Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

1 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pajestka A./Kordzikowski M. 3 3 6:3 49:41 60.00
2 Szewczyk F./Gas M. 3 1 4:5 37:44 40.00
3 Wołoszyn M./Swaryczewski P. 2 1 3:3 31:32 30.00
4 Bartusek M./Krawczyński K. 1 1 3:0 18:4 25.00
5 Żytka M./Sobczyk T. 3 0 2:7 38:51 25.00
6 Wieczorek S./Stefańczyk K. 1 1 2:1 17:15 20.00
7 Gryszka M./Pomierny P. 1 0 1:2 13:16 10.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pajestka A./Kordzikowski M. 3 3 6:3 49:41 60.00
2 Szewczyk F./Gas M. 3 1 4:5 37:44 40.00
3 Wołoszyn M./Swaryczewski P. 2 1 3:3 31:32 30.00
4 Bartusek M./Krawczyński K. 1 1 3:0 18:4 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Żytka M./Sobczyk T. 3 0 2:7 38:51 25.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Wieczorek S./Stefańczyk K. 1 1 2:1 17:15 20.00
7 Gryszka M./Pomierny P. 1 0 1:2 13:16 10.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/21 13:22 22 maja 2024r. 18:30 (Śr.) Szewczyk F./Gas M. - Wołoszyn M./Swaryczewski P. anulowany Zobacz
2 2024/05/22 11:31 Wołoszyn M./Swaryczewski P. - Szewczyk F./Gas M. 7/5 2/6 6/3 Zobacz
3 2024/06/04 20:49 Wieczorek S./Stefańczyk K. - Żytka M./Sobczyk T. 4/6 7/6 6/3 Zobacz
4 2024/06/05 22:14 Pajestka A./Kordzikowski M. - Wołoszyn M./Swaryczewski P. 6/3 5/7 7/6 Zobacz
5 2024/06/12 18:31 Szewczyk F./Gas M. - Bartusek M./Krawczyński K. 1/6 2/6 1/6 Zobacz
6 2024/06/12 20:39 12 czerwca 2024r. 18:30 (Śr.) Żytka M./Sobczyk T. - Szewczyk F./Gas M. 3/6 2/6 6/7 Zobacz
7 2024/06/14 19:49 14 czerwca 2024r. 17:30 (Pt.) Żytka M./Sobczyk T. - Pajestka A./Kordzikowski M. 6/3 3/6 3/6 Zobacz
8 2024/06/17 21:38 17 czerwca 2024r. 17:30 (Pon.) Pajestka A./Kordzikowski M. - Gryszka M./Pomierny P. 6/3 4/6 6/4 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

2 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Skonieczny M./Borzęcka N. 1 1 3:0 18:5 25.00
2 Czernecki K./Bryła A. 1 0 0:3 5:18 5.00
3 Chmiel J./Chodun P. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Zabielski M./Jaksik A. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Krysiak J./Rogowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Balon B./Laszuk M. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Skonieczny M./Borzęcka N. 1 1 3:0 18:5 25.00
2 Czernecki K./Bryła A. 1 0 0:3 5:18 5.00
3 Chmiel J./Chodun P. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Zabielski M./Jaksik A. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Krysiak J./Rogowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Balon B./Laszuk M. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/06/13 19:43 Czernecki K./Bryła A. - Skonieczny M./Borzęcka N. 1/6 3/6 1/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

3 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Garczyński M./Kania J. 4 4 11:1 70:22 95.00
2 Kuźnik D./Hanusek P. 4 3 10:2 67:42 85.00
3 Szwarc Ł./Burzyński M. 4 1 3:9 42:60 40.00
4 Szynalik B./Legutko M. 4 2 4:7 41:50 30.00
5 Szpindor F./Szpindor A. 1 0 1:2 9:16 10.00
6 Balon A./Hewlik J. 3 0 0:8 10:49 5.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Garczyński M./Kania J. 4 4 11:1 70:22 95.00
2 Kuźnik D./Hanusek P. 4 3 10:2 67:42 85.00
3 Szwarc Ł./Burzyński M. 4 1 3:9 42:60 40.00
4 Szynalik B./Legutko M. 4 2 4:7 41:50 30.00
5 Szpindor F./Szpindor A. 1 0 1:2 9:16 10.00
6 Balon A./Hewlik J. 3 0 0:8 10:49 5.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/15 20:00 Kuźnik D./Hanusek P. - Balon A./Hewlik J. 6/4 7/6 6/0 Zobacz
2 2024/05/16 09:03 15 maja 2024r. 19:30 (Śr.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Szynalik B./Legutko M. 4/6 3/6 6/3 Zobacz
3 2024/05/18 17:24 Kuźnik D./Hanusek P. - Szynalik B./Legutko M. 6/0 6/3 7/5 Zobacz
4 2024/05/23 22:26 23 maja 2024r. 19:30 (Czw.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Szpindor F./Szpindor A. 6/1 4/6 6/2 Zobacz
5 2024/05/27 21:36 Kuźnik D./Hanusek P. - Garczyński M./Kania J. 6/4 3/6 2/6 Zobacz
6 2024/05/28 21:33 Szwarc Ł./Burzyński M. - Kuźnik D./Hanusek P. 2/6 4/6 2/6 Zobacz
7 2024/05/30 02:06 Garczyński M./Kania J. - Szynalik B./Legutko M. 6/4 6/1 6/1 Zobacz
8 2024/06/04 21:41 7 czerwca 2024r. 17:00 (Pt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Garczyński M./Kania J. 1/6 2/6 2/6 Zobacz
9 2024/06/07 12:12 Garczyński M./Kania J. - Balon A./Hewlik J. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
10 2024/06/10 13:43 Szynalik B./Legutko M. - Balon A./Hewlik J. 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

4 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wojciechowski M./Filipczyk A. 5 5 15:0 92:37 125.00
2 Tramś A./Słomka I. 4 3 8:4 65:34 75.00
3 Gigante A./Rossi R. 3 1 4:5 37:35 40.00
4 Ps T./Pegado G. 3 1 3:6 31:48 35.00
5 Domachowski N./Przybysławski T. 2 1 2:4 22:28 25.00
6 Kowalski M./Krochmal M. 5 0 1:14 22:87 15.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wojciechowski M./Filipczyk A. 5 5 15:0 92:37 125.00
2 Tramś A./Słomka I. 4 3 8:4 65:34 75.00
3 Gigante A./Rossi R. 3 1 4:5 37:35 40.00
4 Ps T./Pegado G. 3 1 3:6 31:48 35.00
5 Domachowski N./Przybysławski T. 2 1 2:4 22:28 25.00
6 Kowalski M./Krochmal M. 5 0 1:14 22:87 15.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/16 22:52 Ps T./Pegado G. - Kowalski M./Krochmal M. 6/2 7/6 6/4 Zobacz
2 2024/05/20 20:17 Domachowski N./Przybysławski T. - Kowalski M./Krochmal M. 6/4 2/6 6/0 Zobacz
3 2024/05/24 19:31 24 maja 2024r. 17:30 (Pt.) Tramś A./Słomka I. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 6/7 3/6 4/6 Zobacz
4 2024/05/28 19:33 Wojciechowski M./Filipczyk A. - Ps T./Pegado G. 6/3 6/2 6/3 Zobacz
5 2024/05/28 21:22 28 maja 2024r. 19:30 (Wt.) Tramś A./Słomka I. - Ps T./Pegado G. 6/3 6/0 6/1 Zobacz
6 2024/05/29 19:34 Domachowski N./Przybysławski T. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 2/6 3/6 3/6 Zobacz
7 2024/06/05 14:04 6 czerwca 2024r. 18:30 (Czw.) Gigante A./Rossi R. - Wojciechowski M./Filipczyk A. anulowany Zobacz
8 2024/06/12 13:17 Gigante A./Rossi R. - Kowalski M./Krochmal M. anulowany Zobacz
9 2024/06/14 21:29 14 czerwca 2024r. 19:00 (Pt.) Gigante A./Rossi R. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 0/6 3/6 5/7 Zobacz
10 2024/06/18 22:43 18 czerwca 2024r. 19:30 (Wt.) Gigante A./Rossi R. - Tramś A./Słomka I. 5/7 0/6 6/3 Zobacz
11 2024/06/18 22:52 Tramś A./Słomka I. - Kowalski M./Krochmal M. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
12 2024/06/19 10:19 Kowalski M./Krochmal M. - Wojciechowski M./Filipczyk A. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
13 2024/06/19 10:19 Kowalski M./Krochmal M. - Gigante A./Rossi R. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

5 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ignatiuk A./Miczko D. 3 3 9:0 57:22 75.00
2 Mrozek S./Pijanowski I. 2 1 3:3 34:27 30.00
3 Picker E./Skrobisz K. 2 1 3:3 24:18 30.00
4 Czapla B./Pocztowski M. 1 1 3:0 18:0 25.00
5 Gębska K./Grzesiak M. 4 0 0:12 6:72 5.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ignatiuk A./Miczko D. 3 3 9:0 57:22 75.00
2 Mrozek S./Pijanowski I. 2 1 3:3 34:27 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Picker E./Skrobisz K. 2 1 3:3 24:18 30.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Czapla B./Pocztowski M. 1 1 3:0 18:0 25.00
5 Gębska K./Grzesiak M. 4 0 0:12 6:72 5.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/20 20:48 20 maja 2024r. 17:30 (Pon.) Mrozek S./Pijanowski I. - Ignatiuk A./Miczko D. 5/7 5/7 6/7(5) Zobacz
2 2024/05/20 21:03 20 maja 2024r. 19:00 (Pon.) Gębska K./Grzesiak M. - Mrozek S./Pijanowski I. 1/6 3/6 2/6 Zobacz
3 2024/06/11 20:22 11 czerwca 2024r. 17:30 (Wt.) Ignatiuk A./Miczko D. - Picker E./Skrobisz K. 6/4 6/2 6/0 Zobacz
4 2024/06/19 10:21 Gębska K./Grzesiak M. - Czapla B./Pocztowski M. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
5 2024/06/19 10:22 Gębska K./Grzesiak M. - Picker E./Skrobisz K. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
6 2024/06/19 10:22 Gębska K./Grzesiak M. - Ignatiuk A./Miczko D. 0/6 0/6 0/6 walkower Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

6 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Stocki M./Chojnacki J. 4 4 9:3 70:36 85.00
2 Peev V./Kasprzak A. 3 2 5:4 41:42 50.00
3 Wiertelorz R./Formiński M. 2 1 4:2 31:27 35.00
4 Jacoszek M./Skorus K. 2 1 4:2 31:28 35.00
5 Pilzak A./Ziomek A. 2 1 3:3 28:31 30.00
6 Kuś A./Chachurski Z. 4 0 2:10 45:73 30.00
7 Cichy R./Kucharczyk S. 1 0 0:3 9:18 5.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Stocki M./Chojnacki J. 4 4 9:3 70:36 85.00
2 Peev V./Kasprzak A. 3 2 5:4 41:42 50.00
3 Wiertelorz R./Formiński M. 2 1 4:2 31:27 35.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Jacoszek M./Skorus K. 2 1 4:2 31:28 35.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Pilzak A./Ziomek A. 2 1 3:3 28:31 30.00 1 1 2:1 18:13 20.00
6 Kuś A./Chachurski Z. 4 0 2:10 45:73 30.00 1 0 1:2 13:18 10.00
7 Cichy R./Kucharczyk S. 1 0 0:3 9:18 5.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/17 21:10 17 maja 2024r. 18:00 (Pt.) Stocki M./Chojnacki J. - Jacoszek M./Skorus K. 6/4 6/1 6/7 Zobacz
2 2024/05/28 12:44 Wiertelorz R./Formiński M. - Cichy R./Kucharczyk S. 6/3 6/3 6/3 Zobacz
3 2024/05/30 13:30 Kuś A./Chachurski Z. - Peev V./Kasprzak A. 6/7(1) 5/7 3/6 Zobacz
4 2024/05/31 20:30 31 maja 2024r. 20:30 (Pt.) Kuś A./Chachurski Z. - Jacoszek M./Skorus K. 3/6 2/6 5/7 Zobacz
5 2024/06/05 19:01 5 czerwca 2024r. 17:00 (Śr.) Stocki M./Chojnacki J. - Wiertelorz R./Formiński M. 6/4 6/7 6/2 Zobacz
6 2024/06/05 21:23 16 czerwca 2024r. 09:00 (Niedz.) Stocki M./Chojnacki J. - Kuś A./Chachurski Z. 4/6 6/1 6/1 Zobacz
7 2024/06/09 17:23 9 czerwca 2024r. 16:00 (Niedz.) Peev V./Kasprzak A. - Pilzak A./Ziomek A. 6/2 6/1 6/7(6) Zobacz
8 2024/06/16 11:15 Kuś A./Chachurski Z. - Pilzak A./Ziomek A. 4/6 2/6 7/6(4) Zobacz
9 2024/06/17 21:34 Stocki M./Chojnacki J. - Peev V./Kasprzak A. 6/1 6/0 6/2 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

7 LIGA

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Nowak M./Król R. 5 4 12:3 84:49 105.00
2 Sroczyńska B./Wąchała E. 4 2 5:7 48:55 55.00
3 Piernikarz D./Jokisz B. 2 2 6:0 36:17 50.00
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 4 1 4:8 54:61 45.00
5 Ogos T./Stępień J. 3 1 2:7 31:51 30.00
6 Ostrowska W./Wieczorek S. 2 0 1:5 16:36 15.00
7 Golec J./Nowak I. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 25.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 25.00 pkt.
  • 2:1 - 20.00 pkt.
  • 1:2 - 10.00 pkt.
  • 0:3 - 5.00 pkt.
  • 0:3 w/o - 0.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Nowak M./Król R. 5 4 12:3 84:49 105.00
2 Sroczyńska B./Wąchała E. 4 2 5:7 48:55 55.00
3 Piernikarz D./Jokisz B. 2 2 6:0 36:17 50.00
4 Łukaszek M./Krawczyńska J. 4 1 4:8 54:61 45.00
5 Ogos T./Stępień J. 3 1 2:7 31:51 30.00
6 Ostrowska W./Wieczorek S. 2 0 1:5 16:36 15.00
7 Golec J./Nowak I. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2024/05/23 21:22 23 maja 2024r. 18:30 (Czw.) Ogos T./Stępień J. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 1/6 6/3 7/5 Zobacz
2 2024/05/29 22:27 29 maja 2024r. 22:30 (Śr.) Piernikarz D./Jokisz B. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/2 6/1 6/4 Zobacz
3 2024/05/29 22:32 28 maja 2024r. 19:30 (Wt.) Nowak M./Król R. - Piernikarz D./Jokisz B. 4/6 2/6 4/6 Zobacz
4 2024/06/02 11:59 Łukaszek M./Krawczyńska J. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/7(2) 6/3 6/2 Zobacz
5 2024/06/04 11:01 6 czerwca 2024r. 16:30 (Czw.) Nowak M./Król R. - Ogos T./Stępień J. anulowany Zobacz
6 2024/06/04 21:23 4 czerwca 2024r. 20:00 (Wt.) Nowak M./Król R. - Łukaszek M./Krawczyńska J. 6/2 7/5 6/4 Zobacz
7 2024/06/09 10:30 9 czerwca 2024r. 09:00 (Niedz.) Ogos T./Stępień J. - Nowak M./Król R. 1/6 3/6 5/7 Zobacz
8 2024/06/09 11:45 9 czerwca 2024r. 10:30 (Niedz.) Nowak M./Król R. - Ostrowska W./Wieczorek S. 6/0 6/1 6/3 Zobacz
9 2024/06/09 13:03 9 czerwca 2024r. 10:30 (Niedz.) Ogos T./Stępień J. - Sroczyńska B./Wąchała E. 1/6 3/6 4/6 Zobacz
10 2024/06/10 18:16 10 czerwca 2024r. 17:00 (Pon.) Nowak M./Król R. - Sroczyńska B./Wąchała E. 6/2 6/3 6/2 Zobacz
11 2024/06/14 09:18 20 czerwca 2024r. 18:30 (Czw.) Ogos T./Stępień J. - Ostrowska W./Wieczorek S. anulowany Zobacz
12 2024/06/19 07:24 25 czerwca 2024r. 18:00 (Wt.) Łukaszek M./Krawczyńska J. - Sroczyńska B./Wąchała E. 3/6 2/6 6/4 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
25.00 pkt.
  • 2:1
20.00 pkt.
  • 1:2
10.00 pkt.
  • 0:3
5.00 pkt.
  • 0:3 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#563 Gębska/Grzesiak - Ignatiuk/Miczko 5 godz. temu
#562 Gębska/Grzesiak - Picker/Skrobisz 5 godz. temu
#561 Gębska/Grzesiak - Czapla/Pocztowski 5 godz. temu
#560 Gębska/Grzesiak - Biel/Bazarnik 5 godz. temu
#559 Kowalski/Krochmal - Gigante/Rossi 5 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#557 Pajestka/Kordzikowski - Bartusek/Krawczyński za 1 godz.
#544 Chmiel/Chodun - Czernecki/Bryła za 3 godz.
#555 Picker/Skrobisz - Mrozek/Pijanowski jutro o godz. 19:00
#553 Tramś/Słomka - Domachowski/Przybysławski za 5 dni o godz. 19:30
#556 Pajestka/Kordzikowski - Szewczyk/Gas 30 czerwca o godz. 09:00

Ostatnie wyniki

#563 Gębska/Grzesiak - Ignatiuk/Miczko 0/6 0/6 0/6 walkower
#562 Gębska/Grzesiak - Picker/Skrobisz 0/6 0/6 0/6 walkower
#561 Gębska/Grzesiak - Czapla/Pocztowski 0/6 0/6 0/6 walkower
#559 Kowalski/Krochmal - Gigante/Rossi 0/6 0/6 0/6 walkower
#558 Kowalski/Krochmal - Wojciechowski/Filipczyk 0/6 0/6 0/6 walkower