Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

1 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szewczyk F./Gas M. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Wieczorek S./Stefańczyk K. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Gryszka M./Pomierny P. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Zając P./Zając J. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Wołoszyn M./Otoka R. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Skonieczny M./Borzęcka N. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szewczyk F./Gas M. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Wieczorek S./Stefańczyk K. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Gryszka M./Pomierny P. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Zając P./Zając J. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Wołoszyn M./Otoka R. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Skonieczny M./Borzęcka N. 0 0 0:0 0:0 0.00
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

2 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Chmiel J./Chodun P. 1 1 3:0 19:12 25.00
2 Krysiak J./Rogowski M. 1 1 2:1 17:15 20.00
3 Kuźnik D./Hanusek P. 2 0 1:5 27:36 15.00
4 Pajestka A./Kordzikowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Żytka M./Sobczyk T. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Garczyński M./Kania J. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Chmiel J./Chodun P. 1 1 3:0 19:12 25.00
2 Krysiak J./Rogowski M. 1 1 2:1 17:15 20.00
3 Kuźnik D./Hanusek P. 2 0 1:5 27:36 15.00
4 Pajestka A./Kordzikowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Żytka M./Sobczyk T. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Garczyński M./Kania J. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/28 10:18 27 marca 2024r. 16:00 (Śr.) Kuźnik D./Hanusek P. - Krysiak J./Rogowski M. 6/4 5/7 4/6 Zobacz
2 2024/04/16 18:26 Chmiel J./Chodun P. - Kuźnik D./Hanusek P. 6/3 6/3 7/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

3 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zabielski M./Jaksik A. 4 4 10:2 69:44 90.00
2 Szwarc Ł./Burzyński M. 5 2 8:7 69:67 75.00
3 Balon B./Laszuk M. 4 3 7:5 58:47 70.00
4 Czernecki K./Bryła A. 4 3 7:5 52:46 70.00
5 Domachowski N./Przybysławski T. 5 0 4:11 51:80 45.00
6 Tramś A./Słomka I. 4 1 3:9 50:65 40.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zabielski M./Jaksik A. 4 4 10:2 69:44 90.00
2 Szwarc Ł./Burzyński M. 5 2 8:7 69:67 75.00
3 Balon B./Laszuk M. 4 3 7:5 58:47 70.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Czernecki K./Bryła A. 4 3 7:5 52:46 70.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Domachowski N./Przybysławski T. 5 0 4:11 51:80 45.00
6 Tramś A./Słomka I. 4 1 3:9 50:65 40.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/11 23:58 Szwarc Ł./Burzyński M. - Tramś A./Słomka I. 6/3 7/5 6/4 Zobacz
2 2024/03/22 18:33 22 marca 2024r. 17:00 (Pt.) Domachowski N./Przybysławski T. - Balon B./Laszuk M. 1/6 6/1 2/6 Zobacz
3 2024/03/26 21:28 26 marca 2024r. 19:30 (Wt.) Balon B./Laszuk M. - Tramś A./Słomka I. 6/4 7/5 6/0 Zobacz
4 2024/03/26 21:35 26 marca 2024r. 20:00 (Wt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Domachowski N./Przybysławski T. 3/6 6/2 6/1 Zobacz
5 2024/03/28 21:54 28 marca 2024r. 22:00 (Czw.) Czernecki K./Bryła A. - Tramś A./Słomka I. 1/6 6/3 6/3 Zobacz
6 2024/03/29 21:21 29 marca 2024r. 19:00 (Pt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Czernecki K./Bryła A. 1/6 2/6 6/2 Zobacz
7 2024/04/06 12:56 6 kwietnia 2024r. 13:00 (Sob.) Czernecki K./Bryła A. - Zabielski M./Jaksik A. 4/6 2/6 1/6 Zobacz
8 2024/04/06 14:27 6 kwietnia 2024r. 14:30 (Sob.) Czernecki K./Bryła A. - Domachowski N./Przybysławski T. 6/3 6/1 6/3 Zobacz
9 2024/04/07 12:46 7 kwietnia 2024r. 11:00 (Niedz.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Balon B./Laszuk M. 6/4 3/6 2/6 Zobacz
10 2024/04/07 12:48 3 kwietnia 2024r. 17:00 (Śr.) Balon B./Laszuk M. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. anulowany Zobacz
11 2024/04/09 21:52 9 kwietnia 2024r. 19:30 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Domachowski N./Przybysławski T. 6/4 6/3 5/7 Zobacz
12 2024/04/15 20:19 15 kwietnia 2024r. 18:30 (Pon.) Domachowski N./Przybysławski T. - Zabielski M./Jaksik A. 6/4 1/6 5/7 Zobacz
13 2024/04/15 22:55 Szwarc Ł./Burzyński M. - Zabielski M./Jaksik A. 3/6 6/7 6/3 Zobacz
14 2024/04/19 20:55 19 kwietnia 2024r. 18:00 (Pt.) Balon B./Laszuk M. - Zabielski M./Jaksik A. 4/6 2/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

4 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szynalik B./Legutko M. 3 3 8:1 55:37 70.00
2 Balon A./Hewlik J. 4 2 7:5 63:64 65.00
3 Ps T./Pegado G. 2 2 5:1 34:21 45.00
4 Kurdziel P./Kołcz B. 4 1 3:9 49:65 40.00
5 Biel M./Bazarnik M. 4 0 2:10 53:70 30.00
6 Szpindor F./Szpindor A. 1 1 2:1 17:14 20.00
7 Florkowski R./Kozar B. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szynalik B./Legutko M. 3 3 8:1 55:37 70.00
2 Balon A./Hewlik J. 4 2 7:5 63:64 65.00
3 Ps T./Pegado G. 2 2 5:1 34:21 45.00
4 Kurdziel P./Kołcz B. 4 1 3:9 49:65 40.00
5 Biel M./Bazarnik M. 4 0 2:10 53:70 30.00
6 Szpindor F./Szpindor A. 1 1 2:1 17:14 20.00
7 Florkowski R./Kozar B. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/20 22:03 20 marca 2024r. 18:00 (Śr.) Kurdziel P./Kołcz B. - Szynalik B./Legutko M. 6/7(3) 4/6 3/6 Zobacz
2 2024/03/21 20:04 21 marca 2024r. 18:00 (Czw.) Biel M./Bazarnik M. - Balon A./Hewlik J. 5/7 6/7 6/7 Zobacz
3 2024/03/27 12:23 26 marca 2024r. 17:30 (Wt.) Kurdziel P./Kołcz B. - Balon A./Hewlik J. 6/3 1/6 5/7 Zobacz
4 2024/03/27 18:57 Kurdziel P./Kołcz B. - Biel M./Bazarnik M. 6/2 4/6 6/3 Zobacz
5 2024/03/27 20:00 27 marca 2024r. 20:00 (Śr.) Biel M./Bazarnik M. - Szynalik B./Legutko M. 4/6 4/6 4/6 Zobacz
6 2024/04/02 21:41 2 kwietnia 2024r. 17:00 (Wt.) Kurdziel P./Kołcz B. - Ps T./Pegado G. 5/7 3/6 0/6 Zobacz
7 2024/04/04 06:31 Szynalik B./Legutko M. - Balon A./Hewlik J. 6/7(4) 6/2 6/3 Zobacz
8 2024/04/04 19:29 Balon A./Hewlik J. - Szpindor F./Szpindor A. 7/5 4/6 3/6 Zobacz
9 2024/04/18 18:20 18 kwietnia 2024r. 18:30 (Czw.) Biel M./Bazarnik M. - Ps T./Pegado G. 6/3 3/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

5 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kowalski M./Krochmal M. 6 4 12:6 94:82 110.00
2 Wojciechowski M./Filipczyk A. 3 3 8:1 54:31 70.00
3 Gigante A./Rossi R. 3 2 5:4 43:43 50.00
4 Wiertelorz R./Formiński M. 2 1 3:3 33:31 30.00
5 Czapla B./Pocztowski M. 2 0 1:5 27:32 15.00
6 Krzystanek W./Kasprzak A. 2 0 1:5 21:37 15.00
7 Mrozek S./Pijanowski I. 2 0 0:6 21:37 10.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kowalski M./Krochmal M. 6 4 12:6 94:82 110.00
2 Wojciechowski M./Filipczyk A. 3 3 8:1 54:31 70.00
3 Gigante A./Rossi R. 3 2 5:4 43:43 50.00
4 Wiertelorz R./Formiński M. 2 1 3:3 33:31 30.00
5 Czapla B./Pocztowski M. 2 0 1:5 27:32 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Krzystanek W./Kasprzak A. 2 0 1:5 21:37 15.00 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Mrozek S./Pijanowski I. 2 0 0:6 21:37 10.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/14 22:40 14 marca 2024r. 20:00 (Czw.) Mrozek S./Pijanowski I. - Kowalski M./Krochmal M. 4/6 4/6 2/6 Zobacz
2 2024/03/20 20:41 20 marca 2024r. 19:30 (Śr.) Wojciechowski M./Filipczyk A. - Kowalski M./Krochmal M. 6/0 7/5 4/6 Zobacz
3 2024/03/25 20:36 Kowalski M./Krochmal M. - Krzystanek W./Kasprzak A. 7/5 6/2 6/2 Zobacz
4 2024/03/25 21:43 25 marca 2024r. 20:00 (Pon.) Gigante A./Rossi R. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 4/6 2/6 2/6 Zobacz
5 2024/03/27 21:58 Kowalski M./Krochmal M. - Wiertelorz R./Formiński M. 6/2 6/7(0) 7/6(5) Zobacz
6 2024/04/04 21:00 4 kwietnia 2024r. 19:00 (Czw.) Gigante A./Rossi R. - Kowalski M./Krochmal M. 7/5 3/6 6/3 Zobacz
7 2024/04/08 21:30 Kowalski M./Krochmal M. - Czapla B./Pocztowski M. 6/4 7/5 0/6 Zobacz
8 2024/04/11 14:12 Wiertelorz R./Formiński M. - Krzystanek W./Kasprzak A. 6/4 6/1 6/7 Zobacz
9 2024/04/11 21:21 Wojciechowski M./Filipczyk A. - Czapla B./Pocztowski M. 6/3 7/5 6/4 Zobacz
10 2024/04/17 22:01 17 kwietnia 2024r. 20:00 (Śr.) Gigante A./Rossi R. - Mrozek S./Pijanowski I. 6/3 6/2 7/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

6 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ignatiuk A./Miczko D. 5 5 15:0 91:34 125.00
2 Cichy R./Kucharczyk S. 5 2 8:7 74:72 75.00
3 Gębska K./Grzesiak M. 4 2 5:7 59:67 55.00
4 Piernikarz D./Jokisz B. 2 1 3:3 34:34 30.00
5 Jacoszek M./Skorus K. 3 1 2:7 38:49 30.00
6 Picker E./Skrobisz K. 2 1 2:4 22:33 25.00
7 Sroczyńska B./Wąchała E. 3 0 1:8 23:52 20.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ignatiuk A./Miczko D. 5 5 15:0 91:34 125.00
2 Cichy R./Kucharczyk S. 5 2 8:7 74:72 75.00
3 Gębska K./Grzesiak M. 4 2 5:7 59:67 55.00
4 Piernikarz D./Jokisz B. 2 1 3:3 34:34 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Jacoszek M./Skorus K. 3 1 2:7 38:49 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Picker E./Skrobisz K. 2 1 2:4 22:33 25.00
7 Sroczyńska B./Wąchała E. 3 0 1:8 23:52 20.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/14 21:27 Cichy R./Kucharczyk S. - Piernikarz D./Jokisz B. 6/4 5/7 4/6 Zobacz
2 2024/03/19 20:01 Ignatiuk A./Miczko D. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/4 6/1 6/2 Zobacz
3 2024/03/22 18:52 Cichy R./Kucharczyk S. - Jacoszek M./Skorus K. 6/3 6/4 7/5 Zobacz
4 2024/04/04 19:52 4 kwietnia 2024r. 18:00 (Czw.) Gębska K./Grzesiak M. - Piernikarz D./Jokisz B. 7/6(2) 6/4 6/7(5) Zobacz
5 2024/04/04 22:36 4 kwietnia 2024r. 20:00 (Czw.) Picker E./Skrobisz K. - Ignatiuk A./Miczko D. 0/6 2/6 3/6 Zobacz
6 2024/04/05 17:18 5 kwietnia 2024r. 14:30 (Pt.) Ignatiuk A./Miczko D. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/3 6/2 6/0 Zobacz
7 2024/04/07 17:46 5 kwietnia 2024r. 14:30 (Pt.) Jacoszek M./Skorus K. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/2 4/6 6/3 Zobacz
8 2024/04/08 19:54 8 kwietnia 2024r. 18:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/2 5/7 7/6(5) Zobacz
9 2024/04/12 20:56 12 kwietnia 2024r. 18:00 (Pt.) Ignatiuk A./Miczko D. - Jacoszek M./Skorus K. 7/6(5) 6/2 6/2 Zobacz
10 2024/04/15 19:14 15 kwietnia 2024r. 18:00 (Pon.) Ignatiuk A./Miczko D. - Gębska K./Grzesiak M. 6/2 6/2 6/3 Zobacz
11 2024/04/15 19:44 Cichy R./Kucharczyk S. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/2 6/3 6/2 Zobacz
12 2024/04/18 20:10 18 kwietnia 2024r. 18:00 (Czw.) Gębska K./Grzesiak M. - Picker E./Skrobisz K. 6/4 6/7 3/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

