Адресні реквізити

Elite Sport Club
ul. Spółdzielców 8k
72-006 Mierzyn
Телефон: 531010101
електронна почта: recepcja@elitesportclub.pl
Веб-сайт: http://elitesportclub.pl

Графік роботи

Інформація відсутня.

Спорт

Інформація відсутня

Зручності

Інформація відсутня

Інформація

Elite Sport Club to ośrodek stworzony z myślą o osobach lubiących aktywność sportową. Dwa korty tenisowe o nawierzchni ceglastej swoją jakością zadowolą najbardziej wymagających tenisistów. Dla doskonalenia swojej techniki tenisowej do dyspozycji każdego jest profesjonalna ścianka tenisowa. W swojej ofercie Elite Sport Club posiada strzelnicę pneumatyczną posiadającą certyfikaty pozwalające rozgrywać zawody w kategoriach Pistolet pneumatyczny (Ppn) i Karabin pneumatyczny (Kpn). Dla młodych wielbicieli strzelania dostępna jest również strzelnica laserowa. Oprócz kortów tenisowych ośrodek posiada profesjonalne stoły do tenisa stołowego oraz stoły do piłkarzyków z certyfikatem ISSF. Dla poprawy swojej formy fizycznej Elite Sport Club zaprasza do swojej siłowni w systemie TECA SWITCHING ( jedyna taka w Szczecinie i okolicy ). Maszyny dostępne w klubie pozwalają przeprowadzić profesjonalny trening obwodowy całego ciała, który szybko wpływa na poprawę sylwetki.

W naszym klubie wykwalifikowani instruktorzy prowadzą szkółki oraz treningi z każdej dziedziny jaką można uprawiać w Elite Sport Club. Od najmłodszych po osoby dorosłe, każdy może uczyć się lub poprawiać swoją technikę trenując w naszym ośrodku. Zajęcia indywidulane gwarantują dopasowanie treningu pod umiejętności każdego z trenujących.

Priorytetem naszej pracy jest tworzenie profesjonalnego klubu sportowego, w którym trenować będą dzieci i dorośli w miłej atmosferze oraz w najlepszych warunkach.

Пропозиція

  • tenis ziemny
  • tenis stołowy
  • strzelnica pneumatyczna i laserowa
  • siłownia,fitness,zumba
  • urodziny
  • imprezy

Фотографії

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

Доступ

Ціни

Інформація відсутня

Вибрані оголошення