Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
Przeglądasz Runda 3 (2024/01/08 - 2024/03/10). Wróć do Runda 5 (2024/05/13 - 2024/06/28).

1 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wieczorek S./Stefańczyk K. 5 4 12:3 86:55 1105.00*
2 Gryszka M./Pomierny P. 5 4 10:5 83:63 1075.00*
3 Zając P./Zając J. 5 3 9:6 77:70 1045.00*
4 Szewczyk F./Gas M. 5 3 8:7 77:66 1020.00*
5 Krysiak J./Rogowski M. 5 1 5:10 61:79 975.00*
6 Garczyński M./Kania J. 5 0 1:14 39:90 940.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wieczorek S./Stefańczyk K. 5 4 12:3 86:55 1105.00*
2 Gryszka M./Pomierny P. 5 4 10:5 83:63 1075.00*
3 Zając P./Zając J. 5 3 9:6 77:70 1045.00*
4 Szewczyk F./Gas M. 5 3 8:7 77:66 1020.00*
5 Krysiak J./Rogowski M. 5 1 5:10 61:79 975.00*
6 Garczyński M./Kania J. 5 0 1:14 39:90 940.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/01/10 17:58 10 stycznia 2024r. 16:00 (Śr.) Szewczyk F./Gas M. - Garczyński M./Kania J. 6/2 6/3 6/1 Zobacz
2 2024/01/17 17:55 17 stycznia 2024r. 16:30 (Śr.) Szewczyk F./Gas M. - Krysiak J./Rogowski M. 6/2 6/4 4/6 Zobacz
3 2024/01/27 20:20 27 stycznia 2024r. 15:00 (Sob.) Krysiak J./Rogowski M. - Gryszka M./Pomierny P. 4/6 6/4 4/6 Zobacz
4 2024/02/08 21:06 8 lutego 2024r. 19:00 (Czw.) Krysiak J./Rogowski M. - Garczyński M./Kania J. 7/5 6/2 6/3 Zobacz
5 2024/02/11 14:34 Gryszka M./Pomierny P. - Wieczorek S./Stefańczyk K. 4/6 5/7 4/6 Zobacz
6 2024/02/11 14:35 Gryszka M./Pomierny P. - Szewczyk F./Gas M. 6/1 7/6 7/5 Zobacz
7 2024/02/11 14:36 Gryszka M./Pomierny P. - Zając P./Zając J. 6/3 6/4 4/6 Zobacz
8 2024/02/11 14:50 Zając P./Zając J. - Wieczorek S./Stefańczyk K. 2/6 7/6 6/4 Zobacz
9 2024/02/11 15:33 Szewczyk F./Gas M. - Zając P./Zając J. 6/3 5/7 6/4 Zobacz
10 2024/02/11 15:45 Wieczorek S./Stefańczyk K. - Szewczyk F./Gas M. 2/6 6/4 6/4 Zobacz
11 2024/02/19 20:54 19 lutego 2024r. 19:30 (Pon.) Krysiak J./Rogowski M. - Wieczorek S./Stefańczyk K. 1/6 2/6 6/7 Zobacz
12 2024/03/02 15:57 2 marca 2024r. 10:30 (Sob.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Garczyński M./Kania J. 6/0 6/1 6/3 Zobacz
13 2024/03/03 11:17 15 lutego 2024r. 19:30 (Czw.) Krysiak J./Rogowski M. - Zając P./Zając J. 1/6 2/6 4/6 Zobacz
14 2024/03/03 11:18 Zając P./Zając J. - Garczyński M./Kania J. 6/3 5/7 6/4 Zobacz
15 2024/03/03 12:08 Gryszka M./Pomierny P. - Garczyński M./Kania J. 6/3 6/1 6/1 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

2 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Skonieczny M./Borzęcka N. 4 4 12:0 74:33 1000.00*
2 Wołoszyn M./Otoka R. 4 4 10:2 70:34 970.00*
3 Żytka M./Sobczyk T. 5 3 9:6 73:59 945.00*
4 Pajestka A./Kordzikowski M. 5 2 7:8 71:58 910.00*
5 Tramś A./Słomka I. 5 1 3:12 46:73 875.00*
6 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 5 0 1:14 10:87 830.00*
7 Balon B./Laszuk M. 0 0 0:0 0:0 810.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Skonieczny M./Borzęcka N. 4 4 12:0 74:33 1000.00*
2 Wołoszyn M./Otoka R. 4 4 10:2 70:34 970.00*
3 Żytka M./Sobczyk T. 5 3 9:6 73:59 945.00*
4 Pajestka A./Kordzikowski M. 5 2 7:8 71:58 910.00*
5 Tramś A./Słomka I. 5 1 3:12 46:73 875.00*
6 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 5 0 1:14 10:87 830.00*
7 Balon B./Laszuk M. 0 0 0:0 0:0 810.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/01/23 21:11 23 stycznia 2024r. 17:30 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Wołoszyn M./Otoka R. 1/6 4/6 5/7 Zobacz
2 2024/02/06 19:03 6 lutego 2024r. 17:30 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Żytka M./Sobczyk T. 2/6 0/6 3/6 Zobacz
3 2024/02/13 21:02 Wołoszyn M./Otoka R. - Pajestka A./Kordzikowski M. 7/6(4) 4/6 6/1 Zobacz
4 2024/02/14 09:06 13 lutego 2024r. 20:00 (Wt.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Tramś A./Słomka I. 6/2 6/0 6/2 Zobacz
5 2024/02/16 20:53 16 lutego 2024r. 19:00 (Pt.) Żytka M./Sobczyk T. - Wołoszyn M./Otoka R. 1/6 6/4 4/6 Zobacz
6 2024/02/16 23:42 16 lutego 2024r. 17:30 (Pt.) Żytka M./Sobczyk T. - Pajestka A./Kordzikowski M. 6/3 6/3 6/3 Zobacz
7 2024/02/21 06:52 23 lutego 2024r. 18:00 (Pt.) Skonieczny M./Borzęcka N. - Wołoszyn M./Otoka R. anulowany Zobacz
8 2024/02/22 21:35 22 lutego 2024r. 20:00 (Czw.) Skonieczny M./Borzęcka N. - Żytka M./Sobczyk T. 6/1 6/4 7/6 Zobacz
9 2024/02/22 21:57 22 lutego 2024r. 18:30 (Czw.) Żytka M./Sobczyk T. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 6/2 6/2 3/6 Zobacz
10 2024/02/23 19:43 23 lutego 2024r. 18:00 (Pt.) Skonieczny M./Borzęcka N. - Tramś A./Słomka I. 6/4 6/2 6/3 Zobacz
11 2024/02/24 17:25 24 lutego 2024r. 16:00 (Sob.) Skonieczny M./Borzęcka N. - Pajestka A./Kordzikowski M. 6/4 7/6 6/3 Zobacz
12 2024/03/01 03:02 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. - Pajestka A./Kordzikowski M. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
13 2024/03/01 03:03 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. - Wołoszyn M./Otoka R. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
14 2024/03/01 03:03 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. - Tramś A./Słomka I. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
15 2024/03/01 03:04 Skonieczny M./Borzęcka N. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
16 2024/03/05 11:28 7 marca 2024r. 20:00 (Czw.) Skonieczny M./Borzęcka N. - Wołoszyn M./Otoka R. anulowany Zobacz
17 2024/04/07 12:49 Skonieczny M./Borzęcka N. - Balon B./Laszuk M. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