7 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kuś A./Chachurski Z. 6 4 12:6 88:56 110.00
2 Pilzak A./Ziomek A. 4 3 9:3 63:34 80.00
3 Stocki M./Chojnacki J. 3 3 8:1 53:24 70.00
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 4 2 6:6 47:53 60.00
5 Nowak M./Król R. 3 2 6:3 43:36 55.00
6 Golec J./Nowak I. 5 0 1:14 39:92 30.00
7 Ogos T./Stępień J. 2 1 2:4 25:32 25.00
8 Ostrowska W./Wieczorek S. 3 0 1:8 19:50 20.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kuś A./Chachurski Z. 6 4 12:6 88:56 110.00
2 Pilzak A./Ziomek A. 4 3 9:3 63:34 80.00
3 Stocki M./Chojnacki J. 3 3 8:1 53:24 70.00
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 4 2 6:6 47:53 60.00
5 Nowak M./Król R. 3 2 6:3 43:36 55.00
6 Golec J./Nowak I. 5 0 1:14 39:92 30.00
7 Ogos T./Stępień J. 2 1 2:4 25:32 25.00
8 Ostrowska W./Wieczorek S. 3 0 1:8 19:50 20.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/13 22:37 13 marca 2024r. 20:00 (Śr.) Stocki M./Chojnacki J. - Golec J./Nowak I. 6/3 6/1 6/0 Zobacz
2 2024/03/24 12:03 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Kuś A./Chachurski Z. 1/6 3/6 7/5 Zobacz
3 2024/03/29 12:59 Kuś A./Chachurski Z. - Pilzak A./Ziomek A. 2/6 6/3 1/6 Zobacz
4 2024/04/02 21:56 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Golec J./Nowak I. 6/1 6/1 6/4 Zobacz
5 2024/04/03 19:37 3 kwietnia 2024r. 16:00 (Śr.) Stocki M./Chojnacki J. - Kuś A./Chachurski Z. 6/2 6/4 6/2 Zobacz
6 2024/04/05 14:34 24 marca 2024r. 09:00 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Ogos T./Stępień J. anulowany Zobacz
7 2024/04/07 12:37 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Pilzak A./Ziomek A. 0/6 0/6 4/6 Zobacz
8 2024/04/07 12:57 Pilzak A./Ziomek A. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/1 6/1 6/2 Zobacz
9 2024/04/07 15:15 7 kwietnia 2024r. 12:30 (Niedz.) Golec J./Nowak I. - Ogos T./Stępień J. 1/6 7/6(5) 6/7(3) Zobacz
10 2024/04/09 17:59 9 kwietnia 2024r. 17:00 (Wt.) Kuś A./Chachurski Z. - Golec J./Nowak I. 6/1 6/2 6/0 Zobacz
11 2024/04/10 17:07 24 kwietnia 2024r. 09:00 (Śr.) Pilzak A./Ziomek A. - Golec J./Nowak I. anulowany Zobacz
12 2024/04/12 18:22 12 kwietnia 2024r. 16:00 (Pt.) Golec J./Nowak I. - Nowak M./Król R. 4/6 5/7 3/6 Zobacz
13 2024/04/15 21:56 15 kwietnia 2024r. 20:00 (Pon.) Kuś A./Chachurski Z. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/0 6/2 6/1 Zobacz
14 2024/04/16 21:45 16 kwietnia 2024r. 20:00 (Wt.) Kuś A./Chachurski Z. - Nowak M./Król R. 6/2 6/4 6/0 Zobacz
15 2024/04/17 16:21 Ostrowska W./Wieczorek S. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 3/6 3/6 6/2 Zobacz
16 2024/04/18 20:16 15 kwietnia 2024r. 18:30 (Pon.) Nowak M./Król R. - Ogos T./Stępień J. 6/2 6/1 6/3 Zobacz
17 2024/04/19 14:18 19 kwietnia 2024r. 08:30 (Pt.) Pilzak A./Ziomek A. - Stocki M./Chojnacki J. 7/5 3/6 2/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#444 Wieczorek/Stefańczyk - Skonieczny/Borzęcka wczoraj o godz. 19:18
#443 Wieczorek/Stefańczyk - Wołoszyn/Otoka wczoraj o godz. 19:17
#442 Wieczorek/Stefańczyk - Zając/Zając wczoraj o godz. 19:17
#441 Wieczorek/Stefańczyk - Szewczyk/Gas wczoraj o godz. 19:17
#440 Wieczorek/Stefańczyk - Gryszka/Pomierny wczoraj o godz. 19:16

Nadchodzące spotkania

#424 Nowak/Król - Stocki/Chojnacki pojutrze o godz. 10:00
#438 Gębska/Grzesiak - Jacoszek/Skorus za 3 dni o godz. 18:00
#427 Pilzak/Ziomek - Golec/Nowak za 5 dni o godz. 12:00
#416 Pilzak/Ziomek - Nowak/Król za 6 dni o godz. 15:30
#431 Gębska/Grzesiak - Sroczyńska/Wąchała 26 kwietnia o godz. 15:00

Ostatnie wyniki

#418 Balon/Laszuk - Zabielski/Jaksik 4/6 2/6 4/6
#414 Pilzak/Ziomek - Stocki/Chojnacki 7/5 3/6 2/6
#423 Nowak/Król - Ogos/Stępień 6/2 6/1 6/3
#422 Gębska/Grzesiak - Picker/Skrobisz 6/4 6/7 3/6
#439 Biel/Bazarnik - Ps/Pegado 6/3 3/6 4/6

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń