Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Zapisy ON-LINE są wyłączone, aby zapisać się należy kontaktować się z Organizatorem zawodów.

4 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kaczmarek Mariusz 11 10 20:4 141:87 39.00
2 Olejniczak Grzegorz 12 8 17:11 145:120 34.00
3 Żuberek Zenon 9 8 17:4 119:73 32.00
4 Kielek Ignacy 11 7 15:10 127:100 31.00
5 Wasiewicz Marek 11 6 15:12 133:118 30.00
6 Józefowski Bogumił 10 7 14:8 123:80 29.00
7 Symanowicz Artur 11 5 14:14 130:129 28.00
8 Pawlak Ewa 13 4 11:18 135:156 28.00
9 Szymański Mirosław 12 6 15:13 130:123 27.00
10 Celek Grzegorz 11 5 12:13 109:108 27.00
11 Jastrzębski Wojciech 10 5 12:12 111:96 25.00
12 Mazurowska Magda 11 4 8:14 88:95 23.00
13 Dobrowolska Marta 11 3 7:18 83:133 19.00
14 Duda Marta 13 0 0:26 0:156 -13.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - -1.00 pkt.
  • 0:0 w/o - -1.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kaczmarek Mariusz 11 10 20:4 141:87 39.00
2 Olejniczak Grzegorz 12 8 17:11 145:120 34.00
3 Żuberek Zenon 9 8 17:4 119:73 32.00
4 Kielek Ignacy 11 7 15:10 127:100 31.00
5 Wasiewicz Marek 11 6 15:12 133:118 30.00
6 Józefowski Bogumił 10 7 14:8 123:80 29.00
7 Symanowicz Artur 11 5 14:14 130:129 28.00 1 1 2:1 19:17 3.00
8 Pawlak Ewa 13 4 11:18 135:156 28.00 1 0 1:2 17:19 2.00
9 Szymański Mirosław 12 6 15:13 130:123 27.00 1 1 2:0 13:5 4.00
10 Celek Grzegorz 11 5 12:13 109:108 27.00 1 0 0:2 5:13 1.00
11 Jastrzębski Wojciech 10 5 12:12 111:96 25.00
12 Mazurowska Magda 11 4 8:14 88:95 23.00
13 Dobrowolska Marta 11 3 7:18 83:133 19.00
14 Duda Marta 13 0 0:26 0:156 -13.00
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Żuberek Zenon X 6/2 6/7(4) 10:6 1/6 6/4 7/5 7/5 3/6 6/7(9) 6/3 7/6 7/5 7/5 6/1 6/1 6/3 6/2 6/0 6/0 walkower 6/0 7/5
2. Józefowski Bogumił X 3/6 3/6 7/6(5) 6/0 6/1 6/2 5/7 2/6 5/7 6/0 11/9 6/2 6/0 3/6 6/2 10/3 6/2 6/2 6/0 6/0 walkower 6/7 2/6
3. Olejniczak Grzegorz 6/3 6/3 X 2/6 6/4 6/4 3/6 5/7 4/6 6/2 6/10 3/6 6/2 6/4 2/6 5/7 7/6(3) 6/2 7/5 6/3 6/2 6/1 6/3 2/6 6/3 6/0 6/0 walkower 4/6 5/7
4. Symanowicz Artur 6/2 4/6 4/6 X 6/7 6/1 6/7 7/6(4) 6:0 3/6 1/6 0/6 1/6 6/4 6/1 3/6 6/3 10/8 1/6 6/3 5/7 3/6 6/1 7/6(5) 6/0 6/0 walkower 6/3 4/6 4/10
5. Wasiewicz Marek 6/7(5) 0/6 6/3 7/5 7/6 1/6 7/6 X 1/6 6/1 10/3 2/6 6/3 7/10 6/2 0/6 4/6 6/1 6/1 6/3 6/2 4/6 6/1 7/10 2/6 2/6 6/0 6/0 walkower
6. Celek Grzegorz 2/6 7/6(4) 6:10 1/6 2/6 6/4 2/6 10/6 6/7(4) 0:6 6/1 1/6 3/10 X 6/3 6/3 6/1 6/4 6/4 6/1 0/6 5/7 6/0 6/0 walkower 6/7 4/6
7. Jastrzębski Wojciech 6/1 4/6 5/7 7/5 6/2 6/3 2/6 4/6 6/3 6/1 6/2 3/6 10/7 X 1/6 0/6 4/6 2/6 6/1 6/2 3/6 6/7 6:8 6/0 6/0 walkower
8. Kielek Ignacy 5/7 6/3 7/6(9) 7/5 0/6 9/11 6/2 7/5 6/0 6/1 2/6 6/0 6/4 3/6 3/6 X 1/6 4/6 6/0 6/3 7/5 6/0 6/0 6/0 walkower 2/6 4/6
9. Mazurowska Magda 3/6 6/7 6/7(3) 2/6 4/6 1/6 1/6 1/6 1/6 4/6 6/1 6/0 X 6/3 6/1 6/1 6/2 2/6 1/6 6/0 6/0 walkower 6/7 2/6
10. Pawlak Ewa 5/7 5/7 2/6 0/6 5/7 3/6 6/3 3/6 8/10 3/6 2/6 4/6 1/6 6/4 6/2 6/1 6/4 3/6 1/6 X 7/5 6/2 7/6 3/6 13/15 6/0 6/0 walkower 6/1 4/6 2/10
11. Dobrowolska Marta 1/6 1/6 6/3 2/6 3/10 2/6 1/6 6/1 3/6 7/5 6/4 1/6 10/7 1/6 2/6 0/6 3/6 1/6 2/6 5/7 2/6 X 6/0 6/0 walkower 2/6 4/6
12. Szymański Mirosław 3/6 2/6 2/6 2/6 3/6 6/2 3/6 6/3 1/6 6/7(5) 6/2 6/2 6/0 7/5 6/3 7/6 8:6 5/7 0/6 6/2 6/1 6/7 6/3 15/13 X 6/0 6/0 walkower 1/6 0/6
13. Duda Marta 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower 0/6 0/6 walkower X 0/6 0/6 walkower
14. Kaczmarek Mariusz 0/6 5/7 7/6 6/2 6/4 7/5 3/6 6/4 10/4 7/6 6/4 6/2 6/4 7/6 6/2 1/6 6/4 10/2 6/2 6/4 6/1 6/0 6/0 6/0 walkower X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/06 22:05 Wasiewicz Marek - Symanowicz Artur 7/6 1/6 7/6 Zobacz
2 2024/05/08 12:39 Jastrzębski Wojciech - Pawlak Ewa 4/6 2/6 Zobacz
3 2024/05/09 22:00 Kaczmarek Mariusz - Dobrowolska Marta 6/2 6/4 Zobacz
4 2024/05/12 14:05 Szymański Mirosław - Mazurowska Magda 6/2 6/1 Zobacz
5 2024/05/14 20:03 Celek Grzegorz - Duda Marta 6/0 6/0 walkower Zobacz
6 2024/05/17 16:09 17 maja 2024r. 14:00 (Pt.) Kielek Ignacy - Józefowski Bogumił 7/5 0/6 9/11 Zobacz
7 2024/05/17 19:58 Olejniczak Grzegorz - Pawlak Ewa 7/5 6/3 Zobacz
8 2024/05/22 20:56 Kielek Ignacy - Szymański Mirosław 7/5 6/0 Zobacz
9 2024/05/23 19:18 Olejniczak Grzegorz - Symanowicz Artur 2/6 6/4 6/4 Zobacz
10 2024/05/24 08:36 Pawlak Ewa - Dobrowolska Marta 7/5 6/2 Zobacz
11 2024/05/25 16:38 Wasiewicz Marek - Dobrowolska Marta 4/6 6/1 7/10 Zobacz
12 2024/05/25 17:36 Jastrzębski Wojciech - Żuberek Zenon 6/1 4/6 5/7 Zobacz
13 2024/05/27 20:08 27 maja 2024r. 18:00 (Pon.) Wasiewicz Marek - Olejniczak Grzegorz 6/3 7/5 Zobacz
14 2024/05/28 11:46 Celek Grzegorz - Mazurowska Magda 6/1 6/4 Zobacz
15 2024/05/28 14:56 28 maja 2024r. 13:00 (Wt.) Jastrzębski Wojciech - Symanowicz Artur 6/3 6/1 Zobacz
16 2024/05/28 21:36 Dobrowolska Marta - Żuberek Zenon 1/6 1/6 Zobacz
17 2024/05/30 14:01 Celek Grzegorz - Kielek Ignacy 6/3 6/3 Zobacz
18 2024/05/31 01:00 30 maja 2024r. 11:30 (Czw.) Wasiewicz Marek - Józefowski Bogumił 6/7(5) 0/6 Zobacz
19 2024/05/31 17:35 Dobrowolska Marta - Symanowicz Artur 6/1 3/6 7/5 Zobacz
20 2024/06/03 20:13 3 czerwca 2024r. 18:00 (Pon.) Wasiewicz Marek - Jastrzębski Wojciech 2/6 6/3 7/10 Zobacz
21 2024/06/03 20:58 Duda Marta - Kaczmarek Mariusz 0/6 0/6 walkower Zobacz
22 2024/06/03 20:59 Żuberek Zenon - Duda Marta 6/0 6/0 walkower Zobacz
23 2024/06/03 21:01 Duda Marta - Józefowski Bogumił 0/6 0/6 walkower Zobacz
24 2024/06/03 21:02 Duda Marta - Olejniczak Grzegorz 0/6 0/6 walkower Zobacz
25 2024/06/03 21:02 Duda Marta - Symanowicz Artur 0/6 0/6 walkower Zobacz
26 2024/06/03 21:02 Duda Marta - Wasiewicz Marek 0/6 0/6 walkower Zobacz
27 2024/06/03 21:03 Duda Marta - Jastrzębski Wojciech 0/6 0/6 walkower Zobacz
28 2024/06/03 21:03 Duda Marta - Kielek Ignacy 0/6 0/6 walkower Zobacz
29 2024/06/03 21:03 Duda Marta - Mazurowska Magda 0/6 0/6 walkower Zobacz
30 2024/06/03 21:04 Duda Marta - Pawlak Ewa 0/6 0/6 walkower Zobacz
31 2024/06/03 21:04 Duda Marta - Dobrowolska Marta 0/6 0/6 walkower Zobacz
32 2024/06/03 21:04 Duda Marta - Szymański Mirosław 0/6 0/6 walkower Zobacz
33 2024/06/05 19:08 Dobrowolska Marta - Józefowski Bogumił 6/3 2/6 3/10 Zobacz
34 2024/06/07 07:56 Szymański Mirosław - Celek Grzegorz 6/0 7/5 Zobacz
35 2024/06/07 19:05 7 czerwca 2024r. 17:00 (Pt.) Olejniczak Grzegorz - Józefowski Bogumił 6/3 6/3 Zobacz
36 2024/06/09 12:56 Pawlak Ewa - Kielek Ignacy 6/1 6/4 Zobacz
37 2024/06/09 17:05 Kaczmarek Mariusz - Mazurowska Magda 7/6 6/2 Zobacz
38 2024/06/09 22:16 9 czerwca 2024r. 09:00 (Niedz.) Szymański Mirosław - Józefowski Bogumił 2/6 2/6 Zobacz
39 2024/06/11 21:01 Kielek Ignacy - Kaczmarek Mariusz 2/6 4/6 Zobacz
40 2024/06/12 17:13 Olejniczak Grzegorz - Dobrowolska Marta 6/2 6/1 Zobacz
41 2024/06/13 08:36 Mazurowska Magda - Żuberek Zenon 3/6 6/7 Zobacz
42 2024/06/14 19:25 Pawlak Ewa - Szymański Mirosław 7/6 3/6 13/15 Zobacz
43 2024/06/17 14:05 Pawlak Ewa - Mazurowska Magda 3/6 1/6 Zobacz
44 2024/06/17 20:45 Kaczmarek Mariusz - Szymański Mirosław 6/1 6/0 Zobacz
45 2024/06/19 17:35 Jastrzębski Wojciech - Dobrowolska Marta 6/1 6/2 Zobacz
46 2024/06/21 10:18 Kielek Ignacy - Żuberek Zenon 5/7 6/3 7/6(9) Zobacz
47 2024/06/21 19:20 21 czerwca 2024r. 17:00 (Pt.) Jastrzębski Wojciech - Olejniczak Grzegorz 6/3 2/6 4/6 Zobacz
48 2024/06/22 08:30 Celek Grzegorz - Józefowski Bogumił 1/6 2/6 Zobacz
49 2024/06/25 10:45 Celek Grzegorz - Pawlak Ewa 6/4 6/1 Zobacz
50 2024/06/25 17:54 Symanowicz Artur - Mazurowska Magda 6/4 6/1 Zobacz
51 2024/06/25 22:25 Kaczmarek Mariusz - Celek Grzegorz 7/6 6/4 Zobacz
52 2024/06/27 19:45 27 czerwca 2024r. 17:00 (Czw.) Jastrzębski Wojciech - Józefowski Bogumił 7/5 6/2 Zobacz
53 2024/06/28 13:25 Kielek Ignacy - Dobrowolska Marta 6/0 6/3 Zobacz
54 2024/06/29 20:26 Pawlak Ewa - Kaczmarek Mariusz 6/1 4/6 2/10 Zobacz
55 2024/07/01 12:24 Pawlak Ewa - Józefowski Bogumił 2/6 0/6 Zobacz
56 2024/07/02 16:01 Wasiewicz Marek - Mazurowska Magda 6/1 6/1 Zobacz
57 2024/07/02 18:45 Pawlak Ewa - Żuberek Zenon 5/7 5/7 Zobacz
58 2024/07/03 12:25 Szymański Mirosław - Żuberek Zenon 3/6 2/6 Zobacz
59 2024/07/03 16:20 Wasiewicz Marek - Pawlak Ewa 6/3 6/2 Zobacz
60 2024/07/04 21:49 Kaczmarek Mariusz - Józefowski Bogumił 7/6 6/2 Zobacz
61 2024/07/05 15:30 Celek Grzegorz - Żuberek Zenon 2/6 7/6(4) 6:10 Zobacz
62 2024/07/05 19:13 Olejniczak Grzegorz - Mazurowska Magda 7/6(3) 6/2 Zobacz
63 2024/07/07 16:10 Pawlak Ewa - Symanowicz Artur 6/3 3/6 8/10 Zobacz
64 2024/07/07 20:56 Symanowicz Artur - Kielek Ignacy 0/6 1/6 Zobacz
65 2024/07/08 21:49 Olejniczak Grzegorz - Szymański Mirosław 6/3 2/6 6/3 Zobacz
66 2024/07/09 21:09 9 lipca 2024r. 18:00 (Wt.) Wasiewicz Marek - Kielek Ignacy 6/2 0/6 4/6 Zobacz
67 2024/07/09 22:38 Kaczmarek Mariusz - Symanowicz Artur 3/6 6/4 10/4 Zobacz
68 2024/07/11 21:42 Symanowicz Artur - Celek Grzegorz 7/6(4) 6:0 Zobacz
69 2024/07/13 08:24 Symanowicz Artur - Szymański Mirosław 3/6 6/1 7/6(5) Zobacz
70 2024/07/14 17:40 Kaczmarek Mariusz - Żuberek Zenon 0/6 5/7 Zobacz
71 2024/07/14 18:22 Olejniczak Grzegorz - Kielek Ignacy 2/6 5/7 Zobacz
72 2024/07/15 21:39 Szymański Mirosław - Wasiewicz Marek 6/2 6/2 Zobacz
73 2024/07/17 17:53 Jastrzębski Wojciech - Mazurowska Magda 1/6 0/6 Zobacz
74 2024/07/17 21:10 Mazurowska Magda - Dobrowolska Marta 6/1 6/2 Zobacz
75 2024/07/19 19:31 Olejniczak Grzegorz - Celek Grzegorz 4/6 6/2 6/10 Zobacz
76 2024/07/22 20:18 22 lipca 2024r. 18:00 (Pon.) Wasiewicz Marek - Celek Grzegorz 1/6 6/1 10/3 Zobacz
77 2024/07/23 19:58 Jastrzębski Wojciech - Szymański Mirosław 3/6 6/7 6:8 Zobacz
78 2024/07/23 22:24 Kaczmarek Mariusz - Olejniczak Grzegorz 6/4 7/5 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
4.00 pkt.
  • 2:1
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
  • 0:0 w/o
-1.00 pkt.

Najnowsze mecze

#454 Zapała - Bruź wczoraj o godz. 22:51
#453 Kaczmarek - Olejniczak wczoraj o godz. 22:24
#452 Rutkowski - Sobocki wczoraj o godz. 22:21
#451 Walczak - Kąkol wczoraj o godz. 21:40
#450 Jastrzębski - Szymański wczoraj o godz. 19:58

Nadchodzące spotkania

#444 Wasiewicz - Kaczmarek jutro o godz. 20:00
#440 Michalak - Wajchert za 4 dni o godz. 11:00
#448 Wajgielt - Roguszny za 6 dni o godz. 20:00

Ostatnie wyniki

#454 Zapała - Bruź 4/6 7/6 1/6
#453 Kaczmarek - Olejniczak 6/4 7/5
#452 Rutkowski - Sobocki 4/6 2/6
#451 Walczak - Kąkol 6/0 6/0 walkower
#385 Starczak - Płonka 6/1 4/6 3/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych

Wyróżnione oferty