Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
Przeglądasz Runda 2 (2023/11/01 - 2024/01/07). Wróć do Runda 5 (2024/05/13 - 2024/06/28).

1 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wieczorek S./Stefańczyk K. 4 4 11:1 75:43 1095.00*
2 Gryszka M./Pomierny P. 5 3 8:7 67:57 1060.00*
3 Szewczyk F./Gas M. 5 2 6:9 60:83 1025.00*
4 Bartusek M./Krawczyński K. 2 2 6:0 36:5 990.00*
5 Garczyński M./Kania J. 4 1 4:8 48:58 965.00*
6 Wołoszyn M./Otoka R. 4 0 1:11 33:73 930.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wieczorek S./Stefańczyk K. 4 4 11:1 75:43 1095.00*
2 Gryszka M./Pomierny P. 5 3 8:7 67:57 1060.00*
3 Szewczyk F./Gas M. 5 2 6:9 60:83 1025.00*
4 Bartusek M./Krawczyński K. 2 2 6:0 36:5 990.00*
5 Garczyński M./Kania J. 4 1 4:8 48:58 965.00*
6 Wołoszyn M./Otoka R. 4 0 1:11 33:73 930.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/11/11 16:33 Gryszka M./Pomierny P. - Garczyński M./Kania J. 6/4 6/3 6/2 Zobacz
2 2023/11/13 22:43 Garczyński M./Kania J. - Wołoszyn M./Otoka R. 6/2 6/1 6/3 Zobacz
3 2023/11/22 21:15 Wieczorek S./Stefańczyk K. - Wołoszyn M./Otoka R. 6/2 7/5 6/3 Zobacz
4 2023/12/05 20:45 Gryszka M./Pomierny P. - Bartusek M./Krawczyński K. 0/6 1/6 3/6 Zobacz
5 2023/12/29 09:44 21 grudnia 2023r. 16:00 (Czw.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Garczyński M./Kania J. 6/4 6/3 6/3 Zobacz
6 2023/12/29 11:01 29 grudnia 2023r. 09:00 (Pt.) Szewczyk F./Gas M. - Gryszka M./Pomierny P. 1/6 7/6 3/6 Zobacz
7 2023/12/29 21:14 29 grudnia 2023r. 16:30 (Pt.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Szewczyk F./Gas M. 7/6 6/1 6/7 Zobacz
8 2023/12/30 10:15 30 grudnia 2023r. 08:00 (Sob.) Szewczyk F./Gas M. - Wołoszyn M./Otoka R. 6/4 5/7 7/6 Zobacz
9 2024/01/02 15:59 2 stycznia 2024r. 12:00 (Wt.) Bartusek M./Krawczyński K. - Szewczyk F./Gas M. 6/0 6/1 6/0 Zobacz
10 2024/01/04 08:49 4 stycznia 2024r. 20:00 (Czw.) Gryszka M./Pomierny P. - Wołoszyn M./Otoka R. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
11 2024/01/04 17:04 4 stycznia 2024r. 15:30 (Czw.) Garczyński M./Kania J. - Szewczyk F./Gas M. 6/4 3/6 2/6 Zobacz
12 2024/01/07 12:56 7 stycznia 2024r. 10:00 (Niedz.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Gryszka M./Pomierny P. 7/6 6/0 6/3 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

2 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zając P./Zając J. 5 4 12:3 88:58 1005.00*
2 Krysiak J./Rogowski M. 5 4 10:5 80:62 975.00*
3 Pajestka A./Kordzikowski M. 5 3 10:5 76:63 950.00*
4 Żytka M./Sobczyk T. 5 3 7:8 68:71 915.00*
5 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 5 1 4:11 66:81 870.00*
6 Pieniążek Ł./Panek B. 5 0 2:13 47:90 840.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zając P./Zając J. 5 4 12:3 88:58 1005.00*
2 Krysiak J./Rogowski M. 5 4 10:5 80:62 975.00*
3 Pajestka A./Kordzikowski M. 5 3 10:5 76:63 950.00*
4 Żytka M./Sobczyk T. 5 3 7:8 68:71 915.00*
5 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 5 1 4:11 66:81 870.00*
6 Pieniążek Ł./Panek B. 5 0 2:13 47:90 840.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/12/07 21:50 Zając P./Zając J. - Żytka M./Sobczyk T. 6/2 6/4 6/4 Zobacz
2 2023/12/07 21:51 Zając P./Zając J. - Pieniążek Ł./Panek B. 6/1 7/6 4/6 Zobacz
3 2023/12/11 11:15 Żytka M./Sobczyk T. - Pieniążek Ł./Panek B. 6/3 6/4 6/4 Zobacz
4 2023/12/12 21:16 12 grudnia 2023r. 19:00 (Wt.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 6/3 7/6 6/4 Zobacz
5 2023/12/13 21:39 13 grudnia 2023r. 19:30 (Śr.) Krysiak J./Rogowski M. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 6/4 2/6 6/3 Zobacz
6 2023/12/15 10:12 14 grudnia 2023r. 20:00 (Czw.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Żytka M./Sobczyk T. 6/3 6/3 6/2 Zobacz
7 2023/12/21 20:59 21 grudnia 2023r. 19:00 (Czw.) Krysiak J./Rogowski M. - Zając P./Zając J. 6/7 7/6 6/4 Zobacz
8 2023/12/23 12:02 Pajestka A./Kordzikowski M. - Zając P./Zając J. 3/6 2/6 1/6 Zobacz
9 2023/12/23 12:04 Pajestka A./Kordzikowski M. - Pieniążek Ł./Panek B. 6/2 6/2 6/4 Zobacz
10 2023/12/23 12:08 Zając P./Zając J. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 6/2 6/4 6/4 Zobacz
11 2023/12/23 12:45 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. - Pieniążek Ł./Panek B. 6/3 6/7 7/5 Zobacz
12 2023/12/28 20:53 28 grudnia 2023r. 19:00 (Czw.) Krysiak J./Rogowski M. - Pajestka A./Kordzikowski M. 6/3 7/6 3/6 Zobacz
13 2024/01/02 12:41 2 stycznia 2024r. 17:00 (Wt.) Krysiak J./Rogowski M. - Pieniążek Ł./Panek B. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
14 2024/01/03 12:33 3 stycznia 2024r. 11:00 (Śr.) Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. - Żytka M./Sobczyk T. 6/3 2/6 3/6 Zobacz
15 2024/01/04 20:53 4 stycznia 2024r. 19:00 (Czw.) Krysiak J./Rogowski M. - Żytka M./Sobczyk T. 7/5 2/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

3 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Balon B./Laszuk M. 4 3 9:3 66:44 880.00*
2 Tramś A./Słomka I. 4 3 7:5 61:50 850.00*
3 Kurdziel P./Wojtarowicz T. 4 2 8:4 57:48 830.00*
4 Chmiel J./Chodun P. 3 3 6:3 45:38 800.00*
5 Ps T./Pegado G. 4 1 3:9 45:66 760.00*
6 Szwarc Ł./Burzyński M. 5 0 3:12 57:85 750.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Balon B./Laszuk M. 4 3 9:3 66:44 880.00*
2 Tramś A./Słomka I. 4 3 7:5 61:50 850.00*
3 Kurdziel P./Wojtarowicz T. 4 2 8:4 57:48 830.00*
4 Chmiel J./Chodun P. 3 3 6:3 45:38 800.00*
5 Ps T./Pegado G. 4 1 3:9 45:66 760.00*
6 Szwarc Ł./Burzyński M. 5 0 3:12 57:85 750.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/11/05 14:27 5 listopada 2023r. 12:00 (Niedz.) Tramś A./Słomka I. - Szwarc Ł./Burzyński M. 4/6 6/3 6/2 Zobacz
2 2023/11/06 15:49 8 listopada 2023r. 17:30 (Śr.) Kurdziel P./Kołcz B. - Chmiel J./Chodun P. anulowany Zobacz
3 2023/11/08 21:41 8 listopada 2023r. 19:30 (Śr.) Tramś A./Słomka I. - Kurdziel P./Kołcz B. 6/2 6/4 1/6 Zobacz
4 2023/11/13 21:45 13 listopada 2023r. 19:00 (Pon.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Ps T./Pegado G. 7/6 4/6 3/6 Zobacz
5 2023/11/16 21:26 16 listopada 2023r. 19:00 (Czw.) Kurdziel P./Kołcz B. - Szwarc Ł./Burzyński M. 6/3 6/4 6/4 Zobacz
6 2023/11/21 21:49 21 listopada 2023r. 19:30 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Ps T./Pegado G. 6/3 6/2 6/2 Zobacz
7 2023/11/28 11:14 27 listopada 2023r. 18:00 (Pon.) Kurdziel P./Kołcz B. - Chmiel J./Chodun P. anulowany Zobacz
8 2023/12/04 19:11 4 grudnia 2023r. 18:00 (Pon.) Kurdziel P./Kołcz B. - Balon B./Laszuk M. 2/6 6/4 1/6 Zobacz
9 2023/12/05 09:28 4 grudnia 2023r. 20:00 (Pon.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Chmiel J./Chodun P. 6/7(3) 6/2 2/6 Zobacz
10 2023/12/05 21:52 5 grudnia 2023r. 20:00 (Wt.) Balon B./Laszuk M. - Chmiel J./Chodun P. 2/6 6/2 4/6 Zobacz
11 2023/12/06 09:29 6 grudnia 2023r. 20:00 (Śr.) Tramś A./Słomka I. - Chmiel J./Chodun P. anulowany Zobacz
12 2023/12/06 18:35 7 grudnia 2023r. 14:00 (Czw.) Ps T./Pegado G. - Chmiel J./Chodun P. anulowany Zobacz
13 2023/12/07 18:17 7 grudnia 2023r. 16:30 (Czw.) Kurdziel P./Kołcz B. - Ps T./Pegado G. 6/4 6/2 6/2 Zobacz
14 2023/12/17 12:40 17 grudnia 2023r. 10:30 (Niedz.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Balon B./Laszuk M. 4/6 2/6 1/6 Zobacz
15 2024/01/05 17:52 5 stycznia 2024r. 16:00 (Pt.) Tramś A./Słomka I. - Balon B./Laszuk M. 5/7 6/7 3/6 Zobacz
16 2024/01/05 18:26 Chmiel J./Chodun P. - Ps T./Pegado G. 6/3 4/6 6/3 Zobacz
17 2024/01/08 13:58 7 stycznia 2024r. 11:00 (Niedz.) Tramś A./Słomka I. - Chmiel J./Chodun P. anulowany Zobacz
18 2024/04/07 12:48 Balon B./Laszuk M. - Ps T./Pegado G. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

4 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Domachowski N./Przybysławski T. 5 5 13:2 86:40 815.00*
2 Kuźnik D./Hanusek P. 5 4 12:3 85:49 785.00*
3 Zabielski M./Jaksik A. 5 3 9:6 67:53 745.00*
4 Florkowski R./Kozar B. 5 1 6:9 65:78 700.00*
5 Biel M./Bazarnik M. 5 2 4:11 51:81 675.00*
6 Kowalski M./Krochmal M. 5 0 1:14 38:91 635.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Domachowski N./Przybysławski T. 5 5 13:2 86:40 815.00*
2 Kuźnik D./Hanusek P. 5 4 12:3 85:49 785.00*
3 Zabielski M./Jaksik A. 5 3 9:6 67:53 745.00*
4 Florkowski R./Kozar B. 5 1 6:9 65:78 700.00*
5 Biel M./Bazarnik M. 5 2 4:11 51:81 675.00*
6 Kowalski M./Krochmal M. 5 0 1:14 38:91 635.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/11/08 21:01 8 listopada 2023r. 19:30 (Śr.) Domachowski N./Przybysławski T. - Florkowski R./Kozar B. 4/6 6/2 6/3 Zobacz
2 2023/11/09 15:27 9 listopada 2023r. 13:00 (Czw.) Kowalski M./Krochmal M. - Florkowski R./Kozar B. 5/7 1/6 6/7(3) Zobacz
3 2023/11/16 15:59 Kuźnik D./Hanusek P. - Florkowski R./Kozar B. 6/4 6/1 6/4 Zobacz
4 2023/11/24 17:51 24 listopada 2023r. 16:00 (Pt.) Kuźnik D./Hanusek P. - Biel M./Bazarnik M. 6/2 6/1 6/1 Zobacz
5 2023/11/27 12:10 24 listopada 2023r. 18:00 (Pt.) Zabielski M./Jaksik A. - Biel M./Bazarnik M. 6/3 6/1 6/2 Zobacz
