Wyniki

Wszystkie OPENKOBIETYDEBELMIKST

25 lutego 2024r.

Turniej singlowy OPEN o Puchar Elzet Leszek Zając
kategoria OPEN, ranga Ranga 1, korty Klub Sportowy Masters

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GÓRZYŃSKI Grzegorz 3 3 3:0 19:6
2. POPIS Jacek 3 2 2:1 18:8
3. WASILONEK Bogdan 3 1 1:2 6:12
4. MIKOŁAJ Karpiński 3 0 0:3 1:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TRACZYK Olek 3 3 3:0 18:1
2. SZYSZKOWSKI Tomasz 3 2 2:1 12:8
3. DUBIKOVSKIY Egor 3 1 1:2 9:15
4. KWIEK Maciej 3 0 0:3 3:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KARPIŃSKI Szymon 3
(1)
2
(1)
3:0
(1:0)
15:4
(6:3)
2. ORNAT Adrian 3
(1)
2
(0)
2:1
(0:1)
15:9
(3:6)
3. MATOSEK Grzegorz 3 1 1:2 11:18
4. POSTEK Arkadiusz 3 0 0:3 6:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KWIECIEŃ Michał 3
(1)
2
(1)
2:1
(1:0)
12:8
(6:1)
2. MORAWSKI Andrzej 3
(1)
2
(0)
2:1
(0:1)
14:11
(1:6)
3. JUNCEWICZ Przemysław 3
(1)
1
(1)
1:2
(1:0)
12:13
(6:0)
4. OLĘDZKA Gabriela 3
(1)
1
(0)
1:2
(0:1)
6:12
(0:6)

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GRZYB Igor 3 3 3:0 19:11
2. WYSOCKI Maciej Daniel 3 2 2:1 18:11
3. WŁADZIŃSKI Marcin 3 1 1:2 11:16
4. STĘPIEŃ Michał 3 0 0:3 8:18

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

25 lutego 2024r.

Rainbow Open Veteran
kategoria OPEN, ranga Ranga 2, korty Perun Wesoła

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
MOROZOV Włodimir
2 2 2:0 12:1
2. CZYŻ Karolina 2 1 1:1 7:9
3. HEJNRYCH Maciej 2 0 0:2 3:12

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WIŚNIEWSKI Rafał 2 2 2:0 12:2
2.
[2]
ZIELIŃSKI Przemysław
2 1 1:1 7:9
3. OLENDER Kamil 2 0 0:2 4:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KANCZEW Marek 2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
11:9
(11:9)
2.
[3]
GARDYJAS Grzegorz
2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
9:8
(9:8)
3. CHMURZYŃSKI Bartek 2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
8:11
(8:11)

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DAWIDCZYK Damian 2 2 2:0 12:6
2.
[4]
LUBIJEWSKI Kamil
2 1 1:1 9:6
3. SCHIMDT Tomasz 2 0 0:2 3:12

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

25 lutego 2024r.

Rainbow Open Trooper
kategoria OPEN, ranga Ranga 3, korty Perun Wesoła

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. FRANKOWSKA Klaudia 2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
11:9
(11:9)
2.
[1]
DUDEK Rafał
2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
9:9
(9:9)
3. PŁAZIŃSKI Mateusz 2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
9:11
(9:11)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
HALAN Marcin
2 2 2:0 12:3
2. CIEŚLIKOWSKA Agata 2 1 1:1 7:8
3. MIZGIER Jacek 2 0 0:2 4:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
PILCH Bartosz
2 2 2:0 12:4
2. KUKIEŁŁO Małgorzata 2 1 1:1 9:6
3. BŁASZKIEWICZ Jakub 2 0 0:2 1:12

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. URBAŃSKI Tomasz 2 2 2:0 12:5
2. MARGOL Łukasz 2 1 1:1 11:9
3.
[4]
OBELMELER Adrian
2 0 0:2 3:12

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
        
6/2 
6/3 
6/4 
6/1 
        
6/5(5) 
6/3 
        
6/4 

25 lutego 2024r.

Rainbow Open Rookie
kategoria OPEN, ranga Ranga 4, korty Perun Wesoła

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KONDER Łukasz
2 2 2:0 12:3
2. SAKOSKI Szymon 2 1 1:1 7:8
3. DZIEDZIC Dariusz 2 0 0:2 4:12

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TOMASZEWSKI Bartek 2 2 2:0 12:2
2.
[4]
WYPIJEWSKI Filip
2 1 1:1 6:8
3. SŁYK Karolina 2 0 0:2 4:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
KULA Jakub
2 2 2:0 12:7
2. TOMASZEWSKI Dariusz 2 1 1:1 10:11
3. MIERZEJEWSKI Jakub 2 0 0:2 8:12

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
KOZŁOWSKI Mischa
2 2 2:0 12:1
2. ŻÓLTY Leon 2 1 1:1 6:6
3. KRYSIAK Przemysław 2 0 0:2 1:12

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
        
6/2 
KULA J.[3]
6/1 
6/5(3) 
6/1 
        
6/1 
6/5(4) 
        
6/3 

24 lutego 2024r.

Singiel Mężczyzn - WELES - Rok Peruna
kategoria OPEN, ranga Ranga 3, korty Perun Wesoła

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. POGŁÓD Franciszek 2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
12:11
(12:11)
2. TARNOPOLSKYY Kostyantyn 2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
13:13
(13:13)
3.
[4]
CHŁOPIK Jakub
2
(2)
1
(1)
1:1
(1:1)
11:12
(11:12)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. FABISIAK Adam 2 2 2:0 13:8
2. WAMIL Damian 2 1 1:1 10:9
3.
[2]
MISIAK Marcin
2 0 0:2 7:13

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
SIKORSKI Waldemar
2 2 2:0 12:6
2. FORMANIEWICZ Piotr 2 1 1:1 9:8
3.
[6]
KUC Daniel
2 0 0:2 5:12

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
SOROKA Piotr
2 2 2:0 12:3
2. MIROSŁAW Pakuła 2 1 1:1 8:10
3. KAMIL Kuc 2 0 0:2 5:12

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
        
6/2 
6/2 
6/2 
6/1 
        
6/2 
6/3 
        

24 lutego 2024r.

Debel Kobiet - Open
kategoria DEBEL KOBIETY, ranga Ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna
FEDENKO Anna
2 2 2:0 18:10
2. KRZEMIEŃ-ROMAŃSKA Agata
ALEKSANDER Ewelina
2 1 1:1 12:13
3. MOLICKA Ewa
ROMANOWICZ Joanna
2 0 0:2 11:18
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WILK Sylwia
PERZYŃSKA Elżbieta
2 2 2:0 18:11
2. JABŁOŃSKA Joanna
MICEK Mirka
2 1 1:1 16:11
3. WALCZAK Anna
KARASEK Janina
2 0 0:2 6:18
: :

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOZŁOWSKA Anna
CZYŻ Karolina
3 3 3:0 19:8
2. CHOJNACKA Iza
KARSZ-PIWKO Justyna
3 2 2:1 17:12
3. JANKOWSKA Aneta
LECH Aleksandra
3 1 1:2 11:15
4. CZERNIAWSKA Kamila
WARDYNSKA Katarzyna
3 0 0:3 6:18

18 lutego 2024r.

Las Bielański singiel
kategoria OPEN, ranga Ranga 1, korty Hutnik Aktywna Warszawa

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/4 
6/4 
6/0 
6/4 
6/2 
6/0 walkower  
6/0 
6/3 
        
6/1 
6/2 
6/3 
6/0 
        
6/4 
6/4 
        
9/7 
Zobacz również Pocieszenie

18 lutego 2024r.

Turniej singlowy kobiet OPEN
kategoria KOBIETY OPEN, ranga Ranga 2, korty Klub Sportowy Masters

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KURKIEWICZ Antonina 3 3 3:0 18:5
2. CZARNOTA Magda 3 2 2:1 16:9
3. JÓŹWIK Alicja 3 1 1:2 9:16
4. DOROTA Mazurek 3 0 0:3 5:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KĄKOLEWSKA Anna 3 3 3:0 18:7
2. WIŚNIEWSKA Anna 3 2 2:1 15:7
3. PIESTO Anna 3 1 1:2 11:12
4. KURKIEWICZ 3 0 0:3 0:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MAGUZA Zofia 2 2 2:0 18:7
2. PROTIC Antonija 2 1 1:1 13:14
3. HELINSKA Marlena 2 0 0:2 8:18

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
        
7/6 (7:5) 
6/0 
        

18 lutego 2024r.

Debel Mężczyzn - WELES - Rok Peruna
kategoria DEBEL, ranga Ranga 3, korty Perun Wesoła

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJCIECHOWSKI Filip
JACZEWSKI Jacek
3 3 6:0 24:8
2. BEZRUKAVYI Oleh
EDGAR Łukianow
3 2 4:2 17:11
3. CHŁOPIK Jakub
WARELUK Adam
3 1 2:4 14:18
4. WOŹNIAK Tomasz
NAWROCKI-WOŹNIAK Ryszard
3 0 0:6 6:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MOŁDAWA Jan
FRYDRYCH Szymon
2 2 4:1 16:8
2. ZIEIEL Dmytro
SIKIRYNSKI Denys
2 1 3:2 15:9
3. KAMIL Kuc
KUC Daniel
2 0 0:4 2:16

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        

17 lutego 2024r.

WKT Mera Cup
kategoria OPEN, ranga Ranga 3, korty WKT Mera

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
POSTEK Arkadiusz
2 2 2:0 18:3
2. KANCZEW Marek 2 1 1:1 11:13
3. OLENDER Kamil 2 0 0:2 5:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BORZĘCKI Borys 2 2 2:0 18:6
2.
[2]
ROLA Kamil
2 1 1:1 12:15
3. MOŁDAWA Jan 2 0 0:2 9:18

Drabinka finałowa

finał
        
1
2
        
9/7 

17 lutego 2024r.

TENES Mikst Cup #3
kategoria DEBEL MIKST, ranga Ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SIDOR Lidia
ZATORSKI Przemysław
2 2 2:0 18:2
2. JANUSZKIEWICZ Marta
GIERAŁTOWSKI Paweł
2 1 1:1 11:16
3. WITEK Marta
ŁASZUK Jakub
2 0 0:2 7:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PISKORSKA Iwona
MRÓZ Sławomir
3 3 3:0 18:5
2. GOŁAWSKA Milena
RUDNICKI Mariusz
3 2 2:1 13:9
3. ŻANDAROWSKA Magda
LISOGURSKI Olek
3 1 1:2 11:13
4. WÓJCIK Eliza
WÓJCIK Dariusz
3 0 0:3 3:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WILK Sylwia
OTRĘBA Tomasz
3 3 3:0 18:4
2. GÓRSKA Małgorzata
KOWALSKI Michał
3 2 2:1 15:9
3. DULKO Viktoryia
YAUHEN Vasileusky
3 1 1:2 8:14
4. RYŃSKA Aleksandra
KRZYSZTOF Korwin - Kossakowski
3 0 0:3 4:18

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        

11 lutego 2024r.

Turniej deblowy Open
kategoria DEBEL, ranga Ranga 2, korty Klub Sportowy Masters

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KALINOWSKI Dariusz
POPIS Jacek
3 3 3:0 18:4
2. MLADEN Tomin
KOZŁOWSKI Wojciech
3 2 2:1 12:8
3. TOMASZUK Eugeniusz
CZAJKA Łukasz
3 1 1:2 9:15
4. WIŚNIEWSKI Jan
SKONIECKI Wiktor
3 0 0:3 6:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRÓL Konstanty
KARPIŃSKI Szymon
2 2 4:0 25:8
2. LIS Andrzej
BEMBNOWICZ Miroslaw
2 1 2:2 19:19
3. WASILONEK Bogdan
BARTNICKI Wiktor
2 0 0:4 7:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WIŚNIEWSKI Rafał
ROLA Kamil
3 3 3:0 19:11
2. MATOSEK Grzegorz
KIELAK Jan
3 2 2:1 18:12
3. KRÓLAK Michał
KRÓLAK Oskar
3 1 1:2 13:16
4. GOŁOWICZ Dariusz
KOPERSKI Zbigniew
3 0 0:3 7:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. HABRYCH Martyna
SZADKOWSKI Mateusz
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
18:12
(12:11)
2. PIOTROWSKI Waldemar
WOJDAK Dariusz
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
19:15
(13:13)
3. STĘPIEŃ Michał
OLĘDZKA Gabriela
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
17:14
(11:12)
4. LASKOWSKI Jan
ŚWIERŻEWSKI Daniel
3 0 0:3 5:18

11 lutego 2024r.

Zimowe Mistrzostwa Deblowe Arena Cup 1 EDYCJA
kategoria DEBEL, ranga Ranga 2, korty Arena Tenisa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SITARZ Rafał
GORLOFF Filip
2 2 4:0 16:2
2. WYRZYKOWSKI Dariusz
WYRZYKOWSKI Jakub
2 1 2:3 9:13
3. JAWORSKI Maciej
ZIĘBA Marcin
2 0 1:4 6:16

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TRACZYK Olek
TRACZYK Patryk
2 2 4:0 16:4
2. WOLSZAKIEWICZ Marcin
DUDEK Kamil
2 1 2:2 11:11
3. KUŹMIENKO Władysław
HUDOVICH Ihar
2 0 0:4 4:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MRÓZ Sławomir
WIŚNIEWSKI Łukasz
2 2 4:0 16:6
2. BEZRUKAVYI Oleh
ZIEIEL Dmytro
2 1 2:2 10:9
3. JÓŹWIAK Marek
JASIŃSKI Robert
2 0 0:4 5:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KUBIK Jakub
JONCZYK Radosław
2 2 4:0 16:1
2. GRZEGORY Michał
GAJEWSKI Piotr
2 1 2:2 9:11
3. BARLIK Artur
KREKORA Maciej
2 0 0:4 3:16

Drabinka finałowa


11 lutego 2024r.

Debel Kobiet - WELES - Rok Peruna
kategoria DEBEL KOBIETY, ranga Ranga 3, korty Perun Wesoła

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOZŁOWSKA Anna
MOKRZECKA Marzena
3 3 6:0 24:6
2. JABŁOŃSKA Joanna
POKOROVA Karolina
3 2 4:2 19:12
3. SOBIECH Gabriela
SOBIECH Sylwia
3 1 2:4 11:19
4. CZERNIAWSKA Kamila
WARDYNSKA Katarzyna
3 0 0:6 7:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DALEWSKA Ewa
MICEK Mirka
2 2 4:0 16:5
2. LIEPELT Agnieszka
ŻYWIECKA Monika
2 1 2:2 12:12
3. WILK Sylwia
TRAWIŃSKA-WILK Ewa
2 0 0:4 5:16

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

11 lutego 2024r.

Walentynkowy Turniej Mikstowy
kategoria DEBEL MIKST, ranga Ranga 2, korty Szkoła Tenisa Break

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZMYD Karolina
SZMYD Bolesław
2 2 4:0 16:10
2. GAJC Michał
MAGDA Gajc
2 1 2:2 14:10
3. DULKO Viktoryia
YAUHEN Vasileusky
2 0 0:4 6:16

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WIĘCŁAW Zbigniew
WĄSACZ Aleksandra
3 3 3:0 19:10
2. BOK Patrycja
JUNCEWICZ Przemysław
3 2 2:1 17:11
3. SIKORSKI Waldemar
ŻAKLINA Kościuk
3 1 1:2 12:13
4. BANASZEK Jakub
RYBAK Karolina
3 0 0:3 4:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LECH Aleksandra
LECH Krystian
3 3 3:0 18:3
2. REJNIAK-OSZCZYK Karolina
OSZCZYK Marcin
3 2 2:1 14:13
3. WIZA Hugo
BUTKIEWICZ Maja
3 1 1:2 11:16
4. LISOGURSKI Olek
BOROWY Beata
3 0 0:3 7:18

Drabinka finałowa


10 lutego 2024r.

Zimowe Grand Prix Mazowsza
kategoria OPEN, ranga Ranga 1, korty ST NET

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/0 
6/0 
6/0 
6/0 
6/0 
6/4 
6/2 
6/2 
        
6/0 
6/2 
6/2 
6/0 
        
6/3 
6/4 
        
Zobacz również Pocieszenie

10 lutego 2024r.

WKT Mera Cup
kategoria OPEN, ranga Ranga 3, korty WKT Mera

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
DUBIKOVSKIY Egor
2 2 2:0 18:1
2.
[1]
WÓJCIK Anna
2 1 1:1 10:10
3. BOGUCKI Adrian 2 0 0:2 1:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
PACZKOWSKI Jakub
3
(1)
2
(0)
3:0
(1:0)
14:1
(2:1)
2.
[3]
NAWROCKI-WOŹNIAK Ryszard
3
(1)
2
(0)
2:1
(0:1)
13:7
(1:2)
3. WIZA Hugo 3 1 1:2 10:16
4. SOBOCIŃSKA Aleksandra 3 0 0:3 5:18

Drabinka finałowa

finał
        
1
2
        
6/4 

4 lutego 2024r.

Las Bielański singiel
kategoria OPEN, ranga Ranga 1, korty Hutnik Aktywna Warszawa

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/2 
6/4 
6/3 
7/6 
6/0 
6/3 
6/3 
6/3 
        
7/5 
6/1 
6/2 
6/1 
        
6/2 
6/2 
        

4 lutego 2024r.

Turniej mikstowy
kategoria DEBEL MIKST, ranga Ranga 2, korty Klub Sportowy Masters

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWALCZYK Beata
GOŁOWICZ Dariusz
2 2 4:0 25:14
2. KORCZYŃSKA Anna
STĘPIEŃ Michał
2 1 2:2 20:16
3. GLIWIŃSKA Emilia
ZAJĄC Leszek
2 0 0:4 9:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZCZEPANIAK Justyna
CHŁOPIK Jakub
2 2 4:1 30:16
2. KWILMAN Jolanta
CHRZANOWSKI Hubert
2 1 3:2 28:19
3. MAGUZA Zofia
MAGUZA Jan
2 0 0:4 1:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MAJ Ada
POPIS Jacek
2 2 4:0 24:4
2. ROGUSKA Joanna
ROGUSKI Paweł
2 1 2:3 19:25
3. WOJDAK Ewa
WOJDAK Dariusz
2 0 1:4 14:28

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        

28 stycznia 2024r.

Turniej singlowy OPEN o Puchar PHU Partner.
kategoria OPEN, ranga Ranga 2, korty Klub Sportowy Masters

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WIŚNIEWSKI Rafał 3 3 3:0 18:8
2. ROLA Kamil 3 2 2:1 15:10
3. PIOTROWSKI Waldemar 3 1 1:2 12:17
4. WOJDAK Dariusz 3 0 0:3 9:19

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZYSZKOWSKI Tomasz 3 3 3:0 18:5
2. POPIS Jacek 3 2 2:1 13:10
3. SZADKOWSKI Mateusz 3 1 1:2 12:13
4. KOZŁOWSKI Wojciech 3 0 0:3 3:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASILONEK Bogdan 3 3 3:0 18:6
2. BARTNICKI Wiktor 3 2 2:1 16:7
3. KUREK Wojciech 3 1 1:2 9:13
4. SAWICKI Piotr 3 0 0:3 1:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. FIATKOVICH Vova 3 3 3:0 18:3
2. KRYGIER Michal 3 2 2:1 14:12
3. OLĘDZKA Gabriela 3 1 1:2 15:19
4. FORMANIEWICZ Piotr 3 0 0:3 6:19

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KARPIŃSKI Szymon 3 3 3:0 18:4
2. KIELAK Jan 3 2 2:1 16:8
3. STĘPIEŃ Michał 3 1 1:2 7:12
4. SZUMOWSKI Robert 3 0 0:3 1:18

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GRZYB Igor 3 3 3:0 18:6
2. MURACH Bartosz 3 2 2:1 15:6
3. KALUS Maciej 3 1 1:2 9:15
4. GOŁOWICZ Dariusz 3 0 0:3 3:18

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

21 stycznia 2024r.

Turniej singlowy kobiet OPEN
kategoria KOBIETY OPEN, ranga Ranga 3, korty Klub Sportowy Masters

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. HABRYCH Anna 3 3 3:0 18:7
2. PAŃKOWSKA Agata 3 2 2:1 13:11
3. SELERSKA Martyna 3 1 1:2 14:13
4. MAZUREK Dorota 3 0 0:3 4:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MAGUZA Zofia 2 2 2:0 18:7
2. KUŚMIERZ Kamila 2 1 1:1 14:11
3. MAŃKO Mirosława 2 0 0:2 4:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PIESTO Anna 2 2 2:0 18:6
2. PIOTROWSKA Magdalena 2 1 1:1 14:9
3. ZEMBRZYCKA Emilia 2 0 0:2 1:18

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
        
6/1 
6/3 
        
6/1 

20 stycznia 2024r.

Zimowe Grand Prix Mazowsza
kategoria OPEN, ranga Ranga 2, korty ST NET

Drabinka główna

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Pocieszenie

20 stycznia 2024r.

WKT Mera Cup (tylko amatorzy)
kategoria OPEN, ranga Ranga 3, korty WKT Mera

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CHUDEK Sebastian
2 2 2:0 12:3
2. CHMIELIŃSKI Mariusz 2 1 1:1 8:7
3. SKŁODOWSKI Patryk 2 0 0:2 2:12

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
SOROKA Piotr
2 2 2:0 13:7
2. MIGDAŁ Aleksandra 2 1 1:1 11:11
3. ZIÓŁKOWSKI Piotr 2 0 0:2 6:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KALUS Maciej 2 2 2:0 12:3
2.
[3]
MEDER Maciej
2 1 1:1 7:9
3. TRZASKOMA Mateusz 2 0 0:2 5:12

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
FRANCZAK Łukasz
2 2 2:0 12:4
2. OSIŃSKI Michał 2 1 1:1 9:6
3. TKACZYK Witold 2 0 0:2 1:12

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
        
6/0 
6/1 
        
7/5 

20 stycznia 2024r.

Zimowe Grand Prix Mazowsza
kategoria KOBIETY OPEN, ranga Ranga 2, korty ST NET

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WILL Monika 2 2 2:0 12:1
2. MADEJ Hanna 2 1 1:1 6:10
3. PROTIĆ Antonija 2 0 0:2 5:12

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MARUSHKA Alina 2 2 2:0 12:4
2. WÓJCIK Anna 2 1 1:1 8:6
3. KALISIAK Anna 2 0 0:2 2:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TWARDOWSKA Sara 2 2 2:0 12:3
2. LECH Aleksandra 2 1 1:1 9:6
3. WIŚNICKA Anna 2 0 0:2 0:12

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
        
        

20 stycznia 2024r.

MASTERS GRAND PRIX MAZOWSZA - MIKST
kategoria DEBEL MIKST, ranga Ranga 0, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WRÓBLEWSKA Zuzanna
SMYREK Piotr
2 2 2:0 18:9
2. SOBIECH Gabriela
ŁOWCZAK Marcin
2 1 1:1 13:11
3. SZCZEPANIAK Justyna
CHŁOPIK Jakub
2 0 0:2 7:18
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GOŁAWSKA Milena
RUDNICKI Mariusz
3 3 3:0 19:13
2. MOKRZECKA Marzena
TERRENO Simone
3 2 2:1 17:14
3. ANNA Bubnova
SOSZKA Grzegorz
3 1 1:2 13:15
4. FABJANIAK Katarzyna
JABŁOŃSKI Marcin
3 0 0:3 11:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MORAWSKA Magda
MORAWSKI Andrzej
3 3 3:0 18:8
2. KOZŁOWSKA Anna
DĘBIEC Roman
3 2 2:1 13:10
3. ŚLIWIŃSKA Anna
POPIS Jacek
3 1 1:2 12:12
4. CZYŻ Karolina
GADOMSKI Tomir
3 0 0:3 5:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWAL Joanna
OSAK Adrian
3 3 3:0 18:2
2. WILK Sylwia
HYS Bartek
3
(1)
1
(1)
1:1
(1:0)
7:8
(6:2)
3. ALEKSANDER Ewelina
NIEWIADOMSKI Marek
3
(1)
1
(0)
1:2
(0:1)
9:14
(2:6)
4. FEDENKO Anna
DUDEK Jan
3 0 0:2 2:12

14 stycznia 2024r.

Las Bielański singiel
kategoria OPEN, ranga Ranga 1, korty Hutnik Aktywna Warszawa

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/2 
6/3 
6/3 
6/2 
6/0 
6/2 
7/6 
HYS B.[2]
6/1 
        
4/0 krecz 
6/0 
6/0 
HYS B.[2]
Walkower 
        
7/5 
HYS B.[2]
7/5 
        
6/0 walkower  
Zobacz również Pocieszenie

14 stycznia 2024r.

Turniej deblowy Open
kategoria DEBEL, ranga Ranga 1, korty Klub Sportowy Masters

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRÓL Konstanty
KARPIŃSKI Szymon
3 3 3:0 18:4
2. TRACZYK Olek
CALKA Jakub
3 2 2:1 15:12
3. WIŚNIEWSKI Jan
SKONIECKI Wiktor
3 1 1:2 10:15
4. BORATYŃSKI Hubert
ŁUKASZ Jaworski
3 0 0:3 6:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BEDNARCZYK Dylan
SZADKOWSKI Mateusz
2 2 4:0 24:13
2. STĘPIEŃ Michał
WIŚNIEWSKI Rafał
2 1 2:3 12:21
3. PIOTROWSKI Waldemar
WOJDAK Dariusz
2 0 1:4 18:20

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. OLĘDZKA Gabriela
KIELAK Jan
2 2 4:0 24:9
2. KALINOWSKI Dariusz
POPIS Jacek
2 1 2:2 19:17
3. ROLA Kamil
KURKIEWICZ Marcin
2 0 0:4 7:24

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

7 stycznia 2024r.

Turniej mikstowy
kategoria DEBEL MIKST, ranga Ranga 1, korty Klub Sportowy Masters

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. POPIS Jacek
MAJ Ada
2 2 4:0 24:11
2. KSIĘŻOPOLSKI Karol
PAWLICA Hanna
2 1 2:2 20:21
3. ZAJĄC Leszek
HELINSKA Marlena
2 0 0:4 13:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHŁOPIK Jakub
SZCZEPANIAK Justyna
2 2 4:0 25:14
2. ROLA Kamil
MAGUZA Zofia
2 1 2:2 21:21
3. ROGUSKI Paweł
ROGUSKA Joanna
2 0 0:4 13:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WIŚNIEWSKI Rafał
GLIWIŃSKA Emilia
2 2 4:0 24:13
2. WIŚNIEWSKI Jan
KURKIEWICZ Antonina
2 1 2:2 18:19
3. WYSOKIŃSKI Olaf
WYSOKIŃSKA Edyta
2 0 0:4 14:24

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        

6 stycznia 2024r.

Grand Prix Szkoły Tenisa NET
kategoria OPEN, ranga Ranga 2, korty ST NET

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Pocieszenie

6 stycznia 2024r.

TENES Mikst Cup #2
kategoria DEBEL MIKST, ranga Ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOBIECH Gabriela
ŁOWCZAK Marcin
3 3 3:0 18:6
2. WILK Sylwia
DUDEK Jan
2 1 1:1 8:7
3. SZYMAŃCZYK-ŁUKASIAK Karolina
DACZKO Michał
2 1 1:1 9:9
4. WITEK Marta
ŁASZUK Jakub
3 0 0:3 5:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KANABUS Małgorzata
KANABUS Dariusz
3 3 3:0 18:2
2. GOŁAWSKA Milena
MOKRZYCKI Piotr
3 2 2:1 13:8
3. MOLICKA Ewa
KERBER Tomek
3 1 1:2 6:15
4. SZURKAWSKA Agata
KULCZYCKI Bartosz
3 0 0:3 6:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LECH Aleksandra
LECH Krystian
3 3 3:0 24:1
2. JUSTYNA Panfil
JAROS Wojciech
3 2 2:1 18:14
3. RYŃSKA Aleksandra
KRZYSZTOF Korwin - Kossakowski
3 1 1:2 15:18
4. TRONINA Natalia
NOWOJSKI Bartosz
3 0 0:3 0:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZCZEPANIAK Justyna
CHŁOPIK Jakub
3 3 3:0 18:7
2. ŻAK Zuzanna
BIEŃKOWSKI Carlo
3 2 2:1 16:11
3. KOWALSKA Paulina
KALUS Maciej
3 1 1:2 12:18
4. DYL Rozalia
BOROWSKI Fabian
3 0 0:3 9:19

Wyróżnione oferty