Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tego klubu?

Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Family Garden
ul. Daniela 19
72-002 Dołuje
Telefon: 888 275 069
E-mail: korty.familygarden@gmail.com
Strona internetowa: http://www.korty-familygarden.pl/

Godziny otwarcia

Brak informacji.

Sporty

 • 5 x Tenis
 • Udogodnienia

  Płatność kartą Multisport

  Informacje

  Korty tenisowe w okolicach Szczecina powstały z zamiłowania do sportu, który był od zawsze obecny w naszej rodzinie. To dlatego stworzyliśmy miejsce w którym każdy będzie czuł się jak sportowiec.

  Otoczenie wokół kortów tenisowych sprawia, że można nie tylko spędzić aktywnie czas, ale również zrelaksować się w ciszy i odpocząć od zgiełku dużych miast, takich jak Szczecin.

  Oferta

  Family Garden to obiekt sportowy położony w bliskiej odległości Szczecin. Obiekt składa się z pięciu ziemnych kortów tenisowych. Trzy korty tenisowe znajdują się na świeżym powietrzu, a dwa pozostałe są w całorocznej komfortowej hali. Otwierane boki hali zapewniają odpowiednią wentylację i przyjemność gry na świeżym powietrzu. Pokrycie hali posiada system świetlików, który umożliwia grę przy świetle dziennym. W okresie jesienno - zimowym system ogrzewania hali zapewnia bez względu na ujemne temperatury na zewnątrz, utrzymanie w hali temperatury na poziomie 12-15 C. Hale połączone są z klimatyzowaną klubo-kawiarnią i szatniami, w której każdy zawodnik po wyczerpującej grze będzie mógł się odprężyć przy filiżance smacznej kawy. Na terenie kortów jest bezpieczny, oświetlony parking dla samochodów. Na naszych kortach istnieje możliwość szkolenia osób dorosłych na każdym poziomie zaawansowania z wykwalifikowanym trenerem.

  Zdjęcia

  Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

  Dojazd

  ul. Daniela 19

  Ceny

  Brak informacji

Wyróżnione oferty