6 2023/11/27 16:20 27 listopada 2023r. 13:00 (Pon.) Kuźnik D./Hanusek P. - Kowalski M./Krochmal M. 6/2 6/3 6/2 Zobacz
7 2023/11/29 20:08 29 listopada 2023r. 18:00 (Śr.) Kowalski M./Krochmal M. - Domachowski N./Przybysławski T. 3/6 2/6 0/6 Zobacz
8 2023/11/30 18:56 30 listopada 2023r. 17:30 (Czw.) Domachowski N./Przybysławski T. - Kuźnik D./Hanusek P. 6/3 3/6 7/5 Zobacz
9 2023/12/11 12:59 18 grudnia 2023r. 12:30 (Pon.) Zabielski M./Jaksik A. - Florkowski R./Kozar B. anulowany Zobacz
10 2023/12/17 13:46 17 grudnia 2023r. 11:00 (Niedz.) Domachowski N./Przybysławski T. - Zabielski M./Jaksik A. 6/1 6/1 6/1 Zobacz
11 2023/12/20 17:44 20 grudnia 2023r. 16:30 (Śr.) Domachowski N./Przybysławski T. - Biel M./Bazarnik M. 6/1 6/3 6/3 Zobacz
12 2023/12/20 20:06 20 grudnia 2023r. 18:30 (Śr.) Biel M./Bazarnik M. - Florkowski R./Kozar B. 6/2 7/5 4/6 Zobacz
13 2023/12/21 17:21 21 grudnia 2023r. 15:00 (Czw.) Zabielski M./Jaksik A. - Kuźnik D./Hanusek P. 7/5 3/6 3/6 Zobacz
14 2023/12/27 20:06 27 grudnia 2023r. 18:00 (Śr.) Biel M./Bazarnik M. - Kowalski M./Krochmal M. 6/3 4/6 7/5 Zobacz
15 2023/12/29 20:06 29 grudnia 2023r. 16:30 (Pt.) Zabielski M./Jaksik A. - Florkowski R./Kozar B. 6/4 6/2 3/6 Zobacz
16 2024/01/03 16:35 Kowalski M./Krochmal M. - Zabielski M./Jaksik A. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

5 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Balon A./Hewlik J. 6 5 14:4 102:63 725.00*
2 Czernecki K./Bryła A. 6 5 13:5 102:83 700.00*
3 Czapla B./Pocztowski M. 6 3 9:9 86:78 650.00*
4 Szynalik B./Legutko M. 5 2 8:7 74:74 615.00*
5 Wiertelorz R./Kozicki F. 5 2 5:10 70:76 590.00*
6 Gigante A./Rossi R. 3 1 4:5 42:46 560.00*
7 Jacoszek M./Skorus K. 5 0 1:14 34:90 540.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Balon A./Hewlik J. 6 5 14:4 102:63 725.00*
2 Czernecki K./Bryła A. 6 5 13:5 102:83 700.00*
3 Czapla B./Pocztowski M. 6 3 9:9 86:78 650.00*
4 Szynalik B./Legutko M. 5 2 8:7 74:74 615.00*
5 Wiertelorz R./Kozicki F. 5 2 5:10 70:76 590.00*
6 Gigante A./Rossi R. 3 1 4:5 42:46 560.00*
7 Jacoszek M./Skorus K. 5 0 1:14 34:90 540.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/11/23 22:33 23 listopada 2023r. 19:00 (Czw.) Czapla B./Pocztowski M. - Balon A./Hewlik J. 4/6 3/6 3/6 Zobacz
2 2023/11/24 18:20 24 listopada 2023r. 16:00 (Pt.) Balon A./Hewlik J. - Jacoszek M./Skorus K. 6/2 6/1 6/0 Zobacz
3 2023/11/28 20:07 Szynalik B./Legutko M. - Czernecki K./Bryła A. 4/6 6/7(6) 6/3 Zobacz
4 2023/12/01 20:29 1 grudnia 2023r. 18:30 (Pt.) Czapla B./Pocztowski M. - Czernecki K./Bryła A. 5/7 3/6 3/6 Zobacz
5 2023/12/01 22:59 1 grudnia 2023r. 20:00 (Pt.) Balon A./Hewlik J. - Gigante A./Rossi R. 3/6 6/1 6/2 Zobacz
6 2023/12/02 19:29 Szynalik B./Legutko M. - Jacoszek M./Skorus K. anulowany Zobacz
7 2023/12/02 19:30 Szynalik B./Legutko M. - Wiertelorz R./Formiński M. 6/4 6/4 6/4 Zobacz
8 2023/12/03 12:17 3 grudnia 2023r. 10:30 (Niedz.) Gigante A./Rossi R. - Czapla B./Pocztowski M. 6/3 6/3 2/6 Zobacz
9 2023/12/05 19:21 5 grudnia 2023r. 16:00 (Wt.) Balon A./Hewlik J. - Wiertelorz R./Formiński M. 4/6 4/6 7/6(6) Zobacz
10 2023/12/05 22:15 Czapla B./Pocztowski M. - Szynalik B./Legutko M. 6/0 4/6 6/4 Zobacz
11 2023/12/07 21:16 Czernecki K./Bryła A. - Balon A./Hewlik J. 2/6 7/6(9) 4/6 Zobacz
12 2023/12/12 21:49 12 grudnia 2023r. 20:00 (Wt.) Czapla B./Pocztowski M. - Jacoszek M./Skorus K. 6/1 6/4 6/0 Zobacz
13 2023/12/19 21:33 19 grudnia 2023r. 22:00 (Wt.) Jacoszek M./Skorus K. - Szynalik B./Legutko M. 5/7 5/7 2/6 Zobacz
14 2023/12/25 19:39 Czernecki K./Bryła A. - Wiertelorz R./Formiński M. 5/7 6/1 6/4 Zobacz
15 2023/12/26 14:32 Czernecki K./Bryła A. - Jacoszek M./Skorus K. 6/2 6/4 6/1 Zobacz
16 2024/01/04 11:07 Balon A./Hewlik J. - Szynalik B./Legutko M. anulowany Zobacz
17 2024/01/04 22:29 Balon A./Hewlik J. - Szynalik B./Legutko M. 6/4 6/4 6/2 Zobacz
18 2024/01/05 09:33 Wiertelorz R./Formiński M. - Jacoszek M./Skorus K. 6/0 6/1 4/6 Zobacz
19 2024/01/06 14:08 6 stycznia 2024r. 12:00 (Sob.) Gigante A./Rossi R. - Czernecki K./Bryła A. 6/7(5) 7/5 6/7(5) Zobacz
20 2024/01/07 10:03 Czapla B./Pocztowski M. - Wiertelorz R./Formiński M. 7/5 6/4 6/3 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

6 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wojciechowski M./Filipczyk A. 6 6 16:2 106:45 640.00*
2 Krzystanek W./Kasprzak A. 6 5 15:3 96:43 610.00*
3 Sroczyńska B./Wąchała E. 6 4 10:8 84:64 560.00*
4 Cichy R./Kucharczyk S. 6 3 11:7 93:47 540.00*
5 Picker E./Skrobisz K. 4 0 1:11 20:70 445.00*
6 Mędrysa M./Skamaj K. 4 0 1:11 12:70 420.00*
7 Miczko D./Gwazda G. 4 0 0:12 0:72 420.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wojciechowski M./Filipczyk A. 6 6 16:2 106:45 640.00*
2 Krzystanek W./Kasprzak A. 6 5 15:3 96:43 610.00*
3 Sroczyńska B./Wąchała E. 6 4 10:8 84:64 560.00*
4 Cichy R./Kucharczyk S. 6 3 11:7 93:47 540.00*
5 Picker E./Skrobisz K. 4 0 1:11 20:70 445.00*
6 Mędrysa M./Skamaj K. 4 0 1:11 12:70 420.00* 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Miczko D./Gwazda G. 4 0 0:12 0:72 420.00* 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/11/08 19:32 8 listopada 2023r. 18:00 (Śr.) Picker E./Skrobisz K. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 2/6 4/6 3/6 Zobacz
2 2023/11/13 20:40 13 listopada 2023r. 18:00 (Pon.) Wojciechowski M./Filipczyk A. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/1 6/4 6/1 Zobacz
3 2023/11/16 20:06 Mędrysa M./Skamaj K. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 3/6 3/6 6/4 Zobacz
4 2023/11/20 19:34 Wojciechowski M./Filipczyk A. - Krzystanek W./Kasprzak A. 5/7 6/1 6/2 Zobacz
5 2023/12/03 18:38 3 grudnia 2023r. 16:00 (Niedz.) Picker E./Skrobisz K. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/4 1/6 4/6 Zobacz
6 2023/12/13 11:54 Picker E./Skrobisz K. - Krzystanek W./Kasprzak A. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
7 2023/12/13 11:54 Picker E./Skrobisz K. - Cichy R./Kucharczyk S. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
8 2023/12/19 19:40 Mędrysa M./Skamaj K. - Sroczyńska B./Wąchała E. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
9 2023/12/19 19:41 Mędrysa M./Skamaj K. - Cichy R./Kucharczyk S. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
10 2023/12/19 19:44 Ignatiuk A./Miczko D. - Krzystanek W./Kasprzak A. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
11 2023/12/19 19:46 Ignatiuk A./Miczko D. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
12 2023/12/19 19:46 Ignatiuk A./Miczko D. - Sroczyńska B./Wąchała E. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
13 2023/12/19 19:48 Ignatiuk A./Miczko D. - Cichy R./Kucharczyk S. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
14 2023/12/29 21:12 29 grudnia 2023r. 18:00 (Pt.) Cichy R./Kucharczyk S. - Krzystanek W./Kasprzak A. 4/6 5/7 6/0 Zobacz
15 2023/12/29 23:11 Mędrysa M./Skamaj K. - Krzystanek W./Kasprzak A. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
16 2023/12/30 13:21 30 grudnia 2023r. 13:30 (Sob.) Krzystanek W./Kasprzak A. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/2 7/6(3) 6/3 Zobacz
17 2024/01/03 20:17 3 stycznia 2024r. 18:00 (Śr.) Wojciechowski M./Filipczyk A. - Cichy R./Kucharczyk S. 7/6 6/2 6/0 Zobacz
18 2024/01/04 22:26 4 stycznia 2024r. 17:30 (Czw.) Cichy R./Kucharczyk S. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/7(5) 4/6 6/2 Zobacz
19 2024/01/12 12:29 Cichy R./Kucharczyk S. - Picker E./Skrobisz K. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

7 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mrozek S./Pijanowski I. 6 6 17:1 108:33 545.00*
2 Gębska K./Grzesiak M. 6 5 15:3 100:50 510.00*
3 Żurawik P./Żurawik A. 6 4 13:5 90:53 475.00*
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 6 2 7:11 62:94 415.00*
5 Nowak M./Król R. 6 3 7:11 76:83 410.00*
6 Ostrowska W./Wieczorek S. 6 1 3:15 51:103 370.00*
7 Golec J./Nowak I. 6 0 1:17 35:106 345.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mrozek S./Pijanowski I. 6 6 17:1 108:33 545.00*
2 Gębska K./Grzesiak M. 6 5 15:3 100:50 510.00*
3 Żurawik P./Żurawik A. 6 4 13:5 90:53 475.00*
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 6 2 7:11 62:94 415.00*
5 Nowak M./Król R. 6 3 7:11 76:83 410.00*
6 Ostrowska W./Wieczorek S. 6 1 3:15 51:103 370.00*
7 Golec J./Nowak I. 6 0 1:17 35:106 345.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/11/05 16:38 5 listopada 2023r. 15:00 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Mrozek S./Pijanowski I. 2/6 2/6 2/6 Zobacz
2 2023/11/06 19:38 6 listopada 2023r. 17:30 (Pon.) Mrozek S./Pijanowski I. - Gębska K./Grzesiak M. 6/7 6/4 6/2 Zobacz
3 2023/11/07 18:36 7 listopada 2023r. 17:30 (Wt.) Gębska K./Grzesiak M. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/1 6/0 6/2 Zobacz
4 2023/11/09 20:24 9 listopada 2023r. 19:00 (Czw.) Gębska K./Grzesiak M. - Żurawik P./Żurawik A. 6/2 2/6 6/2 Zobacz
5 2023/11/13 19:15 13 listopada 2023r. 17:30 (Pon.) Nowak M./Król R. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 7/6(4) 4/6 6/1 Zobacz
6 2023/11/19 11:35 19 listopada 2023r. 10:00 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Ostrowska W./Wieczorek S. 4/6 6/0 6/2 Zobacz
7 2023/11/19 16:37 19 listopada 2023r. 15:00 (Niedz.) Mrozek S./Pijanowski I. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/0 6/0 6/1 Zobacz
8 2023/11/19 16:43 19 listopada 2023r. 13:30 (Niedz.) Mrozek S./Pijanowski I. - Golec J./Nowak I. 6/0 6/0 6/0 Zobacz
9 2023/11/20 20:38 20 listopada 2023r. 19:00 (Pon.) Nowak M./Król R. - Gębska K./Grzesiak M. 5/7 4/6 4/6 Zobacz
10 2023/11/21 18:37 21 listopada 2023r. 17:00 (Wt.) Ostrowska W./Wieczorek S. - Gębska K./Grzesiak M. 1/6 1/6 2/6 Zobacz
11 2023/11/23 17:41 23 listopada 2023r. 15:30 (Czw.) Ostrowska W./Wieczorek S. - Żurawik P./Żurawik A. 2/6 0/6 5/7 Zobacz
12 2023/11/25 10:59 27 listopada 2023r. 20:00 (Pon.) Łukaszek M./Krawczyńska J. - Golec J./Nowak I. anulowany Zobacz
13 2023/11/28 21:51 28 listopada 2023r. 20:00 (Wt.) Mrozek S./Pijanowski I. - Żurawik P./Żurawik A. 6/2 6/3 6/2 Zobacz
14 2023/11/30 11:33 Golec J./Nowak I. - Ostrowska W./Wieczorek S. 3/6 6/2 4/6 Zobacz
15 2023/12/03 17:21 3 grudnia 2023r. 15:00 (Niedz.) Łukaszek M./Krawczyńska J. - Żurawik P./Żurawik A. 3/6 1/6 3/6 Zobacz
16 2023/12/04 21:35 4 grudnia 2023r. 19:30 (Pon.) Mrozek S./Pijanowski I. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/2 6/3 6/1 Zobacz
17 2023/12/06 06:39 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/2 6/4 7/6(3) Zobacz
18 2023/12/06 18:54 6 grudnia 2023r. 15:30 (Śr.) Żurawik P./Żurawik A. - Nowak M./Król R. 6/0 6/2 6/3 Zobacz
19 2023/12/08 23:13 8 grudnia 2023r. 19:30 (Pt.) Żurawik P./Żurawik A. - Golec J./Nowak I. 6/1 6/0 6/1 Zobacz
20 2023/12/11 21:14 11 grudnia 2023r. 20:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Golec J./Nowak I. 6/0 6/2 6/0 Zobacz
21 2023/12/13 22:23 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Golec J./Nowak I. 7/5 6/4 6/2 Zobacz
22 2024/01/09 19:12 9 stycznia 2024r. 17:00 (Wt.) Nowak M./Król R. - Golec J./Nowak I. 6/1 6/1 7/5 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#495 Kuźnik/Hanusek - Szynalik/Legutko 24 min. temu
#494 Ps/Pegado - Kowalski/Krochmal 2 dni temu o godz. 22:51
#493 Gębska/Grzesiak - Mrozek/Pijanowski 2 dni temu o godz. 22:39
#492 Mrozek/Pijanowski - Ignatiuk/Miczko 2 dni temu o godz. 21:45
#491 Stocki/Chojnacki - Jacoszek/Skorus 2 dni temu o godz. 19:35

Nadchodzące spotkania

#492 Mrozek/Pijanowski - Ignatiuk/Miczko pojutrze o godz. 17:30
#493 Gębska/Grzesiak - Mrozek/Pijanowski pojutrze o godz. 19:00
#489 Ogos/Stępień - Łukaszek/Krawczyńska za 5 dni o godz. 18:30

Ostatnie wyniki

#495 Kuźnik/Hanusek - Szynalik/Legutko 6/0 6/3 7/5
#491 Stocki/Chojnacki - Jacoszek/Skorus 6/4 6/1 6/7
#494 Ps/Pegado - Kowalski/Krochmal 6/2 7/6 6/4
#56 Gębska/Grzesiak - Borzęcka/Robok anulowany
#488 Szwarc/Burzyński - Szynalik/Legutko 4/6 3/6 6/3

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń