Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Grupa 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szymański P./Mędrysa M. 1 1 2:1 18:12 20.00
2 Kowalski M./Krzewiński W. 1 0 1:2 12:18 10.00
3 Żytka M./Sobczyk T. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Tagowski S./Formiński M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Chodun P./Kania-Choduń P. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:2 - 5.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/15 22:50 Szymański P./Mędrysa M. - Kowalski M./Krzewiński W. 6/7 6/3 6/2 Zobacz

Seria 1

Seria 2

Seria 3

Seria 4

Seria 5

Wynik Liczba punktów
  • 2:0
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:2
5.00 pkt.

Grupa 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szymczyk M./Miczko D. 2 2 4:1 31:15 45.00
2 Bryda S./Pieńkosz Z. 1 1 2:0 12:3 25.00
3 Fliszewski D./Rachwał G. 1 0 1:2 10:18 10.00
4 Zając M./Cebula J. 2 0 0:4 8:25 10.00
5 Balon A./Hewlik J. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:2 - 5.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/21 21:24 21 maja 2024r. 16:00 (Wt.) Zając M./Cebula J. - Bryda S./Pieńkosz Z. 1/6 2/6 Zobacz
2 2024/05/22 20:30 Zając M./Cebula J. - Szymczyk M./Miczko D. 5/7 0/6 Zobacz
3 2024/05/23 23:25 23 maja 2024r. 21:00 (Czw.) Szymczyk M./Miczko D. - Fliszewski D./Rachwał G. 6/1 6/7 6/2 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:2
5.00 pkt.

Grupa 3

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Połubok K./Pławecki K. 2 1 2:2 21:17 30.00
2 Relidzyński P./Łukowicz K. 1 1 2:0 13:9 25.00
3 Góral M./Duda R. 1 0 0:2 4:12 5.00
4 Goj O./Kaczmarski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Florkowski R./Palimąka M. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:2 - 5.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/17 11:43 Góral M./Duda R. - Połubok K./Pławecki K. 3/6 1/6 Zobacz
2 2024/05/21 22:20 21 maja 2024r. 20:00 (Wt.) Relidzyński P./Łukowicz K. - Połubok K./Pławecki K. 7/6 6/3 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:2
5.00 pkt.

Grupa 4

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Peev V./Szojda K. 1 1 2:0 12:2 25.00
2 Polakowski P./Gandzel B. 1 0 0:2 2:12 5.00
3 Jakubina K./Żarkowski R. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Tatoj Ł./Banaś D. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Grondziowski D./Łukacz J. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:2 - 5.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/21 21:35 21 maja 2024r. 16:00 (Wt.) Polakowski P./Gandzel B. - Peev V./Szojda K. 1/6 1/6 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:2
5.00 pkt.

Grupa 5

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Oleksy W./Andrysiak F. 2 2 4:0 24:8 50.00
2 Gnyś M./Maciongowski Ł. 2 1 2:2 17:13 30.00
3 Wróbel A./Skamaj K. 1 1 2:0 12:5 25.00
4 Machulec O./Myszor D. 2 0 0:4 4:24 10.00
5 Tagowski V./Oleś K. 1 0 0:2 5:12 5.00
6 Prochownik B./Kochańczyk Ł. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:2 - 5.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/17 15:42 17 maja 2024r. 15:40 (Pt.) Gnyś M./Maciongowski Ł. - Machulec O./Myszor D. 6/0 6/1 Zobacz
2 2024/05/19 09:38 19 maja 2024r. 08:00 (Niedz.) Machulec O./Myszor D. - Oleksy W./Andrysiak F. 1/6 2/6 Zobacz
3 2024/05/20 18:02 20 maja 2024r. 18:00 (Pon.) Gnyś M./Maciongowski Ł. - Wróbel A./Skamaj K. 4/6 1/6 Zobacz
4 2024/05/24 18:07 24 maja 2024r. 16:30 (Pt.) Tagowski V./Oleś K. - Oleksy W./Andrysiak F. 2/6 3/6 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:2
5.00 pkt.

Najnowsze mecze

#59 Tagowski/Oleś - Wróbel/Skamaj 13 maja o godz. 17:25
#58 Tagowski/Oleś - Prochownik/Kochańczyk 13 maja o godz. 17:25
#57 Tagowski/Oleś - Oleksy/Andrysiak 13 maja o godz. 17:25
#56 Tagowski/Oleś - Machulec/Myszor 13 maja o godz. 17:24
#55 Tagowski/Oleś - Gnyś/Maciongowski 13 maja o godz. 17:24

Nadchodzące spotkania

#25 Góral/Duda - Goj/Kaczmarski za 43 min.
#28 Relidzyński/Łukowicz - Goj/Kaczmarski pojutrze o godz. 20:00
#9 Szymański/Mędrysa - Tagowski/Formiński 3 czerwca o godz. 19:30
#23 Florkowski/Palimąka - Połubok/Pławecki 4 czerwca o godz. 20:00
#30 Goj/Kaczmarski - Połubok/Pławecki 6 czerwca o godz. 18:00

Ostatnie wyniki

#57 Tagowski/Oleś - Oleksy/Andrysiak 2/6 3/6
#20 Szymczyk/Miczko - Fliszewski/Rachwał 6/1 6/7 6/2
#14 Zając/Cebula - Szymczyk/Miczko 5/7 0/6
#29 Relidzyński/Łukowicz - Połubok/Pławecki 7/6 6/3
#33 Polakowski/Gandzel - Peev/Szojda 1/6 1/6

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty