Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
Przeglądasz Runda 1 (2023/09/15 - 2023/10/31). Wróć do Runda 5 (2024/05/13 - 2024/06/28).

1 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Bartusek M./Krawczyński K. 3 3 9:0 54:12 1075.00*
2 Gryszka M./Malmiga T. 4 2 6:6 57:58 1040.00*
3 Wieczorek S./Stefańczyk K. 3 3 9:0 57:30 1035.00*
4 Garczyński M./Kania J. 4 1 3:9 32:64 980.00*
5 Pajestka A./Kordzikowski M. 4 0 0:12 40:76 940.00*
6 Krysiak J./Rogowski M. 0 0 0:0 0:0 910.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Bartusek M./Krawczyński K. 3 3 9:0 54:12 1075.00*
2 Gryszka M./Malmiga T. 4 2 6:6 57:58 1040.00*
3 Wieczorek S./Stefańczyk K. 3 3 9:0 57:30 1035.00*
4 Garczyński M./Kania J. 4 1 3:9 32:64 980.00*
5 Pajestka A./Kordzikowski M. 4 0 0:12 40:76 940.00*
6 Krysiak J./Rogowski M. 0 0 0:0 0:0 910.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/09/16 22:23 17 września 2023r. 08:30 (Niedz.) Gryszka M./Pomierny P. - Pajestka A./Kordzikowski M. anulowany Zobacz
2 2023/09/16 22:23 17 września 2023r. 10:00 (Niedz.) Gryszka M./Pomierny P. - Garczyński M./Kania J. anulowany Zobacz
3 2023/10/03 22:23 3 października 2023r. 19:00 (Wt.) Bartusek M./Krawczyński K. - Pajestka A./Kordzikowski M. 6/2 6/0 6/0 Zobacz
4 2023/10/05 15:50 Wieczorek S./Stefańczyk K. - Garczyński M./Kania J. 6/1 7/6 6/3 Zobacz
5 2023/10/08 10:18 Gryszka M./Pomierny P. - Garczyński M./Kania J. 6/0 6/1 6/2 Zobacz
6 2023/10/20 20:11 Bartusek M./Krawczyński K. - Garczyński M./Kania J. 6/0 6/0 6/1 Zobacz
7 2023/10/22 10:36 Bartusek M./Krawczyński K. - Gryszka M./Pomierny P. 6/4 6/3 6/2 Zobacz
8 2023/10/30 22:39 9 listopada 2023r. 16:30 (Czw.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Garczyński M./Kania J. 3/6 4/6 2/6 Zobacz
9 2023/10/30 22:40 30 października 2023r. 20:00 (Pon.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Pajestka A./Kordzikowski M. 6/1 6/4 7/6 Zobacz
10 2023/10/31 20:53 31 października 2023r. 19:00 (Wt.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Gryszka M./Pomierny P. 6/7 6/7 6/7 Zobacz
11 2024/01/07 12:55 11 listopada 2023r. 14:00 (Sob.) Wieczorek S./Stefańczyk K. - Gryszka M./Pomierny P. 7/6 6/0 6/3 Zobacz
12 2024/01/29 13:22 8 lutego 2024r. 19:00 (Czw.) Garczyński M./Kania J. - Krysiak J./Rogowski M. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

2 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wołoszyn M./Otoka R. 5 5 14:1 87:38 1020.00*
2 Szewczyk F./Gas M. 5 4 11:4 78:58 980.00*
3 Zając P./Zając J. 4 2 7:5 59:48 925.00*
4 Pieniążek Ł./Panek B. 4 1 3:9 53:69 880.00*
5 Balon B./Laszuk M. 3 1 3:6 27:46 855.00*
6 Szwarc Ł./Burzyński M. 5 0 1:14 42:87 840.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wołoszyn M./Otoka R. 5 5 14:1 87:38 1020.00*
2 Szewczyk F./Gas M. 5 4 11:4 78:58 980.00*
3 Zając P./Zając J. 4 2 7:5 59:48 925.00*
4 Pieniążek Ł./Panek B. 4 1 3:9 53:69 880.00*
5 Balon B./Laszuk M. 3 1 3:6 27:46 855.00*
6 Szwarc Ł./Burzyński M. 5 0 1:14 42:87 840.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/09/18 21:43 18 września 2023r. 19:30 (Pon.) Balon B./Laszuk M. - Szwarc Ł./Burzyński M. 6/3 6/4 6/3 Zobacz
2 2023/09/20 21:17 Szwarc Ł./Burzyński M. - Wołoszyn M./Otoka R. 3/6 2/6 2/6 Zobacz
3 2023/09/20 21:19 Wołoszyn M./Otoka R. - Szewczyk F./Gas M. 6/4 6/1 6/3 Zobacz
4 2023/09/28 12:59 Szewczyk F./Gas M. - Pieniążek Ł./Panek B. 7/5 6/3 7/5 Zobacz
5 2023/10/01 12:46 1 października 2023r. 11:00 (Niedz.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Zając P./Zając J. 1/6 3/6 2/6 Zobacz
6 2023/10/04 19:52 4 października 2023r. 17:30 (Śr.) Balon B./Laszuk M. - Wołoszyn M./Otoka R. 0/6 1/6 0/6 Zobacz
7 2023/10/10 18:18 10 października 2023r. 17:00 (Wt.) Balon B./Laszuk M. - Szewczyk F./Gas M. 3/6 2/6 3/6 Zobacz
8 2023/10/10 20:21 10 października 2023r. 19:00 (Wt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Szewczyk F./Gas M. 0/6 2/6 4/6 Zobacz
9 2023/10/16 20:22 16 października 2023r. 18:00 (Pon.) Wołoszyn M./Otoka R. - Pieniążek Ł./Panek B. 6/1 7/6(4) 6/4 Zobacz
10 2023/10/18 08:55 16 października 2023r. 20:00 (Pon.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Pieniążek Ł./Panek B. 4/6 6/3 3/6 Zobacz
11 2023/10/18 21:04 18 października 2023r. 19:00 (Śr.) Wołoszyn M./Otoka R. - Zając P./Zając J. 2/6 6/3 6/2 Zobacz
12 2023/10/18 21:14 Szewczyk F./Gas M. - Zając P./Zając J. 2/6 6/3 6/4 Zobacz
13 2023/10/31 13:23 31 października 2023r. 09:30 (Wt.) Pieniążek Ł./Panek B. - Zając P./Zając J. 4/6 7/5 3/6 Zobacz
14 2023/11/26 22:01 12 października 2023r. 17:00 (Czw.) Balon B./Laszuk M. - Zając P./Zając J. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

3 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Żytka M./Sobczyk T. 4 4 9:3 66:59 885.00*
2 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 4 3 8:4 63:50 855.00*
3 Chmiel J./Chodun P. 4 1 5:7 63:59 810.00*
4 Tramś A./Słomka I. 4 1 5:7 53:61 790.00*
5 Domachowski N./Przybysławski T. 4 1 3:9 51:67 760.00*
6 Zabielski M./Jaksik A. 0 0 0:0 0:0 710.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Żytka M./Sobczyk T. 4 4 9:3 66:59 885.00*
2 Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 4 3 8:4 63:50 855.00*
3 Chmiel J./Chodun P. 4 1 5:7 63:59 810.00*
4 Tramś A./Słomka I. 4 1 5:7 53:61 790.00*
5 Domachowski N./Przybysławski T. 4 1 3:9 51:67 760.00*
6 Zabielski M./Jaksik A. 0 0 0:0 0:0 710.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/09/19 22:31 19 września 2023r. 19:30 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Żytka M./Sobczyk T. 6/2 4/6 6/7(9) Zobacz
2 2023/09/26 21:23 26 września 2023r. 19:00 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 2/6 6/7 2/6 Zobacz
3 2023/09/28 21:12 28 września 2023r. 19:00 (Czw.) Żytka M./Sobczyk T. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 6/3 6/4 3/6 Zobacz
4 2023/09/29 12:53 26 września 2023r. 19:00 (Wt.) Chmiel J./Chodun P. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 4/6 4/6 6/4 Zobacz
5 2023/10/02 21:16 2 października 2023r. 19:00 (Pon.) Żytka M./Sobczyk T. - Chmiel J./Chodun P. 7/5 3/6 7/6(4) Zobacz
6 2023/10/03 22:21 3 października 2023r. 19:30 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Domachowski N./Przybysławski T. 6/3 6/4 6/3 Zobacz
