Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
Przeglądasz Runda 4 (2024/03/11 - 2024/05/12). Wróć do Runda 5 (2024/05/13 - 2024/06/28).

1 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wieczorek S./Stefańczyk K. 3 3 7:2 49:30 1065.00*
2 Gryszka M./Pomierny P. 4 1 4:8 55:64 1025.00*
3 Wołoszyn M./Otoka R. 3 1 4:5 41:44 1000.00*
4 Szewczyk F./Gas M. 3 1 3:6 35:51 975.00*
5 Skonieczny M./Borzęcka N. 1 1 3:0 20:11 945.00*
6 Zając P./Zając J. 0 0 0:0 0:0 910.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wieczorek S./Stefańczyk K. 3 3 7:2 49:30 1065.00*
2 Gryszka M./Pomierny P. 4 1 4:8 55:64 1025.00*
3 Wołoszyn M./Otoka R. 3 1 4:5 41:44 1000.00*
4 Szewczyk F./Gas M. 3 1 3:6 35:51 975.00*
5 Skonieczny M./Borzęcka N. 1 1 3:0 20:11 945.00*
6 Zając P./Zając J. 0 0 0:0 0:0 910.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/04/24 20:38 24 kwietnia 2024r. 18:00 (Śr.) Szewczyk F./Gas M. - Wołoszyn M./Otoka R. 3/6 4/6 7/5 Zobacz
2 2024/04/24 22:04 24 kwietnia 2024r. 19:30 (Śr.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Szewczyk F./Gas M. 7/5 6/0 6/0 Zobacz
3 2024/04/26 16:16 29 kwietnia 2024r. 17:00 (Pon.) Wołoszyn M./Otoka R. - Gryszka M./Pomierny P. anulowany Zobacz
4 2024/05/05 10:39 5 maja 2024r. 09:00 (Niedz.) Skonieczny M./Borzęcka N. - Gryszka M./Pomierny P. 7/5 7/6 6/0 Zobacz
5 2024/05/08 20:04 Szewczyk F./Gas M. - Gryszka M./Pomierny P. 3/6 7/6 6/3 Zobacz
6 2024/05/10 19:26 Gryszka M./Pomierny P. - Wołoszyn M./Otoka R. 4/6 6/3 6/3 Zobacz
7 2024/05/10 22:36 29 kwietnia 2024r. 18:00 (Pon.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Wołoszyn M./Otoka R. 6/3 6/3 2/6 Zobacz
8 2024/05/12 12:28 5 maja 2024r. 10:30 (Niedz.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Gryszka M./Pomierny P. 6/3 6/4 4/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

2 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Żytka M./Sobczyk T. 5 5 12:3 89:67 1010.00*
2 Pajestka A./Kordzikowski M. 5 4 9:6 77:72 970.00*
3 Chmiel J./Chodun P. 5 2 9:6 82:66 940.00*
4 Krysiak J./Rogowski M. 5 2 6:9 71:76 905.00*
5 Garczyński M./Kania J. 5 1 5:10 60:87 875.00*
6 Kuźnik D./Hanusek P. 5 1 4:11 76:87 860.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Żytka M./Sobczyk T. 5 5 12:3 89:67 1010.00*
2 Pajestka A./Kordzikowski M. 5 4 9:6 77:72 970.00*
3 Chmiel J./Chodun P. 5 2 9:6 82:66 940.00*
4 Krysiak J./Rogowski M. 5 2 6:9 71:76 905.00*
5 Garczyński M./Kania J. 5 1 5:10 60:87 875.00*
6 Kuźnik D./Hanusek P. 5 1 4:11 76:87 860.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/28 10:18 27 marca 2024r. 16:00 (Śr.) Kuźnik D./Hanusek P. - Krysiak J./Rogowski M. 6/4 5/7 4/6 Zobacz
2 2024/04/16 18:26 Chmiel J./Chodun P. - Kuźnik D./Hanusek P. 6/3 6/3 7/6 Zobacz
3 2024/04/23 17:18 Chmiel J./Chodun P. - Garczyński M./Kania J. 6/0 5/7 6/7 Zobacz
4 2024/05/02 12:57 Chmiel J./Chodun P. - Krysiak J./Rogowski M. 6/2 6/3 7/5 Zobacz
5 2024/05/02 13:23 2 maja 2024r. 10:00 (Czw.) Żytka M./Sobczyk T. - Chmiel J./Chodun P. 1/6 7/5 7/5 Zobacz
6 2024/05/02 13:47 2 maja 2024r. 08:30 (Czw.) Żytka M./Sobczyk T. - Pajestka A./Kordzikowski M. 7/6 4/6 6/1 Zobacz
7 2024/05/02 13:48 2 maja 2024r. 13:45 (Czw.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Chmiel J./Chodun P. 3/6 6/3 6/2 Zobacz
8 2024/05/02 13:49 2 maja 2024r. 13:50 (Czw.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Krysiak J./Rogowski M. 3/6 6/4 6/3 Zobacz
9 2024/05/03 12:42 3 maja 2024r. 10:00 (Pt.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Kuźnik D./Hanusek P. 7/6 4/6 7/6 Zobacz
10 2024/05/03 12:56 Krysiak J./Rogowski M. - Żytka M./Sobczyk T. 1/6 5/7 7/5 Zobacz
11 2024/05/06 21:35 Kuźnik D./Hanusek P. - Garczyński M./Kania J. 6/3 5/7 6/3 Zobacz
12 2024/05/08 00:04 7 maja 2024r. 19:00 (Wt.) Żytka M./Sobczyk T. - Kuźnik D./Hanusek P. 6/3 7/5 7/6(3) Zobacz
13 2024/05/10 19:32 10 maja 2024r. 16:30 (Pt.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Garczyński M./Kania J. 6/3 4/6 6/4 Zobacz
14 2024/05/11 16:31 11 maja 2024r. 15:00 (Sob.) Krysiak J./Rogowski M. - Garczyński M./Kania J. 6/1 6/7 6/1 Zobacz
15 2024/05/13 21:34 13 maja 2024r. 20:00 (Pon.) Garczyński M./Kania J. - Żytka M./Sobczyk T. 6/7(5) 1/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

3 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zabielski M./Jaksik A. 5 5 13:2 87:53 915.00*
2 Czernecki K./Bryła A. 5 4 9:6 69:60 870.00*
3 Balon B./Laszuk M. 5 3 8:7 72:64 840.00*
4 Szwarc Ł./Burzyński M. 5 2 8:7 69:67 815.00*
5 Tramś A./Słomka I. 5 1 3:12 59:83 765.00*
6 Domachowski N./Przybysławski T. 5 0 4:11 51:80 755.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zabielski M./Jaksik A. 5 5 13:2 87:53 915.00*
2 Czernecki K./Bryła A. 5 4 9:6 69:60 870.00*
3 Balon B./Laszuk M. 5 3 8:7 72:64 840.00*
4 Szwarc Ł./Burzyński M. 5 2 8:7 69:67 815.00*
5 Tramś A./Słomka I. 5 1 3:12 59:83 765.00*
6 Domachowski N./Przybysławski T. 5 0 4:11 51:80 755.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/11 23:58 Szwarc Ł./Burzyński M. - Tramś A./Słomka I. 6/3 7/5 6/4 Zobacz
2 2024/03/22 18:33 22 marca 2024r. 17:00 (Pt.) Domachowski N./Przybysławski T. - Balon B./Laszuk M. 1/6 6/1 2/6 Zobacz
3 2024/03/26 21:28 26 marca 2024r. 19:30 (Wt.) Balon B./Laszuk M. - Tramś A./Słomka I. 6/4 7/5 6/0 Zobacz
4 2024/03/26 21:35 26 marca 2024r. 20:00 (Wt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Domachowski N./Przybysławski T. 3/6 6/2 6/1 Zobacz
5 2024/03/28 21:54 28 marca 2024r. 22:00 (Czw.) Czernecki K./Bryła A. - Tramś A./Słomka I. 1/6 6/3 6/3 Zobacz
6 2024/03/29 21:21 29 marca 2024r. 19:00 (Pt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Czernecki K./Bryła A. 1/6 2/6 6/2 Zobacz
7 2024/04/06 12:56 6 kwietnia 2024r. 13:00 (Sob.) Czernecki K./Bryła A. - Zabielski M./Jaksik A. 4/6 2/6 1/6 Zobacz
8 2024/04/06 14:27 6 kwietnia 2024r. 14:30 (Sob.) Czernecki K./Bryła A. - Domachowski N./Przybysławski T. 6/3 6/1 6/3 Zobacz
9 2024/04/07 12:46 7 kwietnia 2024r. 11:00 (Niedz.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Balon B./Laszuk M. 6/4 3/6 2/6 Zobacz
10 2024/04/07 12:48 3 kwietnia 2024r. 17:00 (Śr.) Balon B./Laszuk M. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. anulowany Zobacz
11 2024/04/09 21:52 9 kwietnia 2024r. 19:30 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Domachowski N./Przybysławski T. 6/4 6/3 5/7 Zobacz
12 2024/04/15 20:19 15 kwietnia 2024r. 18:30 (Pon.) Domachowski N./Przybysławski T. - Zabielski M./Jaksik A. 6/4 1/6 5/7 Zobacz
13 2024/04/15 22:55 Szwarc Ł./Burzyński M. - Zabielski M./Jaksik A. 3/6 6/7 6/3 Zobacz
14 2024/04/19 20:55 19 kwietnia 2024r. 18:00 (Pt.) Balon B./Laszuk M. - Zabielski M./Jaksik A. 4/6 2/6 4/6 Zobacz
15 2024/04/19 21:43 19 kwietnia 2024r. 20:00 (Pt.) Balon B./Laszuk M. - Czernecki K./Bryła A. 5/7 6/4 3/6 Zobacz
16 2024/04/20 15:41 Tramś A./Słomka I. - Zabielski M./Jaksik A. 2/6 4/6 3/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

4 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szynalik B./Legutko M. 5 5 12:3 88:65 810.00*
2 Szpindor F./Szpindor A. 5 4 10:5 80:59 775.00*
3 Balon A./Hewlik J. 5 3 9:6 80:79 745.00*
4 Ps T./Pegado G. 5 2 8:7 75:67 715.00*
5 Kurdziel P./Kołcz B. 5 1 3:12 49:83 660.00*
6 Biel M./Bazarnik M. 5 0 3:12 69:88 650.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szynalik B./Legutko M. 5 5 12:3 88:65 810.00*
2 Szpindor F./Szpindor A. 5 4 10:5 80:59 775.00*
3 Balon A./Hewlik J. 5 3 9:6 80:79 745.00*
4 Ps T./Pegado G. 5 2 8:7 75:67 715.00*
5 Kurdziel P./Kołcz B. 5 1 3:12 49:83 660.00*
6 Biel M./Bazarnik M. 5 0 3:12 69:88 650.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/20 22:03 20 marca 2024r. 18:00 (Śr.) Kurdziel P./Kołcz B. - Szynalik B./Legutko M. 6/7(3) 4/6 3/6 Zobacz
2 2024/03/21 20:04 21 marca 2024r. 18:00 (Czw.) Biel M./Bazarnik M. - Balon A./Hewlik J. 5/7 6/7 6/7 Zobacz
3 2024/03/27 12:23 26 marca 2024r. 17:30 (Wt.) Kurdziel P./Kołcz B. - Balon A./Hewlik J. 6/3 1/6 5/7 Zobacz
4 2024/03/27 18:57 Kurdziel P./Kołcz B. - Biel M./Bazarnik M. 6/2 4/6 6/3 Zobacz
5 2024/03/27 20:00 27 marca 2024r. 20:00 (Śr.) Biel M./Bazarnik M. - Szynalik B./Legutko M. 4/6 4/6 4/6 Zobacz
6 2024/04/02 21:41 2 kwietnia 2024r. 17:00 (Wt.) Kurdziel P./Kołcz B. - Ps T./Pegado G. 5/7 3/6 0/6 Zobacz
7 2024/04/04 06:31 Szynalik B./Legutko M. - Balon A./Hewlik J. 6/7(4) 6/2 6/3 Zobacz
8 2024/04/04 19:29 Balon A./Hewlik J. - Szpindor F./Szpindor A. 7/5 4/6 3/6 Zobacz
9 2024/04/18 18:20 18 kwietnia 2024r. 18:30 (Czw.) Biel M./Bazarnik M. - Ps T./Pegado G. 6/3 3/6 4/6 Zobacz
10 2024/04/24 16:41 Kurdziel P./Kołcz B. - Szpindor F./Szpindor A. 0/6 0/6 0/6 WALKOWER Zobacz
11 2024/04/25 20:33 25 kwietnia 2024r. 18:30 (Czw.) Biel M./Bazarnik M. - Szpindor F./Szpindor A. 5/7 7/5 4/6 Zobacz
12 2024/04/27 14:41 2 maja 2024r. 09:30 (Czw.) Szynalik B./Legutko M. - Szpindor F./Szpindor A. 6/4 6/2 6/7 Zobacz
13 2024/05/01 11:07 Balon A./Hewlik J. - Ps T./Pegado G. 6/4 5/7 6/4 Zobacz
14 2024/05/02 09:44 2 maja 2024r. 08:00 (Czw.) Ps T./Pegado G. - Szpindor F./Szpindor A. 6/2 4/6 1/6 Zobacz
15 2024/05/10 19:19 Szynalik B./Legutko M. - Ps T./Pegado G. 6/3 2/6 7/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

5 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wojciechowski M./Filipczyk A. 6 6 17:1 109:53 745.00*
2 Kowalski M./Krochmal M. 6 4 12:6 94:82 690.00*
3 Gigante A./Rossi R. 4 3 7:5 60:58 630.00*
4 Czapla B./Pocztowski M. 4 2 7:5 63:50 605.00*
5 Mrozek S./Pijanowski I. 5 1 3:12 51:77 575.00*
6 Peev V./Kasprzak A. 6 0 2:16 59:109 560.00*
7 Wiertelorz R./Formiński M. 3 1 3:6 42:49 545.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wojciechowski M./Filipczyk A. 6 6 17:1 109:53 745.00*
2 Kowalski M./Krochmal M. 6 4 12:6 94:82 690.00*
3 Gigante A./Rossi R. 4 3 7:5 60:58 630.00*
4 Czapla B./Pocztowski M. 4 2 7:5 63:50 605.00*
5 Mrozek S./Pijanowski I. 5 1 3:12 51:77 575.00*
6 Peev V./Kasprzak A. 6 0 2:16 59:109 560.00*
7 Wiertelorz R./Formiński M. 3 1 3:6 42:49 545.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/14 22:40 14 marca 2024r. 20:00 (Czw.) Mrozek S./Pijanowski I. - Kowalski M./Krochmal M. 4/6 4/6 2/6 Zobacz
2 2024/03/20 20:41 20 marca 2024r. 19:30 (Śr.) Wojciechowski M./Filipczyk A. - Kowalski M./Krochmal M. 6/0 7/5 4/6 Zobacz
3 2024/03/25 21:43 25 marca 2024r. 20:00 (Pon.) Gigante A./Rossi R. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 4/6 2/6 2/6 Zobacz
4 2024/03/27 21:58 Kowalski M./Krochmal M. - Wiertelorz R./Formiński M. 6/2 6/7(0) 7/6(5) Zobacz
5 2024/04/04 21:00 4 kwietnia 2024r. 19:00 (Czw.) Gigante A./Rossi R. - Kowalski M./Krochmal M. 7/5 3/6 6/3 Zobacz
6 2024/04/08 21:30 Kowalski M./Krochmal M. - Czapla B./Pocztowski M. 6/4 7/5 0/6 Zobacz
7 2024/04/11 21:21 Wojciechowski M./Filipczyk A. - Czapla B./Pocztowski M. 6/3 7/5 6/4 Zobacz
8 2024/04/17 22:01 17 kwietnia 2024r. 20:00 (Śr.) Gigante A./Rossi R. - Mrozek S./Pijanowski I. 6/3 6/2 7/6 Zobacz
9 2024/04/23 19:57 Peev V./Kasprzak A. - Kowalski M./Krochmal M. 5/7 2/6 2/6 Zobacz
10 2024/04/23 19:58 Peev V./Kasprzak A. - Wiertelorz R./Formiński M. 4/6 1/6 7/6 Zobacz
11 2024/04/23 21:36 Czapla B./Pocztowski M. - Mrozek S./Pijanowski I. 6/2 6/2 6/4 Zobacz
12 2024/05/05 12:04 5 maja 2024r. 10:30 (Niedz.) Mrozek S./Pijanowski I. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 2/6 2/6 0/6 Zobacz
13 2024/05/06 18:16 Wojciechowski M./Filipczyk A. - Wiertelorz R./Formiński M. 6/3 6/4 6/2 Zobacz
14 2024/05/09 20:09 Wojciechowski M./Filipczyk A. - Peev V./Kasprzak A. 6/2 6/1 7/6 Zobacz
15 2024/05/09 22:32 6 maja 2024r. 19:30 (Pon.) Gigante A./Rossi R. - Peev V./Kasprzak A. 6/4 4/6 7/5 Zobacz
16 2024/05/12 13:11 12 maja 2024r. 11:00 (Niedz.) Peev V./Kasprzak A. - Czapla B./Pocztowski M. 4/6 2/6 4/6 Zobacz
17 2024/05/13 18:24 12 maja 2024r. 18:30 (Niedz.) Peev V./Kasprzak A. - Mrozek S./Pijanowski I. 1/6 2/6 1/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

6 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ignatiuk A./Miczko D. 6 6 18:0 109:40 650.00*
2 Picker E./Skrobisz K. 6 4 12:6 94:89 590.00*
3 Gębska K./Grzesiak M. 6 3 8:10 82:91 545.00*
4 Cichy R./Kucharczyk S. 6 2 8:10 88:91 520.00*
5 Jacoszek M./Skorus K. 5 3 6:9 72:74 500.00*
6 Piernikarz D./Jokisz B. 5 2 6:9 74:83 485.00*
7 Sroczyńska B./Wąchała E. 6 0 2:16 51:102 450.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ignatiuk A./Miczko D. 6 6 18:0 109:40 650.00*
2 Picker E./Skrobisz K. 6 4 12:6 94:89 590.00*
3 Gębska K./Grzesiak M. 6 3 8:10 82:91 545.00*
4 Cichy R./Kucharczyk S. 6 2 8:10 88:91 520.00*
5 Jacoszek M./Skorus K. 5 3 6:9 72:74 500.00*
6 Piernikarz D./Jokisz B. 5 2 6:9 74:83 485.00*
7 Sroczyńska B./Wąchała E. 6 0 2:16 51:102 450.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/14 21:27 Cichy R./Kucharczyk S. - Piernikarz D./Jokisz B. 6/4 5/7 4/6 Zobacz
2 2024/03/19 20:01 Ignatiuk A./Miczko D. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/4 6/1 6/2 Zobacz
3 2024/03/22 18:52 Cichy R./Kucharczyk S. - Jacoszek M./Skorus K. 6/3 6/4 7/5 Zobacz
4 2024/04/04 19:52 4 kwietnia 2024r. 18:00 (Czw.) Gębska K./Grzesiak M. - Piernikarz D./Jokisz B. 7/6(2) 6/4 6/7(5) Zobacz
5 2024/04/04 22:36 4 kwietnia 2024r. 20:00 (Czw.) Picker E./Skrobisz K. - Ignatiuk A./Miczko D. 0/6 2/6 3/6 Zobacz
6 2024/04/05 17:18 5 kwietnia 2024r. 14:30 (Pt.) Ignatiuk A./Miczko D. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/3 6/2 6/0 Zobacz
7 2024/04/07 17:46 5 kwietnia 2024r. 14:30 (Pt.) Jacoszek M./Skorus K. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/2 4/6 6/3 Zobacz
8 2024/04/08 19:54 8 kwietnia 2024r. 18:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/2 5/7 7/6(5) Zobacz
9 2024/04/12 20:56 12 kwietnia 2024r. 18:00 (Pt.) Ignatiuk A./Miczko D. - Jacoszek M./Skorus K. 7/6(5) 6/2 6/2 Zobacz
10 2024/04/15 19:14 15 kwietnia 2024r. 18:00 (Pon.) Ignatiuk A./Miczko D. - Gębska K./Grzesiak M. 6/2 6/2 6/3 Zobacz
11 2024/04/15 19:44 Cichy R./Kucharczyk S. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/2 6/3 6/2 Zobacz
12 2024/04/18 20:10 18 kwietnia 2024r. 18:00 (Czw.) Gębska K./Grzesiak M. - Picker E./Skrobisz K. 6/4 6/7 3/6 Zobacz
13 2024/04/21 13:12 21 kwietnia 2024r. 11:30 (Niedz.) Picker E./Skrobisz K. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/4 6/0 6/4 Zobacz
14 2024/04/21 19:20 22 kwietnia 2024r. 18:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Jacoszek M./Skorus K. anulowany Zobacz
15 2024/04/23 21:21 Ignatiuk A./Miczko D. - Piernikarz D./Jokisz B. 6/2 6/3 6/1 Zobacz
16 2024/04/26 17:03 26 kwietnia 2024r. 15:00 (Pt.) Gębska K./Grzesiak M. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/1 6/2 1/6 Zobacz
17 2024/04/26 18:58 26 kwietnia 2024r. 17:00 (Pt.) Picker E./Skrobisz K. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/4 6/4 7/6 Zobacz
18 2024/04/28 11:40 28 kwietnia 2024r. 10:00 (Niedz.) Picker E./Skrobisz K. - Jacoszek M./Skorus K. 7/6 5/7 3/6 Zobacz
19 2024/05/07 19:14 7 maja 2024r. 19:30 (Wt.) Piernikarz D./Jokisz B. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/4 7/5 6/2 Zobacz
20 2024/05/08 20:07 8 maja 2024r. 18:00 (Śr.) Picker E./Skrobisz K. - Piernikarz D./Jokisz B. 7/6 6/3 7/6 Zobacz
21 2024/05/08 23:21 8 maja 2024r. 20:00 (Śr.) Gębska K./Grzesiak M. - Jacoszek M./Skorus K. 4/6 6/3 0/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

7 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pilzak A./Ziomek A. 7 6 18:3 118:52 555.00*
2 Stocki M./Chojnacki J. 5 5 14:1 90:39 500.00*
3 Kuś A./Chachurski Z. 7 4 13:8 102:72 490.00*
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 7 4 11:10 90:96 470.00*
5 Nowak M./Król R. 7 3 9:12 87:101 445.00*
6 Ogos T./Stępień J. 6 3 6:12 71:94 415.00*
7 Ostrowska W./Wieczorek S. 6 1 6:12 62:91 395.00*
8 Golec J./Nowak I. 7 0 1:20 54:129 360.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pilzak A./Ziomek A. 7 6 18:3 118:52 555.00*
2 Stocki M./Chojnacki J. 5 5 14:1 90:39 500.00*
3 Kuś A./Chachurski Z. 7 4 13:8 102:72 490.00*
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 7 4 11:10 90:96 470.00*
5 Nowak M./Król R. 7 3 9:12 87:101 445.00*
6 Ogos T./Stępień J. 6 3 6:12 71:94 415.00*
7 Ostrowska W./Wieczorek S. 6 1 6:12 62:91 395.00*
8 Golec J./Nowak I. 7 0 1:20 54:129 360.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/03/13 22:37 13 marca 2024r. 20:00 (Śr.) Stocki M./Chojnacki J. - Golec J./Nowak I. 6/3 6/1 6/0 Zobacz
2 2024/03/24 12:03 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Kuś A./Chachurski Z. 1/6 3/6 7/5 Zobacz
3 2024/03/29 12:59 Kuś A./Chachurski Z. - Pilzak A./Ziomek A. 2/6 6/3 1/6 Zobacz
4 2024/04/02 21:56 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Golec J./Nowak I. 6/1 6/1 6/4 Zobacz
5 2024/04/03 19:37 3 kwietnia 2024r. 16:00 (Śr.) Stocki M./Chojnacki J. - Kuś A./Chachurski Z. 6/2 6/4 6/2 Zobacz
6 2024/04/05 14:34 24 marca 2024r. 09:00 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Ogos T./Stępień J. anulowany Zobacz
7 2024/04/07 12:37 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Pilzak A./Ziomek A. 0/6 0/6 4/6 Zobacz
8 2024/04/07 12:57 Pilzak A./Ziomek A. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/1 6/1 6/2 Zobacz
9 2024/04/07 15:15 7 kwietnia 2024r. 12:30 (Niedz.) Golec J./Nowak I. - Ogos T./Stępień J. 1/6 7/6(5) 6/7(3) Zobacz
10 2024/04/09 17:59 9 kwietnia 2024r. 17:00 (Wt.) Kuś A./Chachurski Z. - Golec J./Nowak I. 6/1 6/2 6/0 Zobacz
11 2024/04/10 17:07 24 kwietnia 2024r. 09:00 (Śr.) Pilzak A./Ziomek A. - Golec J./Nowak I. anulowany Zobacz
12 2024/04/12 18:22 12 kwietnia 2024r. 16:00 (Pt.) Golec J./Nowak I. - Nowak M./Król R. 4/6 5/7 3/6 Zobacz
13 2024/04/15 21:56 15 kwietnia 2024r. 20:00 (Pon.) Kuś A./Chachurski Z. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/0 6/2 6/1 Zobacz
14 2024/04/16 21:45 16 kwietnia 2024r. 20:00 (Wt.) Kuś A./Chachurski Z. - Nowak M./Król R. 6/2 6/4 6/0 Zobacz
15 2024/04/17 16:21 Ostrowska W./Wieczorek S. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 3/6 3/6 6/2 Zobacz
16 2024/04/18 20:16 15 kwietnia 2024r. 18:30 (Pon.) Nowak M./Król R. - Ogos T./Stępień J. 6/2 6/1 6/3 Zobacz
17 2024/04/19 14:18 19 kwietnia 2024r. 08:30 (Pt.) Pilzak A./Ziomek A. - Stocki M./Chojnacki J. 7/5 3/6 2/6 Zobacz
18 2024/04/20 12:39 Ostrowska W./Wieczorek S. - Golec J./Nowak I. 7/6(6) 6/2 6/2 Zobacz
19 2024/04/21 10:02 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Stocki M./Chojnacki J. 5/7 3/6 1/6 Zobacz
20 2024/04/21 11:45 21 kwietnia 2024r. 10:00 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Stocki M./Chojnacki J. 3/6 1/6 2/6 Zobacz
21 2024/04/24 13:52 24 kwietnia 2024r. 12:00 (Śr.) Pilzak A./Ziomek A. - Golec J./Nowak I. 6/4 6/1 6/0 Zobacz
22 2024/04/25 17:51 25 kwietnia 2024r. 15:30 (Czw.) Pilzak A./Ziomek A. - Nowak M./Król R. 7/5 6/4 6/0 Zobacz
23 2024/04/26 21:08 26 kwietnia 2024r. 18:30 (Pt.) Ogos T./Stępień J. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 4/6 4/6 3/6 Zobacz
24 2024/04/27 19:42 27 kwietnia 2024r. 18:00 (Sob.) Nowak M./Król R. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/4 6/2 4/6 Zobacz
25 2024/04/28 09:29 28 kwietnia 2024r. 08:30 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/4 3/6 4/6 Zobacz
26 2024/04/28 11:12 28 kwietnia 2024r. 08:30 (Niedz.) Ogos T./Stępień J. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/4 3/6 6/2 Zobacz
27 2024/04/30 20:30 30 kwietnia 2024r. 18:30 (Wt.) Pilzak A./Ziomek A. - Ogos T./Stępień J. 6/0 6/2 6/2 Zobacz
28 2024/05/02 19:35 Ogos T./Stępień J. - Kuś A./Chachurski Z. 6/4 4/6 6/4 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#495 Kuźnik/Hanusek - Szynalik/Legutko 53 min. temu
#494 Ps/Pegado - Kowalski/Krochmal 2 dni temu o godz. 22:51
#493 Gębska/Grzesiak - Mrozek/Pijanowski 2 dni temu o godz. 22:39
#492 Mrozek/Pijanowski - Ignatiuk/Miczko 2 dni temu o godz. 21:45
#491 Stocki/Chojnacki - Jacoszek/Skorus 2 dni temu o godz. 19:35

Nadchodzące spotkania

#492 Mrozek/Pijanowski - Ignatiuk/Miczko pojutrze o godz. 17:30
#493 Gębska/Grzesiak - Mrozek/Pijanowski pojutrze o godz. 19:00
#489 Ogos/Stępień - Łukaszek/Krawczyńska za 5 dni o godz. 18:30

Ostatnie wyniki

#495 Kuźnik/Hanusek - Szynalik/Legutko 6/0 6/3 7/5
#491 Stocki/Chojnacki - Jacoszek/Skorus 6/4 6/1 6/7
#494 Ps/Pegado - Kowalski/Krochmal 6/2 7/6 6/4
#56 Gębska/Grzesiak - Borzęcka/Robok anulowany
#488 Szwarc/Burzyński - Szynalik/Legutko 4/6 3/6 6/3

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń