Wyniki

23 kwietnia 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty ---


21 kwietnia 2024r.

PADEL TEAM KIDS CUP II - U12 i U16
kategoria JUNIORZY do lat 12, ranga SPT A, korty Padel Team Tychy


20 kwietnia 2024r.

Liga Platinum Americano Runda 3
kategoria AMERICANO (SINGIEL) (Americano B1/B2), ranga AB2, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 SKRZYPIEC Sylwester 144
2 MAGOŃ Jerzy 143
3 ZIELONKA Szymon 142
4 LEWICKI Mariusz 135
5 STENCEL Kacper 130
6 M Łukasz 124
7 PAULUS Sebastian 123
8 PANAJOTOW Peter 117
9 KASPRZAK Alicja 109
10 IWAŃCZOK Joanna 105

20 kwietnia 2024r.

Liga Platinum Americano Runda 3
kategoria AMERICANO (SINGIEL) (Americano B3/C), ranga AC, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 IWANEK Przemyslaw 143
2 MOMOT Dariusz 130
3 KIRYLAK Marcin 122
4 KOWALSKI Paweł 118
5 KACZMARCZYK Kamil 117
6 BYCZUK Cezary 117
7 LISZKA Bartosz 110
8 CZAPLICKI Adam 107
9 CZAPLICKA Magdalena 105
10 SOSNOWICZ Sebastian 97

20 kwietnia 2024r.

Liga Platinum Americano Runda 3
kategoria AMERICANO (SINGIEL) (Americano Ladies), ranga AB2, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 CZAPLICKA Magdalena 132
2 MARCOL-KIRYLAK Martyna 120
3 GABRIEL-WOJCIECHOWSKA Dorota 117
4 BRZOSKA Ewa 107
5 OLSZEWSKA Maja 107

17 kwietnia 2024r.

Americano - Kat. B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty ---


16 kwietnia 2024r.

Americano - Kat. B2/B3
kategoria OPEN, ranga AB2, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 CICHY Robert
136
2 JOKISZ Bożena
134
3 KUCHARCZYK Sylwia
130
4 WĘGRZYK Daniel
128
5 ROSSI Riccardo
126
6 MROZEK Sebastian
118
7 IWAŃCZOK Joanna
104
8 FORMIŃSKA Julia
104

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. A), ranga SPT A, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. B1), ranga SPT B, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. B2/B3), ranga SPT B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Liga Platinum Americano Runda 2
kategoria AMERICANO (SINGIEL) (B1/B2), ranga AB2, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 OŹLAŃSKI Dawid 149
2 STENCEL Kacper 145
3 MAGOŃ Jerzy 140
4 SKRZYPIEC Sylwester 133
5 CISKOWSKI Dawid 129
6 LEWICKI Mariusz 129
7 PANAJOTOW Peter 119
8 PAULUS Sebastian 105
9 PRUSZCZYŃSKI Tomasz 91

13 kwietnia 2024r.

Liga Platinum Americano Runda 2
kategoria AMERICANO (SINGIEL) (B3/C), ranga AC, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 IWANEK Przemyslaw 135
2 MOMOT Dariusz 131
3 KACZMARCZYK Kamil 124
4 KOWALSKI Paweł 120
5 KIRYLAK Marcin 120
6 CZAPLICKI Adam 115
7 BYCZUK Cezary 115
8 LISZKA Bartosz 115
9 CZAPLICKA Magdalena 111
10 SOSNOWICZ Sebastian 80

13 kwietnia 2024r.

Liga Platinum Americano Runda 2
kategoria AMERICANO (SINGIEL) (Ladies), ranga AB2, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 CZAPLICKA Magdalena 132
2 GABRIEL-WOJCIECHOWSKA Dorota 119
3 BRZOSKA Ewa 118
4 MARCOL-KIRYLAK Martyna 116
5 FILIPIAK Edyta 111
6 WILDNER Sandra 108

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria SENIORZY +45, ranga SPT A, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

6 kwietnia 2024r.

Liga Platinum Americano Runda 1
kategoria AMERICANO (SINGIEL) (Americano B1/B2), ranga AB2, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 PALKA Jurand 140
2 STENCEL Kacper 139
3 ZIELONKA Szymon 136
4 SKRZYPIEC Sylwester 133
5 CISKOWSKI Dawid 132
6 OŹLAŃSKI Dawid 128
7 M Łukasz 112
8 MAGOŃ Jerzy 111
9 PANAJOTOW Peter 109

6 kwietnia 2024r.

Liga Platinum Americano Runda 1
kategoria AMERICANO (SINGIEL) (Americano B3/C), ranga AC, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 PAULUS Sebastian 146
2 IWANEK Przemyslaw 144
3 BYCZUK Cezary 141
4 MOMOT Dariusz 137
5 KIRYLAK Marcin 134
6 KACZMARCZYK Kamil 128
7 LISZKA Bartosz 125
8 KOWALSKI Paweł 119
9 MARCOL-KIRYLAK Martyna 103
10 FILIPIAK Edyta 95

3 kwietnia 2024r.

Americano - Kat. B2/B3
kategoria OPEN (18:00), ranga AB2, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 MICZKO Dawid
155
2 POCZTOWSKI Michał
146
3 PIJANOWSKI Igor
138
4 NOWAK Maciej
130
5 IWAŃCZOK Joanna
110
6 JOKISZ Bożena
109
7 KASPRZAK Alicja
98
8 FORMIŃSKA Julia
95

3 kwietnia 2024r.

Americano - Kat. B2/B3
kategoria OPEN (20:00), ranga AB2, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 SKOWRONEK Michał
143
2 ROSSI Riccardo
127
3 GIGANTE Andrea
126
4 KUCHARCZYK Michał
123
5 CICHY Robert
120
6 GUZZONI Walter
117
7 KUCHARCZYK Sylwia
113
8 BODUCH Andrzej
112

2 kwietnia 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB2, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 URBANIK Lukas
76
2 MICZKO Dawid
75
3 ZABIELSKI Marcel
72
4 HEWLIK Józef
70
5 BURZYŃSKI Marcin
68
6 BALON Borys
67
7 TRAMŚ Adam
67
8 PS Tiago
65

30 marca 2024r.

Platinum Americano B1/B2
kategoria AMERICANO (SINGIEL), ranga AB2, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 PALKA Jurand 147
2 MICZKO Dawid 143
3 OŹLAŃSKI Dawid 142
4 SKRZYPIEC Sylwester 137
5 LEWICKI Mariusz 125
6 STENCEL Kacper 125
7 CISKOWSKI Dawid 124
8 ZIELONKA Szymon 121
9 PAULUS Sebastian 113
10 KACZMARCZYK Kamil 95

30 marca 2024r.

Platinum Americano B3/C
kategoria AMERICANO (SINGIEL), ranga AC, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 MOMOT Dariusz 144
2 PANAJOTOW Peter 144
3 KOWALSKI Paweł 138
4 CZAPLICKI Adam 131
5 BYCZUK Cezary 127
6 CZAPLICKA Magdalena 127
7 OLSZEWSKI Wawrzyniec 124
8 IWANEK Wiktoria 117
9 SOSNOWICZ Sebastian 112
10 PALKA Barbara 108

30 marca 2024r.

HEAD VIA SPORT CUP KIDS
kategoria JUNIORZY do lat 12, ranga SPT A, korty Padel Jaworzno VIA Sport

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 GRZYWACZ Michał
154
2 WOLEK Tymon
140
3 GAŁECKI Maks
115
4 WYSOCZANSKI Filip
107
5 MOTYKA Kacper
105
6 GAŁECKA Maja
105
7 SŁAWIŃSKI Igor
104
8 BARAN Dawid
100
9 HALEJAK Szymon
93
10 MROZIŃSKI Mikołaj
70
11 BARAN Szymon
61

30 marca 2024r.

HEAD VIA SPORT CUP KIDS
kategoria JUNIORZY do lat 16, ranga SPT A, korty Padel Jaworzno VIA Sport


26 marca 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 FORMIŃSKI Maciej
135
2 TATARCZYK-PIECHA Sandra
129
3 KANIA Jan
126
4 MICZKO Dawid
120
5 GORYCZKA Jan
119
6 STOCKI Michał
118
7 BODUCH Andrzej
118
8 WIERTELORZ Romuald
115

17 marca 2024r.

Americano - Kat. A2/B1 i B2/B3
kategoria OPEN (A2/B1), ranga AB, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 TRAMŚ Adam
135
2 POLCZYK Jakub
131
3 ZUBRZYCKI Adrian
126
4 BALON Aleksander
126
5 KRZYSTANEK Wojciech
124
6 PEGADO Goncalo
120
7 PS Tiago
115
8 TOBOLA Jacek
105

16 marca 2024r.

Platinum Padel Opener
kategoria OPEN, ranga SPT B, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Zobacz również Drabinki o miejsca

16 marca 2024r.

Platinum Padel Opener
kategoria MIKST, ranga SPT B, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
SKONIECZNY Michał
BORZĘCKA Nicole
3 3 6:0 36:0
2. SZKAŁUBA Kamil
IWONA Szkałuba
3 2 4:3 24:28
3. CZAPLICKA Magdalena
ADAM Czaplicki
3 1 3:4 23:29
4. MAJA Olszewska
TOMASZ Pruszczyński
3 0 0:6 10:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
BRYŁA Angelika
CZERNECKI Konrad
3 3 6:1 37:18
2. BIEL Michał
JACOSZEK Marta
3 2 4:2 31:28
3. FRĄCZEK Paula
RELIDZYŃSKI Paweł
3 1 3:5 29:36
4. IWAŃCZOK Joanna
JAKSIK Artur
3 0 1:6 18:33

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

16 marca 2024r.

Platinum Padel Opener
kategoria SENIORZY +45, ranga SPT A, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
STEFAŃCZYK Krzysztof
HAMULSKI Tomasz
2 2 4:0 25:8
2. KANIA Jan
GARCZYŃSKI Maciek
2 1 2:2 19:17
3. SKRZYPIEC Sylwester
LEWICKI Mariusz
2 0 0:4 5:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GRYSZKA Michał
ROGOWSKI Marcin
3 3 6:0 36:6
2.
[2]
HABERKA Jerzy
STRUZIK Artur
3 2 4:2 29:21
3. JĘDRZEJCZYK Wojciech
BURZYŃSKI Marcin
3 1 2:4 23:25
4. SKOWRONEK Michał
ROSSI Riccardo
3 0 0:6 0:36

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

10 marca 2024r.

Americano - Kat. A
kategoria OPEN, ranga AA, korty Padel Team Tychy


2 marca 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 SZYNALIK Bogusz
130
2 WOJCIECHOWSKI Marcin
129
3 FORMIŃSKI Maciej
125
4 HADASIK Roman
121
5 DEHNER Marcin
118
6 BALON Aleksander
117
7 BODUCH Andrzej
112
8 GORYCZKA Jan
110
9 PS Tiago
109
10 MICZKO Dawid
107
11 TOBOLA Jacek
104
12 STOCKI Michał
104

Wyróżnione oferty