Wyniki

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. A), ranga PPT A, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. B1), ranga PPT B, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. B2/B3), ranga PPT B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria SENIORZY +45, ranga PPT A, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

7 kwietnia 2024r.

Urodzinowy Turniej Padel Team Tychy
kategoria OPEN (Kat. B), ranga TK B2, korty Padel Team Tychy

Zobacz również Drabinki o miejsca

7 kwietnia 2024r.

Urodzinowy Turniej Padel Team Tychy
kategoria OPEN (Kat. A), ranga TK A2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

5 kwietnia 2024r.

Wiosenny Turniej Interpadel
kategoria OPEN (A), ranga PPT PROMOTION A, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
LIPIŃSKI Mateusz
BILIŃSKI Gabriel
3 3 6:0 37:20
2. JEAN-PAUL Victor
GARCIA Gonzaga
3 2 4:3 40:42
3.
[6]
CYRAŃSKI Łukasz
ŚREDNIAWA Władysław
3 1 3:4 43:37
4. WIŚNIEWSKI Piotr
WÓJCIK-WITANOWSKI Szymon
3 0 0:6 16:37

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
SŁOWIŃSKI Jakub
OLECH Filip
3 3 6:0 36:11
2.
[5]
SZPAK Szymon
PARTYGA Aleksander
3 2 4:4 44:45
3. DUBOWSKI Mateusz
SZYDŁOWSKI Przemysław
3 1 3:5 44:51
4. NOWAKOWSKA Joanna
CHU Tien
3 0 2:6 35:52

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
GRELA Sebastian
ORACZEWSKI Jakub
3 3 6:0 39:24
2.
[4]
LEWANDOWSKI Mikołaj
POTEREK Patryk
3 2 4:2 32:22
3. SAMOJŁOWICZ Maksymilian
JĘDRZEJCZAK Tomasz
3 1 2:4 26:33
4. NAZARUK Dominik
WARGOCKI Michał
3 0 0:6 20:38

Drabinka finałowa

Zobacz również Drabinki o miejsca

5 kwietnia 2024r.

Wiosenny Turniej Interpadel
kategoria OPEN (B), ranga PPT PROMOTION B, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BOROWIECKI Bartek
KASZUBSKI Piotr
3 3 6:0 36:10
2. ŁUKASZ Szałkucki
PAWEŁ Buśkiewicz
3 2 4:3 41:33
3.
[16]
BAJNO Łukasz
WIKTOR Marek
3 1 3:5 44:52
4. WOJDAN Rafał
ADAM Szummer
3 0 1:6 19:45

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
GÓRCZYŃSKA Ada
JESCHKE Zuzanna
3 3 6:0 36:5
2.
[15]
KRYŚKIEWICZ Łukasz
STEĆ Piotr
3 2 4:2 28:20
3. STEMPIEŃ Krzysztof
BOJDO Filip
3 1 2:4 21:27
4. ANTCZAK Bartłomiej
FILIP Nowakowski
3 0 0:6 3:36

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[14]
KWIATKOWSKI Przemysław
GAWŁOWSKI Michał
3 3 6:0 37:10
2.
[3]
BODARSKI Marcin
BODARSKI Krzysztof
3 2 4:2 30:18
3. JABŁOŃSKI Marcin
KATARZYNA Zasada
3 1 2:5 21:42
4. KAROL Dadas
SZERSZEŃ Michał
3 0 1:6 24:42

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[13]
GAJ Michał
NOWAK Marcin
3 3 6:1 52:34
2.
[4]
TRZASKOMA Adam
ROŻEK Dominik
3 2 5:2 50:31
3. RYBICKI Jarosław
ALBULUSHI Ahmed
3 1 2:5 29:38
4. ŁAPIŃSKI Marcin
PĘDZIŃSKI Sebastian
3 0 1:6 16:44

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
KŁOS Tomasz
BUZE Michał
3 3 6:0 37:14
2.
[12]
GRUSZEWSKI Marcin
BANASIK Michał
3 2 4:3 40:36
3. WĄSOWSKI Michał
CONTRERAS Miguel
3 1 3:4 33:42
4. RYPINA Alex
BACKIEL Daniel
3 0 0:6 19:37

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
CHU Tien
MUSIAŁ Kacper
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
29:18
(17:14)
2. KAZIMIERSKI Łukasz
SZKIEŁKOWSKI Maciej
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
34:26
(21:18)
3. KOŁODZIEJCZYK Piotr
WAJDZIK Franciszek
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
27:25
(15:21)
4.
[11]
DROŻDŻAŁ Jakub
BIELECKI Karol
3 0 0:6 16:37

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. OKONEK Kamil
POLASZEK Szymon
3 3 6:0 37:18
2.
[10]
WIŚNIEWSKI Bartosz
BUKOWSKI Marek
3 2 4:2 34:22
3. COTELO Victor
GRZYBOWSKI Daniel
3 1 2:5 28:40
4.
[7]
GRIMALDI Alejandro
CORUGA Vince
3 0 1:6 24:43

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[9]
BEDNAROWICZ Jakub
MULARCZYK Damian
3 3 6:0 36:11
2.
[8]
KASPRZYK Julian
STAROŚCIK Michał
3 2 4:3 36:22
3. JASKUŁA Paweł
MILLER Krzysztof
3 1 3:4 23:32
4. SAJDEK Michał
WNUK Marcin
3 0 0:6 6:36
Zobacz również Drabinki o miejsca

5 kwietnia 2024r.

Wiosenny Turniej Interpadel
kategoria OPEN (C), ranga PPT PROMOTION C, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BZDAWKA Jakub
BIELECKI Karol
3 3 6:0 36:9
2. LENART Adam
LENART Michał
3
(2)
1
(1)
3:4
(3:2)
36:37
(31:25)
3. SKÓRKA Maks
ŁĄCKI Michał
3
(2)
1
(1)
2:4
(2:2)
17:30
(16:18)
4. PASIM Piotr
WYCZÓŁKOWSKI Szymon
3
(2)
1
(1)
2:5
(2:3)
30:43
(27:31)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRAKOWSKI Krzysztof
CHROSTOWSKI Paweł
3 3 6:0 36:11
2. KROLL Marcin
OCIEPA Jacek
3 2 4:2 30:20
3. DWORAK Pablo
GAMBOA Emiliano
3 1 2:4 23:31
4. KIIANYTSIA Kostia
LOSEVICHEV Alex
3 0 0:6 9:36

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DE Giorgi Nico
BOLLO Lucas
3 3 6:0 36:10
2. KUCHTA Filip
SZYPUŁA Tomasz
3 2 4:2 32:17
3. MATCHENIA Maksim
IOTCHENKO Oleg
3 1 2:4 18:24
4. MARZEC Jakub
LEWANDOWSKI Jan
3 0 0:6 1:36

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. OWCZAREK Piotr
WOŁOWIEC Bartosz
3 3 6:0 36:12
2. ALBULUSHI Ahmed
CIEPŁY Marcin
3 2 4:2 28:17
3. SYCEWICZ Maciej
PYŚK Damian
3 1 2:4 17:29
4. ZAMOJSKI Damian
URBAN Paweł
3 0 0:6 13:36

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOROMAŃSKI Jakub
KIEŁBIK Kornel
3 3 6:0 36:1
2. SASAL Mateusz
TROJAK Marek
3 2 4:2 25:25
3. OŚKA Tomasz
SIMIONATO Ernesto
3 1 2:4 22:29
4. SVYRYDIUK Viktoriia
VASILYEU Uladzislau
3 0 0:6 8:36

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LAZUREK Jakub
LAZUREK Patryk
3
(1)
2
(0)
5:1
(1:1)
36:16
(12:9)
2. GRUDZIŃSKI Wojciech
RUSAK Mikołaj
3
(1)
2
(0)
5:1
(1:1)
33:18
(9:12)
3. PODGÓRZAK Artur
MUCHA Bartłomiej
3 1 2:5 24:40
4. PAWLAK Tomek
SZULWIC Szymon
3 0 1:6 22:41

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ŁADNY Jacek
ŁADNY Daniel
3 3 6:0 37:15
2. RAJCA Dominik
NOWAKOWSKI Marcin
3
(2)
1
(1)
3:4
(3:2)
30:32
(28:20)
3. MUSIAŁ Kacper
BUI-XUAN Monika
3
(2)
1
(1)
2:4
(2:2)
21:34
(13:21)
4. SARBY John
PNK Janek
3
(2)
1
(1)
2:5
(2:3)
34:41
(29:29)

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. OWCZAREK Piotr
WOŁOWIEC Bartosz
0 0 0:0 0:0
2. MUSIAŁ Kacper
BUI-XUAN Monika
0 0 0:0 0:0
3. KIIANYTSIA Kostia
LOSEVICHEV Alex
0 0 0:0 0:0
4. PASIM Piotr
WYCZÓŁKOWSKI Szymon
0 0 0:0 0:0
Zobacz również Drabinki o miejsca

5 kwietnia 2024r.

Wiosenny Turniej Interpadel
kategoria KOBIETY, ranga PPT PROMOTION A, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TWARDOWSKA Karolina
CHMIELEWSKA Patrycja
4 4 8:1 60:33
2. ŁUKASIK Karina
BUI-XUAN Monika
4 3 7:3 64:44
3. FABJANIAK Katarzyna
URYNIUK Jagoda
4 2 5:4 51:39
4. FLIGIEL Magdalena
FĄS Marta
4 1 2:6 20:39
5. PRZYŁUCKA Karolina
PAWLAK Ewa
4 0 0:8 8:48

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BUZA Kasia
JAROS Monika
4 4 8:0 48:15
2. DRECZKO Marta
TRZCIŃSKA Joanna
4 3 6:2 40:21
3. JABŁECKA-MOTYL Joanna
MĄCZKA-CZARNECKA Diana
4 2 4:4 36:32
4. KALINOWSKA Karolina
JĘDRZEJCZYK Lucyna
4 1 2:7 30:56
5. RUBIO-STOSIO Aleksandra
FRYDRYCHOWICZ Zosia
4 0 1:8 29:59

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

30 marca 2024r.

HEAD VIA SPORT CUP KIDS
kategoria JUNIORZY do lat 12, ranga TK A, korty Padel Jaworzno VIA Sport

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 GRZYWACZ Michał
154
2 WOLEK Tymon
140
3 GAŁECKI Maks
115
4 WYSOCZANSKI Filip
107
5 MOTYKA Kacper
105
6 GAŁECKA Maja
105
7 SŁAWIŃSKI Igor
104
8 BARAN Dawid
100
9 HALEJAK Szymon
93
10 MROZIŃSKI Mikołaj
70
11 BARAN Szymon
61

30 marca 2024r.

HEAD VIA SPORT CUP KIDS
kategoria JUNIORZY do lat 16, ranga TK A, korty Padel Jaworzno VIA Sport


24 marca 2024r.

Spring Open Padel Team Tychy - MIKST i +45
kategoria MIKST, ranga TK B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

24 marca 2024r.

Spring Open Padel Team Tychy - MIKST i +45
kategoria SENIORZY +45, ranga TK B2, korty Padel Team Tychy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
HAMULSKI Tomasz
ROGOWSKI Marcin
2 2 4:0 26:16
2. HABERKA Jerzy
STRUZIK Artur
2 1 2:2 20:14
3. GRZYWACZ Wojciech
PIERNIKARZ Damian
2 0 0:4 9:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
GRYSZKA Michał
STEFAŃCZYK Krzysztof
3 3 6:1 35:16
2. PAJESTKA Adam
JAKSIK Artur
3 2 5:3 31:22
3. ZBIGNIEW Pieńkosz
ROBERT Różycki
3 1 2:4 19:31
4. GARCZYŃSKI Maciek
KANIA Jan
3 0 1:6 20:36

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

23 marca 2024r.

PADLOVNIA CUP - Urodziny Padlovni
kategoria OPEN (kat. A open), ranga PPT PROMOTION A, korty Padlovnia

Zobacz również Drabinki o miejsca

23 marca 2024r.

PADLOVNIA CUP - Urodziny Padlovni
kategoria OPEN (kat. B OPEN), ranga PPT PROMOTION B, korty Padlovnia

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/1 6/1  
6/0 6/2  
6/1 6/1  
6/4 6/3  
7/6 6/4  
6/2 6/1  
6/1 6/0  
6/1 6/0  
        
        
7/5 6/2  
6/3 6/3  
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

23 marca 2024r.

Spring Open Padel Team Tychy - Kat. A i Kat. B
kategoria OPEN (Kat. B), ranga TK B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/4 7/5  
3/6 6/3 10:8  
6/3 6/2  
6/3 7/6  
6/2 7/6  
6/1 6/3  
6/1 6/1  
7/5 4/6 10:4  
        
6/0 6/0  
6/2 1/6 10:8  
6/2 6/7 10:8  
4/6 6/3 10:3  
        
6/4 4/6 10:5  
6/3 7/6  
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

23 marca 2024r.

Turniej Decathlon w stałych parach
kategoria OPEN, ranga TK B3, korty We Are Padel Warsaw

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BIELECKI Karol
BZDAWKA Jakub
3 3 3:0 18:10
2. LAZUREK Jakub
LAZUREK Patryk
3 2 2:1 16:10
3. RODRIGUEZ Marco
TRIGO Adrian
3 1 1:2 14:12
4.
[10]
PELCNER Lukasz
CRESPO Patrycja
3 0 0:3 2:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
GRABIŃSKA Aleksandra
DIAS Mauro
3 3 3:0 18:6
2.
[9]
OWCZAREK Piotr
JABŁOŃSKI Łukasz
3 2 2:1 16:7
3. MALINOWSKI Andrzej
SOBAŃSKI Marcin
3 1 1:2 8:18
4. GĄSIK Marcin
GIELATA Mateusz
3 0 0:3 8:19

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOROMAŃSKI Jakub
PYLYPCZUK Alexander
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
16:12
(10:9)
2.
[3]
SKIBIŃSKI Hubert
ZAMBRZYCKI Kuba
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
15:11
(9:8)
3.
[8]
NGUYEN Mirosław
KAJKA Michał
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
14:11
(8:10)
4. BOREK Michał
PRZYBYLSKI Mikołaj
3 0 0:3 7:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RYBICKI Jarosław
WALCZAK Filip
3 3 3:0 19:6
2.
[6]
RYPINA Alex
BACKIEL Daniel
3 2 2:1 17:8
3.
[4]
CECOT Maciej
CYLC Bartłomiej
3 1 1:2 8:12
4. KUDAJCZYK Marceli
NAM Le
3 0 0:3 0:18

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[7]
ROKUSZEWSKI Mateusz
GOŁASZEWSKI Paweł
3 3 3:0 18:3
2. OZIMEK Michał
GROCHULSKI Grzegorz
3 2 2:1 14:14
3.
[5]
SMYKLA Sylwester
WICHOWICZ Oskar
3 1 1:2 10:14
4. ZAPOLSKI Łukasz
ZAPOLSKI Mateusz
3 0 0:3 8:19
Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

23 marca 2024r.

Spring Open Padel Team Tychy - Kat. A i Kat. B
kategoria OPEN (Kat. A), ranga TK A2, korty Padel Team Tychy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DOBRZYŃSKI Piotr
HETNAR Gabriel
3 3 6:0 36:10
2. ŻYTKA Mateusz
SZPINDOR Filip
3 2 4:2 32:25
3. ZAJĄC Jakub
ZAJĄC Przemysław
3 1 2:4 24:27
4. FIDYT Paweł
SZYMCZYK Michał
3 0 0:6 6:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
WOŁOSZYN Michał
HAMULSKI Tomasz
3
(1)
2
(1)
5:3
(2:1)
35:30
(10:9)
2. KRZEPTOWSKI Błażej
PUPIN Szymon
3
(1)
2
(0)
5:4
(1:2)
33:32
(9:10)
3. KOWALSKI Michał
KUBOSZEK Łukasz
3
(1)
1
(1)
3:4
(2:0)
33:34
(13:9)
4. KANIA-CHODUŃ Paula
ROBOK Alina
3
(1)
1
(0)
3:5
(0:2)
32:37
(9:13)

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

16 marca 2024r.

Platinum Padel Opener
kategoria OPEN, ranga TK A, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Zobacz również Drabinki o miejsca

16 marca 2024r.

Polish Lody w Padel PL
kategoria OPEN, ranga TK A2, korty Padel PL Wroclaw

Zobacz również Drabinki o miejsca

16 marca 2024r.

Platinum Padel Opener
kategoria MIKST, ranga TK A2, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
SKONIECZNY Michał
BORZĘCKA Nicole
3 3 6:0 36:0
2. SZKAŁUBA Kamil
IWONA Szkałuba
3 2 4:3 24:28
3. CZAPLICKA Magdalena
ADAM Czaplicki
3 1 3:4 23:29
4. MAJA Olszewska
TOMASZ Pruszczyński
3 0 0:6 10:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
BRYŁA Angelika
CZERNECKI Konrad
3 3 6:1 37:18
2. BIEL Michał
JACOSZEK Marta
3 2 4:2 31:28
3. FRĄCZEK Paula
RELIDZYŃSKI Paweł
3 1 3:5 29:36
4. IWAŃCZOK Joanna
JAKSIK Artur
3 0 1:6 18:33

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

16 marca 2024r.

Platinum Padel Opener
kategoria SENIORZY +45, ranga TK A, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
STEFAŃCZYK Krzysztof
HAMULSKI Tomasz
2 2 4:0 25:8
2. KANIA Jan
GARCZYŃSKI Maciek
2 1 2:2 19:17
3. SKRZYPIEC Sylwester
LEWICKI Mariusz
2 0 0:4 5:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GRYSZKA Michał
ROGOWSKI Marcin
3 3 6:0 36:6
2.
[2]
HABERKA Jerzy
STRUZIK Artur
3 2 4:2 29:21
3. JĘDRZEJCZYK Wojciech
BURZYŃSKI Marcin
3 1 2:4 23:25
4. SKOWRONEK Michał
ROSSI Riccardo
3 0 0:6 0:36

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

9 marca 2024r.

PUCHAR BABOLATA POLSKIEJ FEDERACJI PADLA by Cupra
kategoria OPEN (OPEN B), ranga TK B1, korty Fabryka Energii

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MARENDZIAK Jarosław
ŻMUDZKI Maciej
2 2 4:1 32:26
2.
[6]
IWANIURA Grzegorz
LUDWIKOWSKI Radosław
2 1 3:3 35:31
3.
[1]
DRÓŻKA Damian
KACHNOWICZ Sebastian
2 0 1:4 22:32

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
SZATAN Jakub
RASUMUSSEN Claus
3 3 6:1 47:28
2.
[2]
KOSS-KARBOWNICZEK Dominika
MACIOCHA Barbara
3 2 5:2 39:38
3. HERDZIK Piotr
WIĘCŁAWSKI Jan
3 1 2:4 29:34
4. KACPROWSKA Marta
MISIŁO Piotr
3 0 0:6 21:36

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
JANKOWSKI Dawid
RIZZO Claudio
3 3 6:1 46:30
2.
[3]
BITEL Piotr
GRABOWSKI Dominik
3 2 5:2 43:31
3. SMEJLIS Zuzanna
MARENDZIAK Wiktor
3 1 2:4 25:31
4. KRENCA Igor
NADOLNY Eryk
3 0 0:6 14:36

Grupa finałowa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
JANKOWSKI Dawid
RIZZO Claudio
2 2 4:0 24:12
2.
[4]
SZATAN Jakub
RASUMUSSEN Claus
2 1 2:2 18:18
3. MARENDZIAK Jarosław
ŻMUDZKI Maciej
2 0 0:4 12:24

Grupa finałowa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
BITEL Piotr
GRABOWSKI Dominik
2 2 4:2 41:31
2.
[2]
KOSS-KARBOWNICZEK Dominika
MACIOCHA Barbara
2 1 3:3 36:38
3.
[6]
IWANIURA Grzegorz
LUDWIKOWSKI Radosław
2 0 2:4 29:37

Grupa finałowa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DRÓŻKA Damian
KACHNOWICZ Sebastian
2 2 4:2 38:34
2. HERDZIK Piotr
WIĘCŁAWSKI Jan
2 1 3:2 31:28
3. SMEJLIS Zuzanna
MARENDZIAK Wiktor
2 0 1:4 25:32

Grupa finałowa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KACPROWSKA Marta
MISIŁO Piotr
1 1 2:0 12:7
2. KRENCA Igor
NADOLNY Eryk
1 0 0:2 7:12

9 marca 2024r.

PUCHAR BABOLATA POLSKIEJ FEDERACJI PADLA by Cupra
kategoria OPEN (OPEN C), ranga TK B2, korty Fabryka Energii

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
GOGOLEWSKA Judyta
IWANIURA Grzegorz
2 2 4:1 32:18
2. BANASIAK Marcin
SIWIŃSKI Grzegorz
2 1 3:2 26:27
3. SAROSIEK Michał
SAROSIEK Sławomir
2 0 0:4 11:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
KRENCA Igor
NADOLNY Eryk
2 2 4:0 25:14
2. MAĆKOWSKI Michał
STRÓŻYK Dawid
2 1 2:2 19:22
3. BANASIAK Grzegorz
KUŚMIREK Rafał
2 0 0:4 19:27

Grupa finałowa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
GOGOLEWSKA Judyta
IWANIURA Grzegorz
1 1 2:0 13:8
2.
[2]
KRENCA Igor
NADOLNY Eryk
1 0 0:2 8:13

Grupa finałowa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BANASIAK Marcin
SIWIŃSKI Grzegorz
1 1 2:0 12:6
2. MAĆKOWSKI Michał
STRÓŻYK Dawid
1 0 0:2 6:12

Grupa finałowa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BANASIAK Grzegorz
KUŚMIREK Rafał
1 1 2:1 19:15
2. SAROSIEK Michał
SAROSIEK Sławomir
1 0 1:2 15:19

9 marca 2024r.

PADLOVNIA CUP - Turniej Klubowy z okazji Dnia Kobiet
kategoria OPEN (Kat. C open), ranga TK C, korty Padlovnia

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

9 marca 2024r.

PUCHAR BABOLATA POLSKIEJ FEDERACJI PADLA by Cupra
kategoria OPEN (OPEN A), ranga TK A2, korty Fabryka Energii

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CZARNECKI Tomasz
TOBIAŃSKI Tomasz
2 2 4:0 24:3
2.
[6]
JANKOWSKI Dawid
RIZZO Claudio
2 1 2:2 15:22
3. BONDAR Bruno
GARBACZ Tomasz
2 0 0:4 11:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
FEDYNA Bartłomiej
GOZDUR Rafał
2 2 4:0 24:5
2. PRZYGÓRZEWSKI Bartosz
WIECZOREK Tomasz
2 1 2:3 25:25
3.
[5]
MACIOCHA Barbara
SŁAWIŃSKI Mateusz
2 0 1:4 14:33

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
BILICKI Paweł
MACIOCHA Ireneusz
2 2 4:0 24:3
2. JUSZCZAK Dorian
KRÓLIKOWSKI Kacper
2 1 2:3 23:27
3.
[3]
GRABOWSKI Dominik
KACHNOWICZ Sebastian
2 0 1:4 17:34

Grupa finałowa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
FEDYNA Bartłomiej
GOZDUR Rafał
2 2 4:0 24:6
2.
[1]
CZARNECKI Tomasz
TOBIAŃSKI Tomasz
2 1 2:2 16:17
3.
[4]
BILICKI Paweł
MACIOCHA Ireneusz
2 0 0:4 7:24

Grupa finałowa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
JANKOWSKI Dawid
RIZZO Claudio
2 2 4:2 34:27
2. PRZYGÓRZEWSKI Bartosz
WIECZOREK Tomasz
2 1 3:3 39:36
3. JUSZCZAK Dorian
KRÓLIKOWSKI Kacper
2 0 2:4 28:38

Grupa finałowa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
MACIOCHA Barbara
SŁAWIŃSKI Mateusz
2 2 4:0 24:11
2. BONDAR Bruno
GARBACZ Tomasz
2 1 2:3 21:30
3.
[3]
GRABOWSKI Dominik
KACHNOWICZ Sebastian
2 0 1:4 24:28

9 marca 2024r.

PADLOVNIA CUP - Turniej Klubowy z okazji Dnia Kobiet
kategoria KOBIETY (kat. B3/C), ranga TK B1, korty Padlovnia

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
SENISE Pilar
PATRYCJA Martin
5 5 10:0 62:26
2.
[1]
ŁUKASIK Karina
MIROŃSKA Katarzyna
5 4 8:4 55:46
3.
[3]
GUMIĘŻNA Julia
BUI-XUAN Monika
5 3 7:5 46:32
4. OLUCHA Aleksandra
CZARNECKA Diana
5 2 6:6 52:42
5. MAŃKUS Ewelina
JAROS Monika
5 1 2:8 24:54
6. JĘDRZEJCZYK Lucyna
HENTOSZ Ola
5 0 0:10 22:61

9 marca 2024r.

PADLOVNIA CUP - Turniej Klubowy z okazji Dnia Kobiet
kategoria MIKST (Mikst Open), ranga TK A, korty Padlovnia

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

9 marca 2024r.

PUCHAR BABOLATA POLSKIEJ FEDERACJI PADLA by Cupra
kategoria JUNIORZY do lat 16, ranga TK A, korty Fabryka Energii

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 JANUS Tadeusz
125
2 WIECZOREK Nataniel
112
3 GADOWSKA Zuzanna
106
4 STOPA Teodor
97
5 GŁOWALA Jakub
97
6 ULEWICZ Julia
93
7 JANUS Pola
90
8 ULEWICZ Patrycja
84
9 KOWALIK Jan
77
10 ZOFIA Birkenfeld
63