Wyniki

Wszystkie OPENKOBIETYSENIORZYDEBEL

13 lipca 2024r.

Turniej o Puchar 3. Ligi
kategoria OPEN, ranga 5, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WELSYNG Krzysztof 3 3 3:0 18:1
2. DZIENIS Piotr 3 2 2:1 12:7
3. DZIEDZIA Karolina 3 1 1:2 8:17
4. BORZYM Piotr 3 0 0:3 6:19

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MIROŃCZUK Jarosław 3 3 3:0 18:9
2. KARŁUK Krzysztof 3 2 2:1 15:11
3. CUDOWSKI Radosław 3 1 1:2 13:16
4. KONOPKO Krzysztof 3 0 0:3 8:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BUDZICKI Dariusz 3 3 3:0 18:3
2. WILDNER Kacper 3 2 2:1 13:11
3. LEVIN Sergey 3 1 1:2 9:13
4. SOKOŁOWSKI Maciej 3 0 0:3 5:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. POPŁAWSKI Paweł 3 3 3:0 18:9
2. KOŻUSZKIEWICZ Grzegorz 3 2 2:1 16:7
3. KORYTKOWSKI Maciej 3 1 1:2 9:13
4. KUDASZEWICZ Tomasz 3 0 0:3 4:18

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

7 lipca 2024r.

Pisz-Point Clay Series Cup II
kategoria OPEN, ranga 2, korty Klub Tenisowy Pisz-Point

Zobacz również Pocieszenie

14 czerwca 2024r.

2. Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 2 2 4:0 16:3
2. LEBEJKO Andrzej 2 1 2:2 10:8
3. KULESZA Grzegorz 2 0 0:4 1:16

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:0 16:4
2. PAJĄK Kacper 2 1 2:2 10:8
3. WDZIĘKOŃSKI Karol 2 0 0:4 2:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WDZIĘKOŃSKI Szymon 2 2 4:0 16:1
2. WELSYNG Krzysztof 2 1 2:2 9:10
3. KORYTKOWSKI Maciej 2 0 0:4 2:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LUTO Hubert 2 2 4:0 16:5
2. SOSNOWSKI Hubert 2 1 2:3 8:13
3. KOWTUN Siergiej 2 0 1:4 7:13

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEVIN Usevalad 2 2 4:0 16:0
2. SĄDEL Maciej 2 1 2:2 8:11
3. KUDASZEWICZ Tomasz 2 0 0:4 3:16

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEMAŃSKI Waldemar 2 2 4:0 16:4
2. BARANOWSKI Artur 2 1 2:3 12:14
3. CUDOWSKI Radosław 2 0 1:4 6:16

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2 2 4:1 14:11
2. WASZKIEWICZ Jarosław 2 1 3:2 15:7
3. SWINARSKI Dawid 2 0 0:4 5:16

Drabinka finałowa

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
4/1 4/1 
4/0 4/3 
4/1 4/3 
4/0 4/0 
4/3 4/0 
4/0 4/1 
        
4/0 1/4 10/6 
4/1 2/4 10/2 
Walkower 
2/4 4/1 10:4 
        
4/0 4/2 
2/4 4/2 10:5 
        
4/2 4/2 

8 czerwca 2024r.

Mazury Cup
kategoria OPEN, ranga 1, korty ---

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

1 czerwca 2024r.

Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa w tenisie ziemnym
kategoria OPEN, ranga 3, korty ---

Drabinka główna

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
        
4/0 4/1 
4/2 4/1 
4/0 3/4 7/3 
4/2 4/2 
        
4/0 4/0 
4/0 3/4 7/3 
        
6/4 6/3 
Zobacz również Pocieszenie

26 maja 2024r.

Recman Cup Inteo
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Pocieszenie

24 maja 2024r.

1. Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 2 2 4:0 16:3
2. LEMAŃSKI Waldemar 2 1 2:2 11:8
3. SADY Piotr 2 0 0:4 0:16

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:0 16:1
2. GALAS Daniel 2 1 2:2 9:12
3. NIEDŹWIEDZKI Krzysztof 2 0 0:4 4:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEVIN Usevalad 2 2 4:0 16:3
2. MÖNTER Hannah 2 1 2:2 11:12
3. KOŻUSZKIEWICZ Grzegorz 2 0 0:4 4:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GINTER Filip 2 2 4:0 16:1
2. BUTRUK Jacek 2 1 2:2 9:12
3. CUDOWSKI Radosław 2 0 0:4 4:16

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BARANOWSKI Artur 2 2 4:0 16:6
2. KOWTUN Siergiej 2 1 2:2 11:10
3. SMOLUK Kamil 2 0 0:4 5:16

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WDZIĘKOŃSKI Szymon 2 2 4:0 16:2
2. KULESZA Grzegorz 2 1 2:3 16:19
3. SKOCZEŃ Przemysław 2 0 1:4 13:24

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 2 2 4:0 16:2
2. DŁUGOZIMA Jakub 2 1 2:2 10:8
3. POPŁAWSKI Paweł 2 0 0:4 0:16

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 2 2 4:2 15:12
2. LECH Emanuel 2 1 3:2 14:12
3. TRACZYK Olek 2 0 1:4 11:16

Grupa I

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2 2 4:0 16:3
2. PAJĄK Kacper 2 1 2:2 11:11
3. ANDRZEJEWSKI Rafal 2 0 0:4 3:16

Drabinka finałowa

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
4/0 4/0 
4/0 4/1 
4/1 4/1 
4/1 4/1 
4/0 4/2 
4/1 4/1 
4/0 4/0 walkower 
4/2 4/2 
        
4/2 4/2 
4/2 4/3(9) 
4/1 4/1 
4/3(3) 4/2 
        
4/3 4/1 
4/0 4/0 walkower 
        
4/1 4/3 

27 kwietnia 2024r.

Finał Masters Challengu Północno-Wschodniego
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Pocieszenie

13 kwietnia 2024r.

Masters Ligi Zimowej Challenge 2023/24
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 3 3 3:0 18:6
2. GALAS Daniel 3 2 2:1 14:13
3. DŁUGOZIMA Jakub 3 1 1:2 11:14
4. SĄDEL Maciej 3 0 0:3 8:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GINTER Filip 3 3 3:0 18:3
2. LECH Emanuel 3 2 2:1 13:10
3. BARANOWSKI Artur 3 1 1:2 12:16
4. GRYC Bartłomiej 3 0 0:3 4:18

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
        
6/2 6/0 
6/1 7/5 
        

7 kwietnia 2024r.

Pisz Point Clay Series Cup
kategoria OPEN, ranga 3, korty ---

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
4/0 4/0 
4/2 4/0 
4/1 4/0 
4/1 4/0 
4/1 4/3 
4/2 4/1 
4/1 4/2 
4/0 4/1 
        
4/0 4/1 
4/1 4/0 
4/1 4/3 
4/1 4/2 
        
4/0 2/4 10/6 
4/2 1/4 10/8 
        
2/4 4/3 13/11 
Zobacz również Pocieszenie

16 marca 2024r.

Zwierzyniec Open - Turniej Kobiet
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 4, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MOTAL-BRZOSKO Magda 3 3 3:0 18:0
2. WDZIĘKOŃSKA Julia 3 2 2:1 12:7
3. NOWAK Natalia 3 1 1:2 7:14
4. SERAFIN Adrianna 3 0 0:3 2:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SĄDEL Krystyna 3 3 3:0 18:2
2. MALESZA Katarzyna 3 2 2:1 15:11
3. TOŁOCZKO Paula 3 1 1:2 11:14
4. STEPANIUK Anna 3 0 0:3 1:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MÖNTER Hannah 3 3 3:0 18:1
2. MAZUCH Natalia 3 2 2:1 13:6
3. TOŁSTOJ Julia 3 1 1:2 6:12
4. SAPA Anna 3 0 0:3 0:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOSNOWSKA Agnieszka 2 2 2:0 12:4
2. DZIEDZIA Karolina 2 1 1:1 6:10
3. SIERPIŃSKA Aleksandra 0 0 0:0 0:0
4. SOSIŃSKA Pola 2 0 0:2 8:12

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

3 lutego 2024r.

Tady Cup 2024 - X Edycja Turnieju Deblowego
kategoria DEBEL, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MITROSZEWSKI Aleksander
KRASOWSKI Artur
4 4 4:0 25:8
2. BORKOWSKI Mateusz
SIEKLUCKI Grzegorz
4 3 3:1 19:10
3. LENCZEWSKI Grzegorz
MATYS Leszek
4 2 2:2 22:14
4. POPŁAWSKI Paweł
KOZŁOWSKI Ernest
4 1 1:3 7:19
5. BAGIEŃSKI Jakub
WISKI Sebastian
4 0 0:4 2:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GINTER Filip
PAJĄK Kacper
4 4 4:0 24:10
2. LISEK Wojciech
GRYC Bartłomiej
4 3 3:1 22:14
3. MARCZUK Andrzej
PTAK Krzysztof
4 2 2:2 20:20
4. SMOLUK Kamil
KOŻUSZKIEWICZ Grzegorz
4 1 1:3 16:22
5. WALESZCZYK Jan
RUTKOWSKI Leszek
4 0 0:4 8:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Paweł
NIESTEROWICZ Tadeusz
4 4 4:0 25:7
2. LEMAŃSKI Waldemar
KRASZEWSKI Konrad
4
(2)
2
(1)
2:2
(1:1)
22:13
(10:6)
3. KLIMASZEWSKI Jacek
WASZKIEWICZ Jarosław
4
(2)
2
(1)
2:2
(1:1)
16:19
(10:10)
4. OLCZAK Grzegorz
PUCIŁOWSKI Zbigniew
4
(2)
2
(1)
2:2
(1:1)
13:16
(6:10)
5. KUCZYŃSKI Maciej
WDZIĘKOŃSKI Karol
4 0 0:4 3:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Piotr
MOZOLEWSKI Zdzisław
4 4 4:0 24:2
2. LEVIN Sergey
LEVIN Usevalad
4 3 3:1 20:18
3. MISZTALEWSKI Mirosław
WYSZYŃSKI Marek
4 2 2:2 17:20
4. BUTRUK Jacek
ŚLIŻEWSKI Piotr
4 1 1:3 16:22
5. MIROŃCZUK Jarosław
NIEDŹWIECKI Krzysztof
4 0 0:4 9:24

29 grudnia 2023r.

Świąteczno-Noworoczny Turniej OPEN
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZIĘTKOWSKI Kacper 3 3 3:0 18:2
2. SOKOŁOWSKI Szymon 3 2 2:1 12:9
3. LUTO Hubert 3 1 1:2 11:15
4. GRYC Bartłomiej 3 0 0:3 3:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BARANOWSKI Artur 3 3 3:0 19:9
2. SOKÓŁ Tomasz 3 2 2:1 19:13
3. GINTER Filip 3 1 1:2 14:13
4. SADY Piotr 3 0 0:3 1:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Piotr 3 3 3:0 18:4
2. WDZIĘKOŃSKI Szymon 3 2 2:1 14:7
3. KOWTUN Siergiej 3 1 1:2 6:16
4. LECH Emanuel 3 0 0:3 7:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PAJĄK Kacper 3 3 3:0 18:10
2. MATYCZAK Mateusz 3 2 2:1 15:9
3. BUTRUK Jacek 3 1 1:2 11:17
4. LISEK Wojciech 3 0 0:3 11:19

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
        
4/0 3/0 krecz 
4/0 4/2 
4/0 4/1 
4/0 0/4 10:2 
        
4/1 4/2 
0/4 4/2 10:2 
        
4/1 4/1 

28 grudnia 2023r.

Świąteczno-Noworoczny Turniej +45
kategoria SENIORZY +45, ranga 3, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOKÓŁ Tomasz 3 3 3:0 18:9
2. LISEK Wojciech 3 2 2:1 16:9
3. LEMAŃSKI Waldemar 3 1 1:2 11:12
4. WDZIĘKOŃSKI Karol 3 0 0:3 3:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASZEWSKI Konrad 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
16:11
(10:7)
2. BARANOWSKI Artur 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
13:8
(7:7)
3. WASZKIEWICZ Jarosław 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
13:13
(7:10)
4. MARCZUK Andrzej 3 0 0:3 8:18

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
        
4/3 4/3 
4/2 1/4 10:8 
        
1/4 4/3 10:7 

2 grudnia 2023r.

Mikołajkowy turniej tenisowy, Ełk
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Pocieszenie

11 listopada 2023r.

Puchar Niepodległości - Turniej Deblowy
kategoria DEBEL, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNIALIS Paweł
SOKÓŁ Tomasz
3 3 3:0 18:5
2. MOZOLEWSKI Zdzisław
WASILUK Andrzej
3 2 2:1 16:9
3. CZEMIEL Leszek
WALESZCZYK Jan
3 1 1:2 9:17
4. SMOLUK Kamil
KOŻUSZKIEWICZ Grzegorz
3 0 0:3 7:19

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Paweł
GRYC Bartłomiej
3 3 3:0 18:4
2. GINTER Filip
ZIĘTKOWSKI Kacper
3 2 2:1 14:7
3. BUTRUK Jacek
PAJĄK Kacper
3 1 1:2 7:14
4. SADY Piotr
KOŚCIELECKI Kamil
3 0 0:3 4:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASZEWSKI Konrad
DZIKIEWICZ Piotr
3 3 3:0 18:7
2. BORKOWSKI Mateusz
SIEKLUCKI Grzegorz
3 2 2:1 15:11
3. LISEK Wojciech
TARASEWICZ Krzysztof
3 1 1:2 9:15
4. MAKAL Marek
MARCZUK Andrzej
3 0 0:3 9:18

28 października 2023r.

Turniej o Puchar 3. Ligi CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 5, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BIEDRZYCKI Adam 0 0 0:0 0:0
2. SKOCZEŃ Przemysław 0 0 0:0 0:0
3. BRZOSKO Michał 0 0 0:0 0:0
4. CUDOWSKI Radosław 0 0 0:0 0:0

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DENKIEWICZ Rafał 0 0 0:0 0:0
2. KOŻUSZKIEWICZ Grzegorz 0 0 0:0 0:0
3. POGORZELSKI Jakub 0 0 0:0 0:0
4. PONIKWICKI Maciej 0 0 0:0 0:0
5. ANDRZEJEWSKI Rafal 0 0 0:0 0:0

13 października 2023r.

Zwierzyniec Masters 2023
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MITROSZEWSKI Aleksander 3 3 6:1 35:22
2. MATYCZAK Mateusz 3 2 5:2 35:16
3. GINTER Filip 3 1 2:4 22:30
4. LEMAŃSKI Waldemar 3 0 0:6 12:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BARANOWSKI Artur 3 3 6:2 57:43
2. KAZBERUK Łukasz 3 2 5:2 41:33
3. WASZKIEWICZ Jarosław 3 1 3:5 40:50
4. PAJĄK Kacper 3 0 1:6 28:40

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
        
6/2 7/5 
6/3 3/6 10/3 
        

30 września 2023r.

Finał Masters Suwalszczyzna Challenge
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
6/1 
7/6 
6/0 
LUTO H.[4]
6/1 
6/3 
6/2 
6/0 
6/0 
        
6/1 
6/2 
6/0 
6/3 
        
9/5 
9/5 
        
9/8 

16 września 2023r.

Jabłoń Cup 2022
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
4/0 4/0 
v/o 
v/o  
4/2 4/1 
1/4 4/2 10/7 
4/1 4/3 
4/0 4/1 
4/0 4/0 
4/0 4/2 
4/2 4/0 
4/0 4/0 
4/0 2/4 12/10 
4/0 4/0 
        
4/1 4/1 
4/2 4/0 
4/2 4/2 
4/0 4/1 
4/1 4/2 
4/0 4/2 
1/4 4/1 10:4 
4/0 4/0 
        
4/2 4/2 
4/0 4/2 
4/1 4/2 
4/3 0/4 12/10 
        
4/2 4/0 
0/4 4/0 10/3 
        
4/1 4/2 
Zobacz również Pocieszenie

9 września 2023r.

Leśne Skarby
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MARCIN Szendryk 2 2 4:0 16:4
2. SĄDEL Maciej 2 1 2:2 12:8
3. KOWTUN Siergiej 2 0 0:4 0:16

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:1 25:13
2. GINTER Filip 2 1 3:2 19:19
3. POPŁAWSKI Robert 2 0 0:4 4:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 2 2 4:2 34:19
2. ALEKSANDROW Patryk 2 1 3:2 15:17
3. WOŹNIAK Tomasz 2 0 1:4 12:25

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHAŁKO Paweł 2 2 4:0 16:2
2. PRATT Patryk 2 1 2:3 17:21
3. BARANOWSKI Artur 2 0 1:4 14:24

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 2 2 4:0 16:4
2. KRASZEWSKI Konrad 2 1 2:2 12:10
3. NIESTEROWICZ Tadeusz 2 0 0:4 2:16

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 2 2 4:0 16:7
2. GÓRSKI Daniel 2 1 2:3 19:19
3. NAWROCKI-WOŹNIAK Ryszard 2 0 1:4 14:23

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2 2 4:0 16:4
2. PAJĄK Kacper 2 1 2:2 10:9
3. GERLACH Radosław 2 0 0:4 3:16

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SŁOKA Michał 2 2 4:0 16:3
2. WDZIĘKOŃSKI Szymon 2 1 2:2 9:8
3. GRYC Bartłomiej 2 0 0:4 2:16

Drabinka finałowa

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
4/3 4/1 
4/0 4/0 
4/0 4/0 
4/3 4/1 
4/0 4/1 
4/2 4/3 
3/4 4/1 10/8 
4/1 4/1 
        
4/3 3/4 10/6 
4/0 4/0 
4/0 4/0 
4/1 4/0 
        
4/3 4/0 
2/4 4/1 10/2 
        
4/1 4/3 

2 września 2023r.

Turniej singlowy
kategoria OPEN, ranga 5, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BIEDRZYCKI Adam 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
23:10
(11:10)
2. SADY Piotr 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
25:15
(13:12)
3. ŻURAWSKI Łukasz 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
22:16
(10:12)
4. BRAŃSKI Damian 4 1 1:3 12:22
5. BIAŁY Piotr 4 0 0:4 5:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DENKIEWICZ Rafał 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
21:11
(9:7)
2. BUDZICKI Dariusz 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
24:15
(12:10)
3. WDZIĘKOŃSKI Karol 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
20:13
(8:12)
4. KOŻUSZKIEWICZ Grzegorz 4 1 1:3 10:18
5. TOMASZ Tomczuk 4 0 0:4 6:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZAJĄC Sylwester 4 4 4:0 24:6
2. SKOCZEŃ Przemysław 4 3 3:1 21:8
3. LEVIN Sergey 4 2 2:2 17:21
4. PONIKWICKI Maciej 4 1 1:3 13:20
5. KOSEL Juliusz 4 0 0:4 4:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. POPŁAWSKI Paweł 4 4 4:0 24:4
2. PROKOPIUK Łukasz 4 3 3:1 20:17
3. BORZYM Piotr 4 2 2:2 18:20
4. KORYTKOWSKI Maciej 4 1 1:3 17:22
5. ŚWISŁOWSKI Marcin 4 0 0:4 8:24

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

26 sierpnia 2023r.

Recman Cup
kategoria OPEN, ranga 0, korty ---

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Pocieszenie

12 sierpnia 2023r.

Turniej o Puchar 3. Ligi CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 5, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BŁAŻKO Monika 4 4 4:0 24:6
2. MONICZ Andrzej 4 3 3:1 22:14
3. BORZYM Piotr 4 2 2:2 18:15
4. CZARNECKI Konrad 4 1 1:3 8:18
5. BRAŃSKI Damian 4 0 0:4 5:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SKOCZEŃ Przemysław 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
22:11
(10:9)
2. KOZŁOWSKI Ernest 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
22:10
(10:10)
3. POPŁAWSKI Paweł 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
21:17
(9:10)
4. DZIKOWSKA Paula 4 1 1:3 10:18
5. SERAFIN Marek 4 0 0:4 5:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. OLCZAK Grzegorz 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
23:13
(10:7)
2. SADY Piotr 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
23:20
(9:10)
3. NAUMNIK-JASCHIK Katarzyna 4
(2)
3
(1)
3:1
(1:1)
19:15
(7:9)
4. KULESZA Adrian 4 1 1:3 19:26
5. BARTOSZUK Rafał 4 0 0:4 16:26

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MIROŃCZUK Jarosław 4 4 4:0 24:6
2. DENKIEWICZ Rafał 4 3 3:1 21:11
3. SHAH Ricky 4 2 2:2 16:20
4. KUDASZEWICZ Tomasz 4 1 1:3 12:21
5. MICHALSKI Sebastian 4 0 0:4 9:24

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

4 sierpnia 2023r.

4. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZIĘTKOWSKI Kacper 2 2 4:0 16:1
2. WDZIĘKOŃSKI Szymon 2 1 2:3 6:13
3. KRASZEWSKI Konrad 2 0 1:4 6:14

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ALEKSANDROW Patryk 2 2 4:0 16:2
2. SWINARSKI Dawid 2 1 2:2 9:11
3. ABRAMOWICZ Szymon 2 0 0:4 4:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:0 16:5
2. DOKTÓR Ryszard 2 1 2:2 10:8
3. GRYC Bartłomiej 2 0 0:4 3:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2 2 4:1 13:8
2. PAJĄK Kacper 2 1 3:2 14:7
3. LEWCZUK Natalia 2 0 0:4 4:16

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEVIN Usevalad 2 2 4:1 14:5
2. LECH Emanuel 2 1 2:2 9:11
3. POPŁAWSKI Robert 2 0 1:4 7:14

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOBOLEWSKI Maciej 2 2 4:1 15:8
2. WASZKIEWICZ Jarosław 2 1 3:2 15:12
3. KOWTUN Siergiej 2 0 0:4 6:16

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LUTO Hubert 2 2 4:0 16:1
2. NIESTEROWICZ Tadeusz 2 1 2:2 9:8
3. SOKOŁOWSKI Szymon 2 0 0:4 0:16

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 2 2 4:1 15:9
2. MATYCZAK Mateusz 2 1 3:2 15:10
3. POPŁAWSKI Piotr 2 0 0:4 5:16

Drabinka finałowa

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
1/4 4/3 krecz 
4/0 4/1 
4/2 4/1 
4/1 4/2 
4/2 4/0 
4/0 4/0 walkower 
4/3 4/3 
4/0 4/1 
        
4/1 4/0 
4/0 2/4 10:8 
4/1 4/2 
4/1 4/2 
        
4/3 krecz 
2/4 4/1 10:2 
        
4/1 4/0 

29 lipca 2023r.

Suwalski Challenger
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHAŁKO Paweł 1 1 1:0 6:4
2. SADŁOWSKI Piotr 1 0 0:1 4:6
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ALEKSANDROW Patryk 2 2 2:0 12:4
2. WDZIĘKOŃSKI Szymon 2 1 1:1 10:8
3. BUTKIEWICZ Cezary 2 0 0:2 2:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOLTYS Grzegorz 2 2 2:0 12:3
2. PRELEWICZ Fryderyk 2 1 1:1 7:10
3. LUTO Hubert 2 0 0:2 6:12

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZYSZKOWSKI Tomasz 2 2 2:0 12:1
2. GINTER Filip 2 1 1:1 7:6
3. FRANCISZEK Sołtys 2 0 0:2 0:12

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 2:0 12:4
2. CĄKAŁA Adam 2 1 1:1 10:6
3. STASZKIEWICZ Rafał 2 0 0:2 0:12

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNIALIS Paweł 2 2 2:0 12:5
2. MITROSZEWSKI Aleksander 2 1 1:1 10:7
3. RUSANOWSKI Szymon 2 0 0:2 2:12

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZIĘTKOWSKI Kacper 2 2 2:0 12:3
2. KOPTA Stefan 2 1 1:1 9:7
3. LUTOSTANSKI Wojciech 2 0 0:2 1:12

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEVIN Usevalad 2 2 2:0 12:1
2. LISEK Wojciech 2 1 1:1 7:7
3. STARANOWICZ Janusz 2 0 0:2 1:12

Drabinka finałowa

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

23 lipca 2023r.

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Olecko
kategoria OPEN, ranga 3, korty ---

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

14 lipca 2023r.

3. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MITROSZEWSKI Aleksander 3 3 6:0 24:3
2. CZERNISZEWSKI Jacek 3 2 4:2 18:14
3. PAJĄK Kacper 3 1 2:4 13:20
4. GRYC Bartłomiej 3 0 0:6 6:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ALEKSANDROW Patryk 3 3 6:0 24:7
2. SZYMAŃSKI Karol 3 2 4:2 20:10
3. WDZIĘKOŃSKI Szymon 3 1 2:4 12:20
4. LEWCZUK Natalia 3 0 0:6 5:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOKOŁOWSKI Szymon 3
(2)
2
(1)
5:2
(3:2)
20:16
(12:12)
2. KAZBERUK Łukasz 3
(2)
2
(1)
5:3
(3:3)
21:15
(13:12)
3. WASZKIEWICZ Jarosław 3
(2)
2
(1)
4:3
(2:3)
20:17
(12:13)
4. DOKTÓR Ryszard 3 0 0:6 11:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 3 3 6:0 24:9
2. MISZTALEWSKI Mirosław 3 2 4:4 17:19
3. LEMAŃSKI Waldemar 3 1 3:4 17:18
4. LEBEJKO Andrzej 3 0 1:6 11:23

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
        
4/0 4/0 walkower 
4/0 4/1 
2/4 4/1 10:4 
4/0 4/0 walkower 
        
4/2 4/0 
4/3 4/2 
        
4/2 1/4 10:7 

1 lipca 2023r.

XXV BNP Paribas Zambrów Open
kategoria OPEN, ranga 1, korty ---

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Pocieszenie

16 czerwca 2023r.

2. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 2 2 4:1 16:4
2. CZERNIALIS Paweł 2 1 3:2 12:10
3. SAŃCZYK Maks 2 0 0:4 2:16
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MURACH Bartosz 2 2 4:0 16:5
2. BARANOWSKI Artur 2 1 2:2 12:11
3. LISEK Wojciech 2 0 0:4 4:16
: :

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LECH Emanuel 3 3 6:0 24:4
2. PAJĄK Kacper 3 2 4:3 14:15
3. HOŚCIŁOWICZ Piotr 3 1 3:4 19:14
4. LEVIN Sergey 3 0 0:6 0:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 2 2 4:0 16:1
2. KOWTUN Siergiej 2 1 2:2 9:9
3. SKOCZEŃ Przemysław 2 0 0:4 1:16
: :

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LUTO Hubert 2 2 4:1 14:9
2. SOSNOWSKI Hubert 2 1 3:3 19:18
3. KRASOWSKI Artur 2 0 1:4 17:23
: :

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEMAŃSKI Waldemar 2 2 4:0 16:6
2. GRYC Bartłomiej 2 1 2:3 12:15
3. DZIKIEWICZ Izabela 2 0 1:4 7:14
: :

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:0 16:5
2. SĄDEL Maciej 2 1 2:2 9:13
3. SWINARSKI Dawid 2 0 0:4 9:16
: :

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MITROSZEWSKI Aleksander 2 2 4:0 16:0
2. GINTER Filip 2 1 2:2 8:8
3. WELSYNG Krzysztof 2 0 0:4 0:16
: :

Drabinka finałowa

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
4/3 4/1 
4/2 4/2 
4/2 4/2 
4/0 4/0 walkower 
4/0 4/2 
4/3 4/2 
4/0 4/2 
4/0 4/1 
        
4/2 4/0 
4/1 4/0 
4/0 4/2 
4/1 4/1 
        
4/0 4/0 walkower 
4/3(6) 0/4 10:5 
        
0/4 4/3 11:9 

Wyróżnione oferty