3 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kuźnik D./Hanusek P. 5 4 10:5 76:61 895.00*
2 Chmiel J./Chodun P. 4 4 10:2 74:40 870.00*
3 Zabielski M./Jaksik A. 3 2 7:2 53:35 820.00*
4 Domachowski N./Przybysławski T. 4 2 6:6 47:59 800.00*
5 Kurdziel P./Wojtarowicz T. 5 1 5:10 63:78 775.00*
6 Ps T./Pegado G. 5 0 1:14 52:92 740.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kuźnik D./Hanusek P. 5 4 10:5 76:61 895.00*
2 Chmiel J./Chodun P. 4 4 10:2 74:40 870.00*
3 Zabielski M./Jaksik A. 3 2 7:2 53:35 820.00*
4 Domachowski N./Przybysławski T. 4 2 6:6 47:59 800.00*
5 Kurdziel P./Wojtarowicz T. 5 1 5:10 63:78 775.00*
6 Ps T./Pegado G. 5 0 1:14 52:92 740.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/01/16 18:31 16 stycznia 2024r. 16:00 (Wt.) Kurdziel P./Kołcz B. - Chmiel J./Chodun P. 6/7(4) 2/6 7/6(4) Zobacz
2 2024/01/18 20:30 Zabielski M./Jaksik A. - Kurdziel P./Kołcz B. 6/3 6/2 6/2 Zobacz
3 2024/01/23 20:06 23 stycznia 2024r. 18:00 (Wt.) Domachowski N./Przybysławski T. - Kuźnik D./Hanusek P. 3/6 1/6 6/4 Zobacz
4 2024/01/29 18:37 29 stycznia 2024r. 16:00 (Pon.) Chmiel J./Chodun P. - Ps T./Pegado G. 7/5 6/3 6/3 Zobacz
5 2024/01/29 19:25 29 stycznia 2024r. 18:00 (Pon.) Ps T./Pegado G. - Domachowski N./Przybysławski T. 5/7 5/7 1/6 Zobacz
6 2024/01/31 17:50 31 stycznia 2024r. 15:30 (Śr.) Chmiel J./Chodun P. - Kuźnik D./Hanusek P. 6/7 6/2 6/3 Zobacz
7 2024/02/06 18:50 6 lutego 2024r. 17:00 (Wt.) Domachowski N./Przybysławski T. - Kurdziel P./Kołcz B. 2/6 6/2 7/6 Zobacz
8 2024/02/09 23:21 Zabielski M./Jaksik A. - Ps T./Pegado G. 6/3 7/5 6/2 Zobacz
9 2024/02/13 16:58 Kuźnik D./Hanusek P. - Ps T./Pegado G. 6/0 6/3 6/3 Zobacz
10 2024/02/28 20:43 28 lutego 2024r. 19:30 (Śr.) Domachowski N./Przybysławski T. - Chmiel J./Chodun P. 1/6 1/6 0/6 Zobacz
11 2024/02/29 17:21 Kuźnik D./Hanusek P. - Zabielski M./Jaksik A. 6/3 7/6 5/7 Zobacz
12 2024/03/06 20:41 Kuźnik D./Hanusek P. - Kurdziel P./Kołcz B. 6/3 6/2 0/6 Zobacz
13 2024/03/06 22:25 6 marca 2024r. 18:00 (Śr.) Kurdziel P./Kołcz B. - Ps T./Pegado G. 4/6 6/4 6/4 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

4 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Czernecki K./Bryła A. 5 5 13:2 91:68 815.00*
2 Szwarc Ł./Burzyński M. 4 3 9:3 66:53 760.00*
3 Florkowski R./Kozar B. 5 2 6:9 70:79 725.00*
4 Balon A./Hewlik J. 4 1 4:8 60:66 685.00*
5 Biel M./Bazarnik M. 4 1 3:9 60:73 660.00*
6 Czapla B./Pocztowski M. 2 0 1:5 23:31 625.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Czernecki K./Bryła A. 5 5 13:2 91:68 815.00*
2 Szwarc Ł./Burzyński M. 4 3 9:3 66:53 760.00*
3 Florkowski R./Kozar B. 5 2 6:9 70:79 725.00*
4 Balon A./Hewlik J. 4 1 4:8 60:66 685.00*
5 Biel M./Bazarnik M. 4 1 3:9 60:73 660.00*
6 Czapla B./Pocztowski M. 2 0 1:5 23:31 625.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/01/18 21:50 18 stycznia 2024r. 19:00 (Czw.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Balon A./Hewlik J. 6/2 6/3 7/5 Zobacz
2 2024/02/04 11:25 Florkowski R./Kozar B. - Czapla B./Pocztowski M. 1/6 6/4 6/3 Zobacz
3 2024/02/18 15:22 Szwarc Ł./Burzyński M. - Czernecki K./Bryła A. 6/7(6) 6/2 3/6 Zobacz
4 2024/02/18 17:22 Czernecki K./Bryła A. - Biel M./Bazarnik M. 6/4 6/3 7/6(0) Zobacz
5 2024/02/20 19:52 20 lutego 2024r. 18:00 (Wt.) Biel M./Bazarnik M. - Florkowski R./Kozar B. 6/7 6/3 7/6 Zobacz
6 2024/02/20 21:43 Szwarc Ł./Burzyński M. - Florkowski R./Kozar B. 6/4 0/6 7/6(5) Zobacz
7 2024/02/26 19:29 Czernecki K./Bryła A. - Czapla B./Pocztowski M. 6/4 6/2 6/4 Zobacz
8 2024/02/29 18:20 29 lutego 2024r. 16:30 (Czw.) Biel M./Bazarnik M. - Balon A./Hewlik J. 4/6 5/7 7/6 Zobacz
9 2024/02/29 20:43 29 lutego 2024r. 18:30 (Czw.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Biel M./Bazarnik M. 6/4 6/2 7/6(0) Zobacz
10 2024/03/05 21:39 5 marca 2024r. 22:00 (Wt.) Czernecki K./Bryła A. - Florkowski R./Kozar B. 6/2 7/5 7/6 Zobacz
11 2024/03/09 13:31 Florkowski R./Kozar B. - Balon A./Hewlik J. 6/4 0/6 6/4 Zobacz
12 2024/03/10 12:58 10 marca 2024r. 13:00 (Niedz.) Czernecki K./Bryła A. - Balon A./Hewlik J. 7/6(10) 6/7(4) 6/4 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

