Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Sydzisz Piotr 9 8 16:2 102:32 25.00
2 Mikolajczak Aleks 9 8 16:4 109:48 25.00
3 Boczar-Zaremba Piotr 9 8 16:4 109:58 25.00
4 Kuszak Wanda 9 6 13:6 100:47 22.00
5 Rakowski Jakub 9 4 10:10 79:69 19.00
6 Kowalski Jakub 9 4 9:12 85:98 16.00
7 Sosulska Maria 9 3 6:12 38:72 15.00
8 Włodarczyk Nina 9 3 6:12 43:72 13.00
9 Szczepaniak Leon 9 1 3:16 30:105 -2.00
10 Świtka Mateusz 9 0 1:18 21:115 -6.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - -1.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2022/12/03 11:40 3 grudnia 2022r. 10:00 (Sob.) Kuszak Wanda - Rakowski Jakub 7/5 6/2 Zobacz
2 2022/12/10 17:25 11 grudnia 2022r. 16:00 (Niedz.) Sydzisz Piotr - Sosulska Maria 6/0 6/0 Zobacz
3 2022/12/11 15:48 11 grudnia 2022r. 14:00 (Niedz.) Boczar-Zaremba Piotr - Włodarczyk Nina 6/1 6/2 Zobacz
4 2022/12/19 11:25 17 grudnia 2022r. 11:20 (Sob.) Boczar-Zaremba Piotr - Świtka Mateusz 7/6(2) 1/6 11/9 Zobacz
5 2022/12/19 11:31 17 grudnia 2022r. 15:00 (Sob.) Kowalski Jakub - Szczepaniak Leon 6/3 4/6 11/9 Zobacz
6 2022/12/23 19:44 23 grudnia 2022r. 19:45 (Pt.) Włodarczyk Nina - Rakowski Jakub 2/6 1/6 Zobacz
7 2022/12/29 14:37 29 grudnia 2022r. 13:00 (Czw.) Sosulska Maria - Boczar-Zaremba Piotr 1/6 0/6 Zobacz
8 2022/12/29 16:52 30 grudnia 2022r. 15:00 (Pt.) Kowalski Jakub - Mikolajczak Aleks 2/6 6/3 4/10 Zobacz
9 2022/12/30 19:43 30 grudnia 2022r. 18:00 (Pt.) Włodarczyk Nina - Mikolajczak Aleks 0/6 0/6 Zobacz
10 2023/01/06 11:05 6 stycznia 2023r. 11:05 (Pt.) Sydzisz Piotr - Kowalski Jakub 6/2 6/1 Zobacz
11 2023/01/08 16:20 8 stycznia 2023r. 15:00 (Niedz.) Kuszak Wanda - Sosulska Maria 6/0 6/0 Zobacz
12 2023/01/27 20:00 27 stycznia 2023r. 20:00 (Pt.) Sosulska Maria - Włodarczyk Nina 0/6 0/6 Zobacz
13 2023/01/28 10:35 28 stycznia 2023r. 09:00 (Sob.) Kowalski Jakub - Rakowski Jakub 2/6 6/4 10/3 Zobacz
14 2023/01/29 18:08 29 stycznia 2023r. 16:00 (Niedz.) Mikolajczak Aleks - Rakowski Jakub 6/3 3/6 10:3 Zobacz
15 2023/02/18 16:12 18 lutego 2023r. 14:00 (Sob.) Boczar-Zaremba Piotr - Kowalski Jakub 6/4 6/1 Zobacz
16 2023/02/19 17:43 19 lutego 2023r. 16:00 (Niedz.) Boczar-Zaremba Piotr - Sydzisz Piotr 6/4 6/1 Zobacz
17 2023/02/24 21:16 24 lutego 2023r. 19:00 (Pt.) Sydzisz Piotr - Kuszak Wanda 6/4 6/3 Zobacz
18 2023/02/26 19:24 26 lutego 2023r. 18:00 (Niedz.) Rakowski Jakub - Sosulska Maria 6/1 6/0 Zobacz
19 2023/03/08 14:17 8 marca 2023r. 14:15 (Śr.) Świtka Mateusz - Mikolajczak Aleks 0/6 0/6 walkower Zobacz
20 2023/03/08 14:17 8 marca 2023r. 14:15 (Śr.) Świtka Mateusz - Kuszak Wanda 0/6 0/6 walkower Zobacz
21 2023/03/08 14:18 8 marca 2023r. 14:15 (Śr.) Świtka Mateusz - Sydzisz Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
22 2023/03/08 14:18 Świtka Mateusz - Sosulska Maria 0/6 0/6 walkower Zobacz
23 2023/03/08 14:18 8 marca 2023r. 14:20 (Śr.) Świtka Mateusz - Kowalski Jakub 0/6 0/6 walkower Zobacz
24 2023/03/08 14:19 8 marca 2023r. 14:20 (Śr.) Świtka Mateusz - Rakowski Jakub 0/6 0/6 walkower Zobacz
25 2023/03/08 14:22 8 marca 2023r. 14:20 (Śr.) Świtka Mateusz - Włodarczyk Nina 0/6 0/6 walkower Zobacz
26 2023/03/08 14:22 8 marca 2023r. 14:20 (Śr.) Świtka Mateusz - Szczepaniak Leon 0/6 0/6 walkower Zobacz
27 2023/03/11 18:07 11 marca 2023r. 17:00 (Sob.) Mikolajczak Aleks - Sosulska Maria 6/0 6/0 Zobacz
28 2023/03/12 15:38 12 marca 2023r. 14:00 (Niedz.) Boczar-Zaremba Piotr - Kuszak Wanda 6/4 6/7(2) 10:2 Zobacz
29 2023/03/15 09:29 15 marca 2023r. 09:30 (Śr.) Szczepaniak Leon - Boczar-Zaremba Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
30 2023/03/15 09:29 15 marca 2023r. 09:30 (Śr.) Szczepaniak Leon - Sydzisz Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
31 2023/03/15 09:29 15 marca 2023r. 09:30 (Śr.) Szczepaniak Leon - Sosulska Maria 0/6 0/6 walkower Zobacz
32 2023/03/15 09:29 15 marca 2023r. 09:30 (Śr.) Szczepaniak Leon - Kuszak Wanda 0/6 0/6 walkower Zobacz
33 2023/03/15 09:29 15 marca 2023r. 09:30 (Śr.) Szczepaniak Leon - Rakowski Jakub 0/6 0/6 walkower Zobacz
34 2023/03/15 09:30 15 marca 2023r. 09:30 (Śr.) Szczepaniak Leon - Włodarczyk Nina 0/6 0/6 walkower Zobacz
35 2023/03/15 09:30 15 marca 2023r. 09:30 (Śr.) Mikolajczak Aleks - Szczepaniak Leon 6/0 6/0 walkower Zobacz
36 2023/03/26 16:17 26 marca 2023r. 15:00 (Niedz.) Sydzisz Piotr - Rakowski Jakub 6/1 6/1 Zobacz
37 2023/04/01 10:28 1 kwietnia 2023r. 09:00 (Sob.) Kuszak Wanda - Kowalski Jakub 6/2 6/0 Zobacz
38 2023/04/01 18:40 1 kwietnia 2023r. 16:00 (Sob.) Mikolajczak Aleks - Sydzisz Piotr 1/6 6/7(6) Zobacz
39 2023/04/14 19:00 14 kwietnia 2023r. 17:00 (Pt.) Kuszak Wanda - Włodarczyk Nina 6/0 6/0 Zobacz
40 2023/04/15 15:35 15 kwietnia 2023r. 14:00 (Sob.) Boczar-Zaremba Piotr - Rakowski Jakub 6/0 6/0 Zobacz
41 2023/04/30 18:23 30 kwietnia 2023r. 17:00 (Niedz.) Włodarczyk Nina - Sydzisz Piotr 1/6 0/6 Zobacz
42 2023/05/05 09:02 5 maja 2023r. 09:00 (Pt.) Kowalski Jakub - Sosulska Maria 0/6 0/6 walkower Zobacz
43 2023/05/07 15:41 7 maja 2023r. 15:30 (Niedz.) Boczar-Zaremba Piotr - Mikolajczak Aleks 2/6 3/6 Zobacz
44 2023/05/12 19:26 Mikolajczak Aleks - Kuszak Wanda 7/5 6/4 Zobacz
45 2023/05/12 19:27 Włodarczyk Nina - Kowalski Jakub 0/6 0/6 walkower Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
-1.00 pkt.

Najnowsze mecze

#45 Włodarczyk - Kowalski 12 maja o godz. 19:27
#44 Mikolajczak - Kuszak 12 maja o godz. 19:26
#43 Boczar-Zaremba - Mikolajczak 7 maja o godz. 15:41
#42 Kowalski - Sosulska 5 maja o godz. 09:02
#41 Włodarczyk - Sydzisz 30 kwietnia o godz. 18:23

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#45 Włodarczyk - Kowalski 0/6 0/6 walkower
#44 Mikolajczak - Kuszak 7/5 6/4
#43 Boczar-Zaremba - Mikolajczak 2/6 3/6
#42 Kowalski - Sosulska 0/6 0/6 walkower
#41 Włodarczyk - Sydzisz 1/6 0/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty

 

Kontakt z organizatorem

Zakładka kontakt

Kontakt z klubem