7 2023/10/06 19:57 6 października 2023r. 18:00 (Pt.) Żytka M./Sobczyk T. - Domachowski N./Przybysławski T. 6/3 7/6 6/4 Zobacz
8 2023/10/10 19:42 10 października 2023r. 18:00 (Wt.) Domachowski N./Przybysławski T. - Chmiel J./Chodun P. 6/4 7/5 4/6 Zobacz
9 2023/10/22 17:38 22 października 2023r. 15:30 (Niedz.) Tramś A./Słomka I. - Chmiel J./Chodun P. 1/6 1/6 7/5 Zobacz
10 2023/10/24 20:02 24 października 2023r. 18:00 (Wt.) Domachowski N./Przybysławski T. - Jędrzejczyk W./Swaryczewski P. 4/6 6/3 1/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

4 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ps T./Pegado G. 5 4 11:4 85:53 800.00*
2 Kurdziel P./Kresimon K. 5 4 10:5 78:53 775.00*
3 Biel M./Bazarnik M. 5 4 9:6 73:69 750.00*
4 Kowalski M./Krochmal M. 4 1 6:6 57:56 715.00*
5 Mołczan P./Szynalik B. 4 1 5:7 54:57 670.00*
6 Jacoszek M./Skorus K. 5 0 1:14 27:86 640.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ps T./Pegado G. 5 4 11:4 85:53 800.00*
2 Kurdziel P./Kresimon K. 5 4 10:5 78:53 775.00*
3 Biel M./Bazarnik M. 5 4 9:6 73:69 750.00*
4 Kowalski M./Krochmal M. 4 1 6:6 57:56 715.00*
5 Mołczan P./Szynalik B. 4 1 5:7 54:57 670.00*
6 Jacoszek M./Skorus K. 5 0 1:14 27:86 640.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/09/24 12:53 24 września 2023r. 11:00 (Niedz.) Jacoszek M./Skorus K. - Mołczan P./Szynalik B. 1/6 1/6 2/6 Zobacz
2 2023/09/27 20:10 27 września 2023r. 17:00 (Śr.) Biel M./Bazarnik M. - Jacoszek M./Skorus K. 2/6 6/2 6/2 Zobacz
3 2023/09/27 20:11 27 września 2023r. 19:00 (Śr.) Biel M./Bazarnik M. - Mołczan P./Szynalik B. 6/4 6/0 7/6(3) Zobacz
4 2023/09/29 21:23 29 września 2023r. 17:30 (Pt.) Jacoszek M./Skorus K. - Kowalski M./Krochmal M. 4/6 1/6 4/6 Zobacz
5 2023/10/01 17:18 1 października 2023r. 15:00 (Niedz.) Ps T./Pegado G. - Kowalski M./Krochmal M. 6/3 2/6 6/3 Zobacz
6 2023/10/04 19:21 4 października 2023r. 17:00 (Śr.) Kurdziel P./Kołcz B. - Ps T./Pegado G. 4/6 1/6 4/6 Zobacz
7 2023/10/11 21:59 11 października 2023r. 19:00 (Śr.) Mołczan P./Szynalik B. - Ps T./Pegado G. 1/6 5/7 7/5 Zobacz
8 2023/10/13 09:41 13 października 2023r. 08:00 (Pt.) Ps T./Pegado G. - Jacoszek M./Skorus K. 6/1 6/0 6/0 Zobacz
9 2023/10/16 22:03 16 października 2023r. 18:30 (Pon.) Kurdziel P./Kołcz B. - Mołczan P./Szynalik B. 4/6 6/3 6/4 Zobacz
10 2023/10/18 20:00 18 października 2023r. 18:00 (Śr.) Kowalski M./Krochmal M. - Kurdziel P./Kołcz B. 3/6 7/5 3/6 Zobacz
11 2023/10/19 19:02 19 października 2023r. 17:00 (Czw.) Kowalski M./Krochmal M. - Biel M./Bazarnik M. 6/4 4/6 4/6 Zobacz
12 2023/10/21 20:13 Biel M./Bazarnik M. - Ps T./Pegado G. 7/6(5) 7/5 4/6 Zobacz
13 2023/10/23 19:29 23 października 2023r. 17:30 (Pon.) Kurdziel P./Kołcz B. - Jacoszek M./Skorus K. 6/0 6/0 6/3 Zobacz
14 2023/10/26 19:00 26 października 2023r. 17:00 (Czw.) Biel M./Bazarnik M. - Kurdziel P./Kołcz B. 3/6 1/6 2/6 Zobacz
15 2023/11/05 11:27 24 października 2023r. 20:00 (Wt.) Kowalski M./Krochmal M. - Mołczan P./Szynalik B. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