5 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szynalik B./Legutko M. 5 5 14:1 89:52 720.00*
2 Szpindor F./Szpindor A. 6 5 13:5 100:80 700.00*
3 Wojciechowski M./Filipczyk A. 5 3 11:4 89:57 655.00*
4 Kowalski M./Krochmal M. 6 3 8:10 94:83 625.00*
5 Krzystanek W./Kasprzak A. 5 1 4:11 54:75 580.00*
6 Wiertelorz R./Kozicki F. 3 1 4:5 35:40 560.00*
7 Sroczyńska B./Wąchała E. 6 0 0:18 35:109 540.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Szynalik B./Legutko M. 5 5 14:1 89:52 720.00*
2 Szpindor F./Szpindor A. 6 5 13:5 100:80 700.00*
3 Wojciechowski M./Filipczyk A. 5 3 11:4 89:57 655.00*
4 Kowalski M./Krochmal M. 6 3 8:10 94:83 625.00*
5 Krzystanek W./Kasprzak A. 5 1 4:11 54:75 580.00*
6 Wiertelorz R./Kozicki F. 3 1 4:5 35:40 560.00*
7 Sroczyńska B./Wąchała E. 6 0 0:18 35:109 540.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/01/11 19:14 Szpindor F./Szpindor A. - Kowalski M./Krochmal M. 4/6 6/3 7/6 Zobacz
2 2024/01/13 16:01 13 stycznia 2024r. 14:00 (Sob.) Kowalski M./Krochmal M. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 4/6 6/7 4/6 Zobacz
3 2024/01/14 16:48 Szpindor F./Szpindor A. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 7/6 7/6 4/6 Zobacz
4 2024/01/15 20:32 Szynalik B./Legutko M. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 4/6 7/6 6/4 Zobacz
5 2024/01/28 14:56 Szynalik B./Legutko M. - Kowalski M./Krochmal M. 6/4 6/4 6/4 Zobacz
6 2024/01/29 23:12 Krzystanek W./Kasprzak A. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/0 6/0 6/2 Zobacz
7 2024/01/30 19:55 Kowalski M./Krochmal M. - Krzystanek W./Kasprzak A. 6/1 6/1 5/7 Zobacz
8 2024/01/30 22:41 Wiertelorz R./Formiński M. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/0 6/1 6/3 Zobacz
9 2024/02/01 14:09 Kowalski M./Krochmal M. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/1 6/2 6/4 Zobacz
10 2024/02/08 20:07 Kowalski M./Krochmal M. - Wiertelorz R./Formiński M. 6/7(2) 6/3 6/3 Zobacz
11 2024/02/09 18:27 Sroczyńska B./Wąchała E. - Szynalik B./Legutko M. 4/6 2/6 2/6 Zobacz
12 2024/02/09 20:50 Wojciechowski M./Filipczyk A. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/0 6/0 6/3 Zobacz
13 2024/02/11 09:40 Szynalik B./Legutko M. - Szpindor F./Szpindor A. 6/3 6/2 6/3 Zobacz
14 2024/02/14 19:37 Wojciechowski M./Filipczyk A. - Krzystanek W./Kasprzak A. 6/1 6/1 6/3 Zobacz
15 2024/02/17 19:39 Szpindor F./Szpindor A. - Sroczyńska B./Wąchała E. 7/5 6/4 6/2 Zobacz
16 2024/03/02 15:44 Szpindor F./Szpindor A. - Wiertelorz R./Formiński M. 6/1 6/2 6/1 Zobacz
17 2024/03/05 19:30 Szynalik B./Legutko M. - Krzystanek W./Kasprzak A. 6/4 6/2 6/2 Zobacz
18 2024/03/07 19:40 Szpindor F./Szpindor A. - Krzystanek W./Kasprzak A. 7/5 7/6 6/3 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

6 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Gigante A./Rossi R. 4 4 12:0 72:13 600.00*
2 Mrozek S./Pijanowski I. 4 4 11:1 74:46 575.00*
3 Piernikarz D./Jokisz B. 5 2 6:9 66:68 525.00*
4 Gębska K./Grzesiak M. 5 2 5:10 49:80 500.00*
5 Cichy R./Kucharczyk S. 5 1 5:10 60:82 475.00*
6 Jacoszek M./Skorus K. 5 1 3:12 51:83 455.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Gigante A./Rossi R. 4 4 12:0 72:13 600.00*
2 Mrozek S./Pijanowski I. 4 4 11:1 74:46 575.00*
3 Piernikarz D./Jokisz B. 5 2 6:9 66:68 525.00*
4 Gębska K./Grzesiak M. 5 2 5:10 49:80 500.00*
5 Cichy R./Kucharczyk S. 5 1 5:10 60:82 475.00*
6 Jacoszek M./Skorus K. 5 1 3:12 51:83 455.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/01/10 20:02 10 stycznia 2024r. 18:00 (Śr.) Mrozek S./Pijanowski I. - Jacoszek M./Skorus K. 6/3 7/6 6/3 Zobacz
2 2024/01/15 20:24 15 stycznia 2024r. 18:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Jacoszek M./Skorus K. 4/6 6/2 1/6 Zobacz
3 2024/01/22 21:44 Mrozek S./Pijanowski I. - Piernikarz D./Jokisz B. 6/1 7/6 7/6 Zobacz
4 2024/01/26 22:15 26 stycznia 2024r. 23:00 (Pt.) Piernikarz D./Jokisz B. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/3 5/7 6/4 Zobacz
5 2024/01/30 18:45 30 stycznia 2024r. 17:00 (Wt.) Gębska K./Grzesiak M. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/4 2/6 7/5 Zobacz
6 2024/01/31 21:19 31 stycznia 2024r. 19:30 (Śr.) Gębska K./Grzesiak M. - Piernikarz D./Jokisz B. 6/4 6/4 0/6 Zobacz
7 2024/02/02 18:47 2 lutego 2024r. 17:30 (Pt.) Gębska K./Grzesiak M. - Mrozek S./Pijanowski I. 6/7 3/6 0/6 Zobacz
8 2024/02/03 15:39 2 lutego 2024r. 19:30 (Pt.) Jacoszek M./Skorus K. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/7(4) 6/4 4/6 Zobacz
9 2024/02/08 21:00 8 lutego 2024r. 18:30 (Czw.) Gigante A./Rossi R. - Piernikarz D./Jokisz B. 6/1 6/2 6/1 Zobacz
10 2024/02/26 21:49 26 lutego 2024r. 19:30 (Pon.) Gigante A./Rossi R. - Gębska K./Grzesiak M. 6/1 6/1 6/0 Zobacz
11 2024/03/03 17:46 Mrozek S./Pijanowski I. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/2 6/4 4/6 Zobacz
12 2024/03/05 21:23 5 marca 2024r. 21:30 (Wt.) Piernikarz D./Jokisz B. - Jacoszek M./Skorus K. 6/0 6/3 6/1 Zobacz
13 2024/03/09 13:05 9 marca 2024r. 11:00 (Sob.) Gigante A./Rossi R. - Jacoszek M./Skorus K. 6/0 6/3 6/2 Zobacz
14 2024/03/10 12:09 10 marca 2024r. 10:00 (Niedz.) Gigante A./Rossi R. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/0 6/2 6/0 Zobacz
15 2024/03/12 18:19 Mrozek S./Pijanowski I. - Żurawik P./Żurawik A. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

7 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ignatiuk A./Miczko D. 5 5 15:0 92:29 525.00*
2 Picker E./Skrobisz K. 5 4 12:3 87:40 485.00*
3 Nowak M./Król R. 5 2 7:8 62:67 430.00*
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 5 2 6:9 56:73 405.00*
5 Ostrowska W./Wieczorek S. 5 1 3:12 48:84 365.00*
6 Golec J./Nowak I. 5 1 2:13 37:89 350.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ignatiuk A./Miczko D. 5 5 15:0 92:29 525.00*
2 Picker E./Skrobisz K. 5 4 12:3 87:40 485.00*
3 Nowak M./Król R. 5 2 7:8 62:67 430.00*
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 5 2 6:9 56:73 405.00*
5 Ostrowska W./Wieczorek S. 5 1 3:12 48:84 365.00*
6 Golec J./Nowak I. 5 1 2:13 37:89 350.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/01/13 11:08 12 stycznia 2024r. 19:30 (Pt.) Picker E./Skrobisz K. - Golec J./Nowak I. 6/0 6/1 6/4 Zobacz
2 2024/01/21 14:14 21 stycznia 2024r. 11:00 (Niedz.) Ignatiuk A./Miczko D. - Picker E./Skrobisz K. 6/3 7/6 7/6 Zobacz
3 2024/01/21 14:14 21 stycznia 2024r. 12:30 (Niedz.) Ignatiuk A./Miczko D. - Nowak M./Król R. 6/0 6/2 6/3 Zobacz
4 2024/01/22 20:27 22 stycznia 2024r. 18:00 (Pon.) Ignatiuk A./Miczko D. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/3 6/0 6/1 Zobacz
5 2024/01/22 20:38 23 stycznia 2024r. 19:30 (Wt.) Ignatiuk A./Miczko D. - Ostrowska W./Wieczorek S. anulowany Zobacz
6 2024/01/23 23:06 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Golec J./Nowak I. 6/4 6/4 6/1 Zobacz
7 2024/02/12 20:01 12 lutego 2024r. 18:00 (Pon.) Ignatiuk A./Miczko D. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/2 6/1 6/0 Zobacz
8 2024/02/13 19:31 13 lutego 2024r. 18:00 (Wt.) Picker E./Skrobisz K. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/2 6/2 6/1 Zobacz
9 2024/02/17 12:42 17 lutego 2024r. 11:00 (Sob.) Nowak M./Król R. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 7/5 2/6 5/7 Zobacz
10 2024/02/17 14:25 Ostrowska W./Wieczorek S. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/3 6/2 2/6 Zobacz
11 2024/02/17 16:16 17 lutego 2024r. 14:00 (Sob.) Ignatiuk A./Miczko D. - Golec J./Nowak I. 6/0 6/2 6/0 Zobacz
12 2024/02/18 13:09 18 lutego 2024r. 11:30 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Golec J./Nowak I. 6/0 6/2 6/1 Zobacz
13 2024/03/01 16:52 1 marca 2024r. 15:30 (Pt.) Nowak M./Król R. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/1 7/5 6/4 Zobacz
14 2024/03/01 21:48 1 marca 2024r. 20:00 (Pt.) Ostrowska W./Wieczorek S. - Picker E./Skrobisz K. 0/6 2/6 2/6 Zobacz
15 2024/03/02 14:14 2 marca 2024r. 12:30 (Sob.) Nowak M./Król R. - Picker E./Skrobisz K. 1/6 3/6 2/6 Zobacz
16 2024/03/03 11:02 Golec J./Nowak I. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/4 5/7 7/6(10) Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#495 Kuźnik/Hanusek - Szynalik/Legutko 1 godz. temu
#494 Ps/Pegado - Kowalski/Krochmal 2 dni temu o godz. 22:51
#493 Gębska/Grzesiak - Mrozek/Pijanowski 2 dni temu o godz. 22:39
#492 Mrozek/Pijanowski - Ignatiuk/Miczko 2 dni temu o godz. 21:45
#491 Stocki/Chojnacki - Jacoszek/Skorus 2 dni temu o godz. 19:35

Nadchodzące spotkania

#492 Mrozek/Pijanowski - Ignatiuk/Miczko pojutrze o godz. 17:30
#493 Gębska/Grzesiak - Mrozek/Pijanowski pojutrze o godz. 19:00
#489 Ogos/Stępień - Łukaszek/Krawczyńska za 5 dni o godz. 18:30

Ostatnie wyniki

#495 Kuźnik/Hanusek - Szynalik/Legutko 6/0 6/3 7/5
#491 Stocki/Chojnacki - Jacoszek/Skorus 6/4 6/1 6/7
#494 Ps/Pegado - Kowalski/Krochmal 6/2 7/6 6/4
#56 Gębska/Grzesiak - Borzęcka/Robok anulowany
#488 Szwarc/Burzyński - Szynalik/Legutko 4/6 3/6 6/3

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń