Wyniki

25 maja 2024r.

II SPRING OPEN - B1 i B3/C
kategoria OPEN (Kat. B1), ranga TK B1, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

25 maja 2024r.

II SPRING OPEN - B1 i B3/C
kategoria OPEN (Kat. B3/C), ranga TK B3, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

12 maja 2024r.

#Ahoj Lato 2024 - Niedziela
kategoria OPEN (B2/B3), ranga TK B2, korty Ahoj Padel

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

11 maja 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (A), ranga PPT A, korty Padel PL Wroclaw

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
        
6/2 6/0  
6/4 6/4  
6/3 6/3  
6/2 6/0  
        
6/0 6/0  
6/4 7/6  
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

11 maja 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (B), ranga PPT B, korty Padel PL Wroclaw

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/1 6/4  
7/6 3/6 10:5  
6/2 6/3  
6/7 7/6 10:4  
7/5 6/2  
6/1 6/2  
6/3 6/1  
6/3 4/6 10:8  
        
        
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

11 maja 2024r.

#Ahoj Lato 2024 - Sobota
kategoria OPEN (A2/B1), ranga TK A2, korty Ahoj Padel

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

4 maja 2024r.

PADEL TEAM OPEN B1/MIKST
kategoria OPEN (Kat. B1), ranga TK B1, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
        
3/6 7/6 10:3  
6/1 6/3  
4/6 6/4 10:7  
6/3 6/4  
        
7/5 6/3  
6/2 6/2  
        
4/6 6/1 10:4  
Zobacz również Drabinki o miejsca

28 kwietnia 2024r.

#Ahoj Niedzielne granie i grillowanie vol.1
kategoria OPEN (B1/B2), ranga TK B2, korty Ahoj Padel

Zobacz również Drabinki o miejsca

27 kwietnia 2024r.

PADLOVNIA CUP - Otwarcie Sezonu Letniego
kategoria OPEN (B open), ranga PPT PROMOTION B, korty Padlovnia

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
6/0 6/2  
6/1 6/2  
2/6 6/1 10/8  
1/6 6/2 12:10  
6/0 6/1  
6/4 3/6 10:7  
6/0 6/0  
7/6 6/2  
6/4 6/4  
7/5 4/6 10:6  
6/0 6/2  
6/0 6/2  
6/3 6/3  
4/6 7/6 13:11  
6/1 6/1  
        
6/0 6/4  
6/2 6/3  
5/7 6/2 10/2  
7/5 6/3  
6/0 6/3  
6/0 6/0  
6/1 6/1  
6/2 6/2  
        
2/6 6/1 10/7  
3/6 7/5 10/7  
0/6 7/6 10/8  
7/6 7/5  
        
6/1 7/5  
7/5 2/6 10:2  
        
6/3 6/7 6/1  
Zobacz również Drabinki o miejsca

27 kwietnia 2024r.

PADLOVNIA CUP - Otwarcie Sezonu Letniego
kategoria OPEN (C open), ranga PPT PROMOTION C, korty Padlovnia

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/4 6/7 10/7  
6/2 6/0  
6/1 6/3  
1/6 6/4 10/4  
6/0 6/0 walkower  
7/6 6/4  
6/2 6/2  
6/3 4/6 12/10  
        
6/2 6/3  
6/1 6/1  
4/6 6/1 10:6  
6/0 5/7 10:6  
        
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

27 kwietnia 2024r.

I Gdynia Padel Tour Decathlon GO
kategoria OPEN (KATEGORIA B), ranga TK B1, korty GDYNIA PADEL CLUB

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[8]
REZMER Sebastian
WERSTAK Mateusz
3 3 6:0 37:9
2.
[1]
CICHOCKI Łukasz
SOWIŃSKI Filip
3 2 4:2 32:22
3. GŁĘBOCKI Rafał
KAMIŃSKI Damian
3 1 2:4 18:26
4. GWÓŹDŹ Kacper
PILECKI Krzysztof
3 0 0:6 6:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
ZAKHARCHENKO Oleksandra
TAMAS Aleksander
3 3 6:0 36:3
2. GRYCNER Mikołaj
PIOTROWSKI Maksymilian
3 2 4:2 26:17
3. OKRÓJ Adam
KUHN Bartek
3 1 2:4 18:31
4.
[7]
FIODOROWICZ Jacek
FIODOROWICZ Natalia
3 0 0:6 7:36

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
RIZZO Claudio
JANKOWSKI Dawid
4 4 8:0 48:17
2.
[3]
DIAS Julia
WAJS Mateusz
4 3 6:2 41:28
3. PORTILLA Daria
PORTILLA Victor
4
(2)
1
(1)
3:6
(3:2)
40:53
(27:28)
4. KOTŁOWSKI Sebastian
ORDEN Nacho
4
(2)
1
(1)
2:6
(2:2)
30:45
(22:21)
5. MIZERA Dawid
DĄBKOWSKI Dawid
4
(2)
1
(1)
2:7
(2:3)
35:51
(27:27)

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
KOMAR Natalia
SZABO Zoltan
4 4 8:0 48:12
2.
[4]
SZOŁTYS Tomasz
FITZERMANN Damian
4 3 6:2 41:19
3. DOROSZKO Tomasz
STAŃCZUK Łukasz
4 2 4:4 32:34
4. MUDLAFF Patryk
MICHAŁ Ustarbowski
4 1 2:7 27:55
5. BOGUCKI Stanisław
DOBEK Kacper
4 0 1:8 28:56

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Pocieszenie

27 kwietnia 2024r.

I Gdynia Padel Tour Decathlon GO
kategoria OPEN (KATEGORIA C), ranga TK C, korty GDYNIA PADEL CLUB

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
STAŃCZUK Łukasz
RŻYSKOWSKI Adam
2 2 4:0 25:11
2. DOBEK Agata
BRODNICKI Tomasz
2 1 2:3 24:33
3. SŁAWIŃSKI Miłosz
SIEWRUK Maciej
2 0 1:4 26:31

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
DOROSZKO Tomasz
PIKULSKI Patryk
3 3 6:0 36:6
2. CHMURZYŃSKI Dawid
DUBIEL Robert
3 2 4:2 25:22
3. MAJERCZYK Maciej
STEC Adam
3 1 2:4 21:34
4. KRAJEWSKI Jarosław
PUDLAK Karolina
3 0 0:6 17:37

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BIESZKE Mateusz
KUHN Bartek
3 3 6:0 36:13
2. DAWIDOWSKI Igor
KOZAKOWSKI Maciek
3 2 4:2 29:24
3.
[3]
GOŁĄB Joanna
OPIOŁA Karolina
3 1 2:5 32:41
4. GRABAREK Łukasz
BOBKO Natalia
3 0 1:6 25:44

Drabinka finałowa


27 kwietnia 2024r.

I Gdynia Padel Tour Decathlon GO
kategoria OPEN (Kategoria A), ranga TK A2, korty GDYNIA PADEL CLUB

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KAMIŃSKI Mateusz
BŁAŻEJCZYK Dominik
3 3 6:0 38:18
2. TYMIENIECKI Marcin
SZABO Zoltan
3 2 4:2 32:18
3.
[4]
CICHOCKI Łukasz
TAMAS Aleksander
3 1 2:4 24:28
4. DĄBKOWSKI Dawid
MIZERA Dawid
3 0 0:6 6:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
SZMYRGAŁA Mikolaj
ŻEBROWSKI Bartosz
4 4 8:0 48:22
2. PORTILLA Victor
SŁOWIŃSKI Mateusz
4 3 6:2 44:28
3.
[3]
STENZEL Krzysztof
FIODOROWICZ Jacek
4 2 4:6 44:51
4. WAJS Daniel
CHOJNOWSKI Sebastian
4 1 3:6 35:54
5. RIZZO Claudio
JANKOWSKI Dawid
4 0 1:8 39:55

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

26 kwietnia 2024r.

Turniej 16-stek
kategoria OPEN, ranga TK B1, korty Padel PL Wroclaw

Zobacz również Drabinki o miejsca

20 kwietnia 2024r.

PUCHAR BABOLATA POLSKIEJ FEDERACJI PADLA by Cupra - Urodzinowy Turniej Trenerki Basi
kategoria OPEN (OPEN B), ranga TK B1, korty Fabryka Energii

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BORZĘCKA Nicole
SKONIECZNY Michał
1 1 2:0 12:6
2. MOSKALONEK Marek
ŻMUDZKI Maciej
0 0 0:0 0:0
3. BARTANOWICZ Szymon
MARENDZIAK Wiktor
1 0 0:2 6:12

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
GIĘTKOWSKI Tomasz
WIECZOREK Tomasz
2 2 4:0 24:7
2.
[2]
DRÓŻKA Damian
KACHNOWICZ Sebastian
2 1 2:2 16:20
3. IWANIURA Grzegorz
NOWICKI Filip
2 0 0:4 11:24

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

20 kwietnia 2024r.

PUCHAR BABOLATA POLSKIEJ FEDERACJI PADLA by Cupra - Urodzinowy Turniej Trenerki Basi
kategoria OPEN (OPEN C), ranga TK B2, korty Fabryka Energii

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BITEL Piotr
SZATAN Jakub
3 3 6:0 36:18
2.
[4]
KRAJEWSKI Tomasz
MARKOPOLSKYI Marian
3 2 4:2 30:26
3. WARDYN Mateusz
WYSZYŃSKI Jakub
3 1 2:4 27:29
4. GUZIEWICZ Adam
ROSSA Paweł
3 0 0:6 16:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JANUS Sebastian
JACZEWSKI Michał
3 3 6:1 43:34
2.
[3]
DRÓŻKA Damian
MERCHELSKI Paweł
3 2 5:3 50:45
3.
[2]
GOGOLEWSKA Judyta
IWANIURA Grzegorz
3 1 3:5 53:52
4. BANASIAK Marcin
SIWIŃSKI Grzegorz
3 0 1:6 36:51

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

20 kwietnia 2024r.

B3/C Padel Team Spring Open
kategoria OPEN (Kat. B3/C), ranga TK B3, korty Padel Team Tychy

Zobacz również Drabinki o miejsca

20 kwietnia 2024r.

Turniej Decathlon w stałych parach
kategoria OPEN, ranga TK B3, korty We Are Padel Warsaw

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BIELECKI Karol
BZDAWKA Jakub
3 3 3:0 18:4
2. GĄSIK Marcin
KACZANOWSKI Karol
3 2 2:1 14:14
3.
[10]
GRUDZIŃSKI Wojciech
ADAMIAK Konrad
3 1 1:2 12:16
4. KOLASA Konrad
WĘZKA Maciej
3 0 0:3 8:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
KRAKOWSKI Krzysztof
CHRÓSTOWSKI Paweł
3 3 3:0 18:2
2.
[9]
ŁYSIAK Michał
MĄCZKA Paweł
3 2 2:1 13:12
3. NIKOLAIEVSKYI Viacheslav
MYTIANSKYI Yevhenii
3 1 1:2 13:17
4. MAZUREK Michal
MIROSŁAWSKI Michał
3 0 0:3 5:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[8]
PYLYPCHUK Oleksandr
CHOROMAŃSKI Jakub
3 3 3:0 18:3
2.
[3]
BACKIEL Daniel
JASIŃSKI Arek
3 2 2:1 13:9
3. FRASZKA Mateusz
RUSAK Mikołaj
3 1 1:2 11:13
4. KAUSA Jakub
PASTUSZKA Jakub
3 0 0:3 1:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
GRABIŃSKA Aleksandra
DIAS Mauro
3 3 3:0 18:4
2.
[7]
RYBICKI Jarosław
WALCZAK Filip
3 2 2:1 14:6
3. KRUKOWSKI Jan
PODGÓRZAK Artur
3 1 1:2 8:16
4. VAINILOVICH Siarhei
MAKARENKO Andrew
3 0 0:3 4:18

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
SKIBIŃSKI Hubert
ZAMBRZYCKI Kuba
3 3 3:0 18:7
2. GOŁASZEWSKI Paweł
RADOMSKI Jakub
3 2 2:1 15:9
3.
[5]
KOSIŃSKI Marcin
KORNILUK Klaudia
3 1 1:2 12:15
4. WARCHOŁ Tomasz
MIROSŁAWSKI Maciej
3 0 0:3 4:18
Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

20 kwietnia 2024r.

PUCHAR BABOLATA POLSKIEJ FEDERACJI PADLA by Cupra - Urodzinowy Turniej Trenerki Basi
kategoria OPEN (OPEN A), ranga TK A2, korty Fabryka Energii

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CZARNECKI Tomasz
TOBIAŃSKI Tomasz
3 3 6:0 37:17
2. BONDAR Bruno
MARENDZIAK Wiktor
3 2 4:3 39:41
3.
[4]
MACIOCHA Barbara
WESOŁEK Bartosz
3 1 3:4 40:41
4. KLIMCZAK Michał
KUBIK Kamil
3 0 0:6 21:38

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
JANIK Marcel
SKONIECZNY Michał
3 3 6:2 55:40
2.
[2]
FEDYNA Bartłomiej
GOZDUR Rafał
3 2 5:2 43:34
3. MOSKALONEK Marek
WALBURG Marek
3 1 3:4 35:36
4. BORZĘCKA Nicole
ŻMUDZKI Maciej
0 0 0:0 0:0

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. A), ranga PPT A, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. B1), ranga PPT B, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

13 kwietnia 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria OPEN (Kat. B2/B3), ranga PPT B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

7 kwietnia 2024r.

Urodzinowy Turniej Padel Team Tychy
kategoria OPEN (Kat. B), ranga TK B2, korty Padel Team Tychy

Zobacz również Drabinki o miejsca

7 kwietnia 2024r.

Urodzinowy Turniej Padel Team Tychy
kategoria OPEN (Kat. A), ranga TK A2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

5 kwietnia 2024r.

Wiosenny Turniej Interpadel
kategoria OPEN (A), ranga PPT PROMOTION A, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
LIPIŃSKI Mateusz
BILIŃSKI Gabriel
3 3 6:0 37:20
2. JEAN-PAUL Victor
GARCIA Gonzaga
3 2 4:3 40:42
3.
[6]
CYRAŃSKI Łukasz
ŚREDNIAWA Władysław
3 1 3:4 43:37
4. WIŚNIEWSKI Piotr
WÓJCIK-WITANOWSKI Szymon
3 0 0:6 16:37

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
SŁOWIŃSKI Jakub
OLECH Filip
3 3 6:0 36:11
2.
[5]
SZPAK Szymon
PARTYGA Aleksander
3 2 4:4 44:45
3. DUBOWSKI Mateusz
SZYDŁOWSKI Przemysław
3 1 3:5 44:51
4. NOWAKOWSKA Joanna
CHU Tien
3 0 2:6 35:52

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
GRELA Sebastian
ORACZEWSKI Jakub
3 3 6:0 39:24
2.
[4]
LEWANDOWSKI Mikołaj
POTEREK Patryk
3 2 4:2 32:22
3. SAMOJŁOWICZ Maksymilian
JĘDRZEJCZAK Tomasz
3 1 2:4 26:33
4. NAZARUK Dominik
WARGOCKI Michał
3 0 0:6 20:38

Drabinka finałowa

Zobacz również Drabinki o miejsca

5 kwietnia 2024r.

Wiosenny Turniej Interpadel
kategoria OPEN (B), ranga PPT PROMOTION B, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BOROWIECKI Bartosz
KASZUBSKI Piotr
3 3 6:0 36:10
2. ŁUKASZ Szałkucki
PAWEŁ Buśkiewicz
3 2 4:3 41:33
3.
[16]
BAJNO Łukasz
WIKTOR Marek
3 1 3:5 44:52
4. WOJDAN Rafał
ADAM Szummer
3 0 1:6 19:45

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
GÓRCZYŃSKA Ada
JESCHKE Zuzanna
3 3 6:0 36:5
2.
[15]
KRYŚKIEWICZ Łukasz
STEĆ Piotr
3 2 4:2 28:20
3. STEMPIEŃ Krzysztof
BOJDO Filip
3 1 2:4 21:27
4. ANTCZAK Bartłomiej
FILIP Nowakowski
3 0 0:6 3:36

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[14]
KWIATKOWSKI Przemysław
GAWŁOWSKI Michał
3 3 6:0 37:10
2.
[3]
BODARSKI Marcin
BODARSKI Krzysztof
3 2 4:2 30:18
3. JABŁOŃSKI Marcin
KATARZYNA Zasada
3 1 2:5 21:42
4. KAROL Dadas
SZERSZEŃ Michał
3 0 1:6 24:42

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[13]
GAJ Michał
NOWAK Marcin
3 3 6:1 52:34
2.
[4]
TRZASKOMA Adam
ROŻEK Dominik
3 2 5:2 50:31
3. RYBICKI Jarosław
ALBULUSHI Ahmed
3 1 2:5 29:38
4. ŁAPIŃSKI Marcin
PĘDZIŃSKI Sebastian
3 0 1:6 16:44

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[5]
KŁOS Tomasz
BUZE Michał
3 3 6:0 37:14
2.
[12]
GRUSZEWSKI Marcin
BANASIK Michał
3 2 4:3 40:36
3. WĄSOWSKI Michał
CONTRERAS Miguel
3 1 3:4 33:42
4. RYPINA Alex
BACKIEL Daniel
3 0 0:6 19:37

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
CHU Tien
MUSIAŁ Kacper
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
29:18
(17:14)
2. KAZIMIERSKI Łukasz
SZKIEŁKOWSKI Maciej
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
34:26
(21:18)
3. KOŁODZIEJCZYK Piotr
WAJDZIK Franciszek
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
27:25
(15:21)
4.
[11]
DROŻDŻAŁ Jakub
BIELECKI Karol
3 0 0:6 16:37

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. OKONEK Kamil
POLASZEK Szymon
3 3 6:0 37:18
2.
[10]
WIŚNIEWSKI Bartosz
BUKOWSKI Marek
3 2 4:2 34:22
3. COTELO Victor
GRZYBOWSKI Daniel
3 1 2:5 28:40
4.
[7]
GRIMALDI Alejandro
CORUGA Vince
3 0 1:6 24:43

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[9]
BEDNAROWICZ Jakub
MULARCZYK Damian
3 3 6:0 36:11
2.
[8]
KASPRZYK Julian
STAROŚCIK Michał
3 2 4:3 36:22
3. JASKUŁA Paweł
MILLER Krzysztof
3 1 3:4 23:32
4. SAJDEK Michał
WNUK Marcin
3 0 0:6 6:36
Zobacz również Drabinki o miejsca

5 kwietnia 2024r.

Wiosenny Turniej Interpadel
kategoria OPEN (C), ranga PPT PROMOTION C, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BZDAWKA Jakub
BIELECKI Karol
3 3 6:0 36:9
2. LENART Adam
LENART Michał
3
(2)
1
(1)
3:4
(3:2)
36:37
(31:25)
3. SKÓRKA Maks
ŁĄCKI Michał
3
(2)
1
(1)
2:4
(2:2)
17:30
(16:18)
4. PASIM Piotr
WYCZÓŁKOWSKI Szymon
3
(2)
1
(1)
2:5
(2:3)
30:43
(27:31)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRAKOWSKI Krzysztof
CHROSTOWSKI Paweł
3 3 6:0 36:11
2. KROLL Marcin
OCIEPA Jacek
3 2 4:2 30:20
3. DWORAK Pablo
GAMBOA Emiliano
3 1 2:4 23:31
4. KIIANYTSIA Kostia
LOSEVICHEV Alex
3 0 0:6 9:36

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DE Giorgi Nico
BOLLO Lucas
3 3 6:0 36:10
2. KUCHTA Filip
SZYPUŁA Tomasz
3 2 4:2 32:17
3. MATCHENIA Maksim
IOTCHENKO Oleg
3 1 2:4 18:24
4. MARZEC Jakub
LEWANDOWSKI Jan
3 0 0:6 1:36

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. OWCZAREK Piotr
WOŁOWIEC Bartosz
3 3 6:0 36:12
2. ALBULUSHI Ahmed
CIEPŁY Marcin
3 2 4:2 28:17
3. SYCEWICZ Maciej
PYŚK Damian
3 1 2:4 17:29
4. ZAMOJSKI Damian
URBAN Paweł
3 0 0:6 13:36

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOROMAŃSKI Jakub
KIEŁBIK Kornel
3 3 6:0 36:1
2. SASAL Mateusz
TROJAK Marek
3 2 4:2 25:25
3. OŚKA Tomasz
SIMIONATO Ernesto
3 1 2:4 22:29
4. SVYRYDIUK Viktoriia
VASILYEU Uladzislau
3 0 0:6 8:36

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LAZUREK Jakub
LAZUREK Patryk
3 3 6:0 37:15
2. GRUDZIŃSKI Wojciech
RUSAK Mikołaj
3 2 4:2 32:19
3. PODGÓRZAK Artur
MUCHA Bartłomiej
3 1 2:5 24:40
4. PAWLAK Tomek
SZULWIC Szymon
3 0 1:6 22:41

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ŁADNY Jacek
ŁADNY Daniel
3 3 6:0 37:15
2. RAJCA Dominik
NOWAKOWSKI Marcin
3
(2)
1
(1)
3:4
(3:2)
30:32
(28:20)
3. MUSIAŁ Kacper
BUI-XUAN Monika
3
(2)
1
(1)
2:4
(2:2)
21:34
(13:21)
4. SARBY John
PNK Janek
3
(2)
1
(1)
2:5
(2:3)
34:41
(29:29)

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MOTYL Rafał
CISZKOWSKI Rafał
3 3 6:1 35:18
2. WIŚNIEWSKI Antoni
KAWECKI Wiktor
3 2 4:2 30:21
3. MISZKURKA Konrad
ROSZKO Tomek
3 1 3:5 21:31
4. MITORAJ Kacper
GIEDGAFOV Albert
3 0 1:6 15:31
Zobacz również Drabinki o miejsca

23 marca 2024r.

PADLOVNIA CUP - Urodziny Padlovni
kategoria OPEN (kat. A open), ranga PPT PROMOTION A, korty Padlovnia

Zobacz również Drabinki o miejsca

23 marca 2024r.

PADLOVNIA CUP - Urodziny Padlovni
kategoria OPEN (kat. B OPEN), ranga PPT PROMOTION B, korty Padlovnia

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/1 6/1  
6/0 6/2  
6/1 6/1  
6/4 6/3  
7/6 6/4  
6/2 6/1  
6/1 6/0  
6/1 6/0  
        
        
7/5 6/2  
6/3 6/3  
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

23 marca 2024r.

Spring Open Padel Team Tychy - Kat. A i Kat. B
kategoria OPEN (Kat. B), ranga TK B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/4 7/5  
3/6 6/3 10:8  
6/3 6/2  
6/3 7/6  
6/2 7/6  
6/1 6/3  
6/1 6/1  
7/5 4/6 10:4  
        
6/0 6/0  
6/2 1/6 10:8  
6/2 6/7 10:8  
4/6 6/3 10:3  
        
6/4 4/6 10:5  
6/3 7/6  
        
Zobacz również Drabinki o miejsca