5 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Florkowski R./Kozar B. 5 4 13:2 84:37 710.00*
2 Kuźnik D./Hanusek P. 5 4 11:4 74:54 680.00*
3 Wiertelorz R./Kozicki F. 5 3 8:7 69:69 620.00*
4 Hewlik J./Poltorak D. 4 2 6:6 53:55 620.00*
5 Mędrysa M./Skamaj K. 4 1 3:9 47:67 560.00*
6 Krzystanek W./Kasprzak A. 5 0 1:14 45:90 540.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Florkowski R./Kozar B. 5 4 13:2 84:37 710.00*
2 Kuźnik D./Hanusek P. 5 4 11:4 74:54 680.00*
3 Wiertelorz R./Kozicki F. 5 3 8:7 69:69 620.00* 1 1 2:1 17:14 20.00
4 Hewlik J./Poltorak D. 4 2 6:6 53:55 620.00* 1 0 1:2 14:17 10.00
5 Mędrysa M./Skamaj K. 4 1 3:9 47:67 560.00*
6 Krzystanek W./Kasprzak A. 5 0 1:14 45:90 540.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/09/18 08:36 Mędrysa M./Skamaj K. - Krzystanek W./Kasprzak A. anulowany Zobacz
2 2023/09/21 21:44 21 września 2023r. 16:30 (Czw.) Florkowski R./Kozar B. - Mędrysa M./Skamaj K. 6/1 6/2 6/0 Zobacz
3 2023/09/25 18:51 25 września 2023r. 17:00 (Pon.) Florkowski R./Kozar B. - Wiertelorz R./Formiński M. 6/4 6/4 6/0 Zobacz
4 2023/09/27 15:54 27 września 2023r. 14:00 (Śr.) Florkowski R./Kozar B. - Kuźnik D./Hanusek P. 6/1 6/2 6/2 Zobacz
5 2023/10/02 18:55 2 października 2023r. 17:00 (Pon.) Florkowski R./Kozar B. - Krzystanek W./Kasprzak A. 6/3 6/3 6/1 Zobacz
6 2023/10/03 13:24 Florkowski R./Kozar B. - Balon A./Hewlik J. anulowany Zobacz
7 2023/10/04 21:12 Kuźnik D./Hanusek P. - Mędrysa M./Skamaj K. 7/5 6/4 6/3 Zobacz
8 2023/10/06 20:40 6 października 2023r. 19:00 (Pt.) Kuźnik D./Hanusek P. - Wiertelorz R./Formiński M. 2/6 6/4 6/1 Zobacz
9 2023/10/13 17:04 13 października 2023r. 15:00 (Pt.) Florkowski R./Kozar B. - Balon A./Hewlik J. 3/6 6/2 3/6 Zobacz
10 2023/10/18 18:50 18 października 2023r. 17:00 (Śr.) Kuźnik D./Hanusek P. - Balon A./Hewlik J. 6/4 6/2 6/0 Zobacz
11 2023/10/19 18:11 11 października 2023r. 17:30 (Śr.) Kuźnik D./Hanusek P. - Krzystanek W./Kasprzak A. 6/3 6/3 6/1 Zobacz
12 2023/10/19 20:35 Mędrysa M./Skamaj K. - Krzystanek W./Kasprzak A. 5/7 6/4 6/4 Zobacz
13 2023/10/24 06:32 Wiertelorz R./Formiński M. - Krzystanek W./Kasprzak A. 6/2 6/3 6/3 Zobacz
14 2023/10/31 20:08 Wiertelorz R./Formiński M. - Mędrysa M./Skamaj K. 6/3 7/6(6) 2/6 Zobacz
15 2023/10/31 21:25 Balon A./Hewlik J. - Krzystanek W./Kasprzak A. 7/5 6/2 6/1 Zobacz
16 2023/10/31 21:32 Balon A./Hewlik J. - Wiertelorz R./Formiński M. 4/6 7/5 3/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

6 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Gigante A./Rossi R. 5 5 14:1 86:30 620.00*
2 Czapla B./Pocztowski M. 5 4 10:5 76:56 575.00*
3 Wojciechowski M./Filipczyk A. 5 3 9:6 75:68 545.00*
4 Miczko D./Gwazda G. 5 2 6:9 63:80 505.00*
5 Gębska K./Grzesiak M. 5 1 4:11 52:73 480.00*
6 Mrozek S./Pijanowski I. 5 0 2:13 41:86 455.00*
7 Wąchała K./Blach W. 0 0 0:0 0:0 410.00*
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Gigante A./Rossi R. 5 5 14:1 86:30 620.00*
2 Czapla B./Pocztowski M. 5 4 10:5 76:56 575.00*
3 Wojciechowski M./Filipczyk A. 5 3 9:6 75:68 545.00*
4 Miczko D./Gwazda G. 5 2 6:9 63:80 505.00*
5 Gębska K./Grzesiak M. 5 1 4:11 52:73 480.00*
6 Mrozek S./Pijanowski I. 5 0 2:13 41:86 455.00*
7 Wąchała K./Blach W. 0 0 0:0 0:0 410.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/09/18 20:06 18 września 2023r. 19:00 (Pon.) Czapla B./Pocztowski M. - Gębska K./Grzesiak M. 2/6 6/0 6/3 Zobacz
2 2023/09/21 20:56 21 września 2023r. 20:00 (Czw.) Mrozek S./Pijanowski I. - Gigante A./Rossi R. 2/6 6/2 2/6 Zobacz
3 2023/09/24 11:40 24 września 2023r. 10:00 (Niedz.) Czapla B./Pocztowski M. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 6/3 7/6 6/4 Zobacz
4 2023/09/25 19:17 25 września 2023r. 18:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 3/6 4/6 3/6 Zobacz
5 2023/09/25 21:12 25 września 2023r. 19:00 (Pon.) Czapla B./Pocztowski M. - Gigante A./Rossi R. 2/6 1/6 4/6 Zobacz
6 2023/09/28 19:17 28 września 2023r. 18:00 (Czw.) Czapla B./Pocztowski M. - Ignatiuk A./Miczko D. 6/1 6/3 6/7 Zobacz
7 2023/09/28 20:08 28 września 2023r. 19:00 (Czw.) Gębska K./Grzesiak M. - Gigante A./Rossi R. 2/6 0/6 2/6 Zobacz
8 2023/10/01 16:42 7 października 2023r. 11:00 (Sob.) Gigante A./Rossi R. - Ignatiuk A./Miczko D. anulowany Zobacz
9 2023/10/02 21:16 2 października 2023r. 20:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Ignatiuk A./Miczko D. 3/6 4/6 6/3 Zobacz
10 2023/10/03 18:53 3 października 2023r. 17:30 (Wt.) Ignatiuk A./Miczko D. - Mrozek S./Pijanowski I. 7/6 6/3 6/2 Zobacz
11 2023/10/03 21:01 3 października 2023r. 19:00 (Wt.) Mrozek S./Pijanowski I. - Czapla B./Pocztowski M. 3/6 0/6 2/6 Zobacz
12 2023/10/05 21:19 5 października 2023r. 19:00 (Czw.) Gigante A./Rossi R. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 6/0 6/3 6/2 Zobacz
13 2023/10/08 12:37 8 października 2023r. 11:00 (Niedz.) Mrozek S./Pijanowski I. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 0/6 2/6 5/7 Zobacz
14 2023/10/12 21:14 12 października 2023r. 19:00 (Czw.) Gigante A./Rossi R. - Ignatiuk A./Miczko D. 6/3 6/1 6/0 Zobacz
15 2023/10/13 20:04 13 października 2023r. 18:30 (Pt.) Mrozek S./Pijanowski I. - Gębska K./Grzesiak M. 6/4 1/6 1/6 Zobacz
16 2023/10/31 10:25 31 października 2023r. 07:00 (Wt.) Wojciechowski M./Filipczyk A. - Ignatiuk A./Miczko D. 6/4 7/5 7/5 Zobacz
17 2024/01/10 22:16 Mrozek S./Pijanowski I. - Skonieczny M./Borzęcka N. anulowany Zobacz
18 2024/01/10 22:17 Mrozek S./Pijanowski I. - Wąchała K./Blach W. anulowany Zobacz
19 2024/05/16 22:45 9 października 2023r. 19:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Skonieczny M./Borzęcka N. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

7 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kucharczyk S./Kucharczyk M. 8 8 23:1 144:41 595.00*
2 Sroczyńska B./Wąchała E. 8 7 20:4 133:60 555.00*
3 Picker E./Skrobisz K. 8 6 17:7 129:69 525.00*
4 Nowak M./Król R. 8 5 17:7 129:68 510.00*
5 Łukaszek M./Krawczyńska J. 8 4 10:14 84:105 460.00*
6 Ostrowska W./Wieczorek S. 8 3 8:16 75:117 435.00*
7 Żurawik A./Datoń D. 7 1 5:16 70:108 395.00*
8 Golec J./Nowak I. 7 1 5:16 55:115 385.00*
9 Spychalska B./Halejak M. 8 0 0:24 9:145 10.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kucharczyk S./Kucharczyk M. 8 8 23:1 144:41 595.00*
2 Sroczyńska B./Wąchała E. 8 7 20:4 133:60 555.00*
3 Picker E./Skrobisz K. 8 6 17:7 129:69 525.00*
4 Nowak M./Król R. 8 5 17:7 129:68 510.00*
5 Łukaszek M./Krawczyńska J. 8 4 10:14 84:105 460.00*
6 Ostrowska W./Wieczorek S. 8 3 8:16 75:117 435.00*
7 Żurawik A./Datoń D. 7 1 5:16 70:108 395.00*
8 Golec J./Nowak I. 7 1 5:16 55:115 385.00*
9 Spychalska B./Halejak M. 8 0 0:24 9:145 10.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2023/09/20 21:06 20 września 2023r. 19:30 (Śr.) Picker E./Skrobisz K. - Nowak M./Król R. 5/7 6/3 6/3 Zobacz
2 2023/09/22 10:51 22 września 2023r. 09:30 (Pt.) Golec J./Nowak I. - Spychalska B./Halejak M. 6/3 7/5 6/1 Zobacz
3 2023/09/26 19:18 Cichy R./Kucharczyk S. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/0 6/0 6/0 Zobacz
4 2023/09/26 19:19 26 września 2023r. 17:30 (Wt.) Cichy R./Kucharczyk S. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/1 6/0 6/0 Zobacz
5 2023/09/26 21:05 26 września 2023r. 19:00 (Wt.) Golec J./Nowak I. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/3 5/7 4/6 Zobacz
6 2023/09/27 21:04 27 września 2023r. 19:30 (Śr.) Nowak M./Król R. - Golec J./Nowak I. 6/0 6/0 6/2 Zobacz
7 2023/09/29 18:35 Golec J./Nowak I. - Sroczyńska B./Wąchała E. 0/6 2/6 1/6 Zobacz
8 2023/09/29 19:31 29 września 2023r. 18:00 (Pt.) Picker E./Skrobisz K. - Cichy R./Kucharczyk S. 5/7 3/6 3/6 Zobacz
9 2023/09/29 21:29 29 września 2023r. 19:30 (Pt.) Nowak M./Król R. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/0 6/3 6/4 Zobacz
10 2023/10/01 13:42 1 października 2023r. 12:00 (Niedz.) Picker E./Skrobisz K. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/3 6/1 6/1 Zobacz
11 2023/10/02 21:37 2 października 2023r. 20:00 (Pon.) Nowak M./Król R. - Spychalska B./Halejak M. 6/0 6/0 6/0 Zobacz
12 2023/10/03 08:52 3 października 2023r. 19:00 (Wt.) Picker E./Skrobisz K. - Spychalska B./Halejak M. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
13 2023/10/04 19:06 4 października 2023r. 17:30 (Śr.) Picker E./Skrobisz K. - Sroczyńska B./Wąchała E. 5/7 2/6 6/2 Zobacz
14 2023/10/04 23:21 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Spychalska B./Halejak M. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
15 2023/10/04 23:21 Ostrowska W./Wieczorek S. - Spychalska B./Halejak M. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
16 2023/10/04 23:21 Cichy R./Kucharczyk S. - Spychalska B./Halejak M. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
17 2023/10/04 23:22 Sroczyńska B./Wąchała E. - Spychalska B./Halejak M. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
18 2023/10/04 23:22 Żurawik P./Żurawik A. - Spychalska B./Halejak M. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
19 2023/10/05 20:33 5 października 2023r. 19:00 (Czw.) Picker E./Skrobisz K. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/1 6/2 6/0 Zobacz
20 2023/10/06 21:57 6 października 2023r. 20:00 (Pt.) Nowak M./Król R. - Żurawik P./Żurawik A. 6/1 6/1 6/1 Zobacz
21 2023/10/08 14:17 8 października 2023r. 12:30 (Niedz.) Ostrowska W./Wieczorek S. - Żurawik P./Żurawik A. 6/4 6/7(1) 6/2 Zobacz
22 2023/10/10 19:15 10 października 2023r. 19:30 (Wt.) Nowak M./Król R. - Cichy R./Kucharczyk S. 4/6 3/6 2/6 Zobacz
23 2023/10/10 19:44 8 października 2023r. 10:00 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/7(6) 7/6(4) 4/6 Zobacz
24 2023/10/10 20:55 10 października 2023r. 19:00 (Wt.) Golec J./Nowak I. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 2/6 3/6 7/6(3) Zobacz
25 2023/10/10 21:03 10 października 2023r. 18:00 (Wt.) Cichy R./Kucharczyk S. - Sroczyńska B./Wąchała E. 4/6 6/1 6/1 Zobacz
26 2023/10/13 22:03 13 października 2023r. 20:00 (Pt.) Żurawik P./Żurawik A. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 2/6 3/6 2/6 Zobacz
27 2023/10/17 18:11 17 października 2023r. 16:30 (Wt.) Nowak M./Król R. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/1 6/0 6/1 Zobacz
28 2023/10/17 19:24 12 października 2023r. 17:30 (Czw.) Ostrowska W./Wieczorek S. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/4 2/6 6/7(5) Zobacz
29 2023/10/17 20:35 15 października 2023r. 16:00 (Niedz.) Żurawik P./Żurawik A. - Sroczyńska B./Wąchała E. 1/6 5/7 1/6 Zobacz
30 2023/10/17 21:21 17 października 2023r. 19:00 (Wt.) Łukaszek M./Krawczyńska J. - Sroczyńska B./Wąchała E. 0/6 1/6 1/6 Zobacz
31 2023/10/17 21:38 Żurawik P./Żurawik A. - Cichy R./Kucharczyk S. 4/6 5/7 2/6 Zobacz
32 2023/10/19 19:10 19 października 2023r. 17:30 (Czw.) Cichy R./Kucharczyk S. - Golec J./Nowak I. 6/0 6/1 6/0 Zobacz
33 2023/10/22 14:14 22 października 2023r. 13:00 (Niedz.) Sroczyńska B./Wąchała E. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/1 6/1 6/0 Zobacz
34 2023/10/27 19:38 27 października 2023r. 18:00 (Pt.) Picker E./Skrobisz K. - Żurawik P./Żurawik A. 6/0 3/6 7/5 Zobacz
35 2023/10/29 11:43 29 października 2023r. 10:00 (Niedz.) Picker E./Skrobisz K. - Golec J./Nowak I. 6/0 6/1 6/2 Zobacz
36 2023/10/29 17:12 31 października 2023r. 19:30 (Wt.) Picker E./Skrobisz K. - Chrapek Ł./Musiał A. anulowany Zobacz
37 2023/11/02 18:10 13 października 2023r. 16:30 (Pt.) Nowak M./Król R. - Chrapek Ł./Musiał A. anulowany Zobacz
38 2023/11/29 14:40 27 listopada 2023r. 16:30 (Pon.) Sroczyńska B./Wąchała E. - Chrapek Ł./Musiał A. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#495 Kuźnik/Hanusek - Szynalik/Legutko 1 godz. temu
#494 Ps/Pegado - Kowalski/Krochmal 2 dni temu o godz. 22:51
#493 Gębska/Grzesiak - Mrozek/Pijanowski 2 dni temu o godz. 22:39
#492 Mrozek/Pijanowski - Ignatiuk/Miczko 2 dni temu o godz. 21:45
#491 Stocki/Chojnacki - Jacoszek/Skorus 2 dni temu o godz. 19:35

Nadchodzące spotkania

#492 Mrozek/Pijanowski - Ignatiuk/Miczko pojutrze o godz. 17:30
#493 Gębska/Grzesiak - Mrozek/Pijanowski pojutrze o godz. 19:00
#489 Ogos/Stępień - Łukaszek/Krawczyńska za 5 dni o godz. 18:30

Ostatnie wyniki

#495 Kuźnik/Hanusek - Szynalik/Legutko 6/0 6/3 7/5
#491 Stocki/Chojnacki - Jacoszek/Skorus 6/4 6/1 6/7
#494 Ps/Pegado - Kowalski/Krochmal 6/2 7/6 6/4
#56 Gębska/Grzesiak - Borzęcka/Robok anulowany
#488 Szwarc/Burzyński - Szynalik/Legutko 4/6 3/6 6/3

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń