Wyniki

11 maja 2024r.

Certina Polish Padel Tour
kategoria MIKST, ranga PPT A, korty Padel PL Wroclaw

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

27 kwietnia 2024r.

PADLOVNIA CUP - Otwarcie Sezonu Letniego
kategoria MIKST (Mikst open), ranga PPT PROMOTION A, korty Padlovnia

Drabinka do tyłu

1/32 finału
        
1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
        
        
        
        
6/1 6/2  
6/1 6/3  
        
        
6/3 7/6  
Zobacz również Drabinki o miejsca

27 kwietnia 2024r.

I Gdynia Padel Tour Decathlon GO
kategoria MIKST, ranga TK B1, korty GDYNIA PADEL CLUB

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
ZAKHARCHENKO Oleksandra
SŁOWIŃSKI Mateusz
2 2 4:0 24:3
2. PORTILLA Daria
PORTILLA Victor
2 1 2:2 14:19
3. BOBKO Natalia
WAJS Mateusz
2 0 0:4 8:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
DIAS Julia
WAJS Daniel
2 2 4:0 24:4
2. GOŁĄB Joanna
OKRÓJ Adam
2 1 2:2 15:19
3. FIODOROWICZ Natalia
FIODOROWICZ Jacek
2 0 0:4 9:25

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        

27 kwietnia 2024r.

PADLOVNIA CUP - Otwarcie Sezonu Letniego
kategoria MIKST (Mikst B3/C), ranga TK B2, korty Padlovnia

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/1 4/6 10:8  
6/2 6/0  
6/3 6/2  
7/5 6/1  
6/0 6/2  
6/4 6/4  
6/2 6/3  
6/0 2/6 10:6  
        
6/3 6/3  
6/2 6/2  
6/4 6/4  
6/1 6/1  
        
6/3 6/3  
6/1 6/4  
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

26 kwietnia 2024r.

Turniej 16-stek
kategoria MIKST, ranga TK B1, korty Padel PL Wroclaw

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KUNAT Izabela
PUPIN Szymon
2 2 4:0 24:7
2. WIELGOS Weronika
STROJEC Jakub
2 1 2:2 15:15
3. ŻYTNIK Magdalena
SZPAŁA Jakub
2 0 0:4 7:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MURAWSKA Joanna
POTOCKI Rafał
2 2 4:0 24:1
2. MADEJCZYK Natalia
GIERŁACHOWSKI Jakub
2 1 2:2 13:15
3. ZAKRZEWSKA Małgorzata
KASPRZAK Marcel
2 0 0:4 3:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZAMBRZYCKA Jaśmina
TUTAK Grzegorz
2 2 4:0 24:6
2. JANIK Marta
STOLARCZYK Kamil
2 1 2:2 16:16
3. AGNIESZKA Koziołkiewicz
TOMASZ Komorowski
2 0 0:4 6:24

Grupa finałowa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KUNAT Izabela
PUPIN Szymon
2 2 4:0 24:5
2. ZAMBRZYCKA Jaśmina
TUTAK Grzegorz
2 1 2:3 26:33
3. MURAWSKA Joanna
POTOCKI Rafał
2 0 1:4 22:34

Grupa finałowa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WIELGOS Weronika
STROJEC Jakub
2 2 4:0 24:6
2. JANIK Marta
STOLARCZYK Kamil
2 1 2:2 17:22
3. MADEJCZYK Natalia
GIERŁACHOWSKI Jakub
2 0 0:4 12:25

Grupa finałowa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. AGNIESZKA Koziołkiewicz
TOMASZ Komorowski
2 2 4:0 24:6
2. ŻYTNIK Magdalena
SZPAŁA Jakub
2 1 2:2 15:12
3. ZAKRZEWSKA Małgorzata
KASPRZAK Marcel
2 0 0:4 3:24

24 marca 2024r.

Spring Open Padel Team Tychy - MIKST i +45
kategoria MIKST, ranga TK B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

16 marca 2024r.

Platinum Padel Opener
kategoria MIKST, ranga TK A2, korty Centrum Sportów Rakietowych Platinum

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
SKONIECZNY Michał
BORZĘCKA Nicole
3 3 6:0 36:0
2. SZKAŁUBA Kamil
IWONA Szkałuba
3 2 4:3 24:28
3. CZAPLICKA Magdalena
ADAM Czaplicki
3 1 3:4 23:29
4. MAJA Olszewska
TOMASZ Pruszczyński
3 0 0:6 10:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
BRYŁA Angelika
CZERNECKI Konrad
3 3 6:1 37:18
2. BIEL Michał
JACOSZEK Marta
3 2 4:2 31:28
3. FRĄCZEK Paula
RELIDZYŃSKI Paweł
3 1 3:5 29:36
4. IWAŃCZOK Joanna
JAKSIK Artur
3 0 1:6 18:33

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

9 marca 2024r.

PADLOVNIA CUP - Turniej Klubowy z okazji Dnia Kobiet
kategoria MIKST (Mikst Open), ranga TK A, korty Padlovnia

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

24 lutego 2024r.

PUCHAR BABOLATA POLSKIEJ FEDERACJI PADLA
kategoria MIKST, ranga TK A2, korty Fabryka Energii

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KOSS-KARBOWNICZEK Dominika
KARBOWNICZEK Oskar
2 2 4:0 24:4
2. GOGOLEWSKA Judyta
IWANIURA Grzegorz
2 1 2:3 21:26
3. WYSOCKA Małgorzata
LUDEW Tomasz
2 0 1:4 15:30

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. STRAUSS Zuzanna
SUMISŁAWSKI Jakub
2 2 4:0 25:11
2.
[2]
JANUS Ewa
JANUS Sebastian
2 1 2:2 20:19
3. JASTRZĘBSKA Barbara
KRENCA Igor
2 0 0:4 9:24

Drabinka finałowa

Zobacz również Drabinki o miejsca

17 lutego 2024r.

VARLION Turniej Walentynkowy
kategoria MIKST, ranga TK B2, korty Padel Team Tychy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
SŁOMKA Tomasz
SŁOMKA Izabela
4 4 8:1 49:18
2.
[4]
BRYŁA Angelika
CZERNECKI Konrad
4 3 7:2 48:24
3. BIEL Michał
KASPRZAK Alicja
4 2 4:6 42:51
4. IWAŃCZOK Joanna
JAKSIK Artur
4 1 3:6 36:54
5. SZREDER Anna
ŻARKOWSKI Roman
4 0 1:8 20:48

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
NAYDENOV Aleksandar
LASKA Monika
4 4 8:0 49:14
2.
[3]
KRYSIAK Jarosław
ROBOK Alina
4 3 6:2 46:21
3. FORMIŃSKI Maciej
JULIA Formińska
4 2 4:4 32:33
4. CZAPLICKA Magdalena
CZAPLICKI Adam
4 1 2:6 13:36
5. SZPINDOR Filip
SZPINDOR Aneta
4 0 0:8 12:48

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

10 lutego 2024r.

Walentynkowy Turniej klubowy - Padlovnia Cup
kategoria OPEN (Mikst Open), ranga TK A, korty Padlovnia

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/3 6/1  
6/0 6/3  
6/1 6/1  
6/0 6/0  
6/1 6/1  
6/2 6/1  
6/2 6/2  
6/0 6/0 walkower  
        
6/4 6/7 10/6  
6/1 6/0  
6/2 7/6  
7/5 6/1  
        
6/0 6/1  
6/0 6/3  
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

21 stycznia 2024r.

II Padel Team Winter Cup - MIKST i +45
kategoria MIKST, ranga TK A, korty Padel Team Tychy

Zobacz również Drabinki o miejsca

2 grudnia 2023r.

Certina Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Padlu
kategoria MIKST, ranga MP, korty InterPadel Warszawa

Drabinka główna

1/16 finału
        
1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
        
        
4/6 7/5 10:4  
6/4 6/2  
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

18 listopada 2023r.

I Padel Team Winter Cup
kategoria MIKST, ranga TK B1, korty Padel Team Tychy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BARA Michał
LASKA Monika
3 3 6:0 37:17
2. SKONIECZNY Michał
BORZĘCKA Nicole
3 2 4:2 33:23
3.
[4]
IWAŃCZOK Joanna
JAKSIK Artur
3 1 2:4 22:31
4. MACIEJ Pormiński
IZA Foit
3 0 0:6 15:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
ROBOK Alina
MALMIGA Tomasz
3 3 6:0 36:12
2. BIEL Michał
JACOSZEK Marta
3 2 4:2 30:27
3. BRYŁA Angelika
CZERNECKI Konrad
3 1 2:4 23:31
4.
[3]
SZKAŁUBA Kamil
KUCHARCZYK Sylwia
3 0 0:6 18:37

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

28 października 2023r.

Klubowy Turniej Otwarcia Padel Pl Wrocław
kategoria MIKST, ranga TK B1, korty Padel PL Wroclaw

Drabinka główna

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

14 października 2023r.

IPE Madison
kategoria MIKST, ranga PPT PROMOTION A, korty We Are Padel Warsaw

Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

7 października 2023r.

PPT - Polish Padel Tour PADLOVNIA CUP
kategoria MIKST (OPEN), ranga PPT A, korty Padlovnia

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
JESCHKE Zuzanna
BILIŃSKI Gabriel
4 4 8:0 48:10
2.
[2]
SZURMIAK Karol
GÓRCZYŃSKA Ada
4 3 6:2 42:16
3. HENTOSZ Janusz
SENISE Pilar
4 2 4:4 31:38
4. KRAJOWSKA Katarzyna
ANCYGIER Kamil
4 1 2:6 26:39
5. KOSIŃSKI Marcin
KORNILUK Klaudia
4 0 0:8 4:48

24 września 2023r.

II Trójmiejski Padel Cup
kategoria MIKST, ranga PPT PROMOTION B, korty PADBOX

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SŁOWIŃSKI Mateusz
BOGUCKA Marta
3 3 3:0 27:15
2. FITZERMANN Damian
ZAKHARCHENKO Oleksandra
3 2 2:1 23:20
3. IŻYCKI Mateusz
STAWOWSKA Zuzanna
3 1 1:2 19:24
4. DIAS Julia
KREFT Jakub
3 0 0:3 17:27

23 września 2023r.

I VARLION POWER PLAY
kategoria MIKST, ranga TK B1, korty Padel Team Tychy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
SŁOMKA Tomasz
LASKA Monika
2 2 4:0 24:9
2. JAKSIK Artur
IWAŃCZOK Joanna
2 1 2:3 17:22
3. BARTOSIEWICZ Katarzyna
SZKAŁUBA Kamil
2 0 1:4 14:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
PANEK Bartosz
TATARCZYK-PIECHA Sandra
2 2 4:0 24:11
2. SŁOMKA Izabela
CHAMERA Karol
2 1 2:2 18:17
3. KUCHARCZYK Sylwia
DEHNER Marcin
2 0 0:4 10:24

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
1
2
3
4
        
        
Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

15 września 2023r.

We Love Interpadel #2
kategoria MIKST, ranga TK A, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
JESCHKE Zuzanna
BILIŃSKI Gabriel
3 3 6:0 36:7
2.
[4]
KOPYT Maria
ORACZEWSKI Jakub
3 2 4:3 27:28
3. KACPROWSKA Marta
GRELA Sebastian
3 1 3:4 23:30
4. KONDEJ Alicja
DEMBIŃSKI Mikołaj
3 0 0:6 15:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
DOMACHOWSKA Marta
JANOWICZ Jerzy
4 4 8:0 48:9
2. SZURMIAK Karol
GÓRCZYŃSKA Ada
4 3 6:2 39:19
3.
[2]
SMOLARSKA Aleksandra
KOROLKIEWICZ Michał
3 1 2:4 17:28
4. FALANDYSZ Wiktoria
GOMEZ Lopez Alejandro Jose
3 1 2:4 16:30
5. CHU Tien
GUMIĘŻNA Karolina
4 0 0:8 15:49

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

2 września 2023r.

Polish Padel Tour - Super Seria
kategoria MIKST, ranga M, korty InterPadel Warszawa

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
BŁAŻEJCZYK Dominik
PIÓRKOWSKA Zofia
2 2 4:0 24:4
2. ORACZEWSKI Jakub
KOPYT Maria
2 1 2:2 15:16
3. KRAJOWSKA Katarzyna
TRZASKOMA Adam
2 0 0:4 5:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZURMIAK Karol
GÓRCZYŃSKA Ada
2 2 4:0 24:9
2.
[2]
KOŹLUK Patrycja
BUZE Michał
2 1 2:2 18:18
3. DOBIES Jan
BRZDĄKIEWICZ Bogusława
2 0 0:4 9:24

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

27 sierpnia 2023r.

Silesia Padel Tour II - HEAD CUP
kategoria MIKST (Mikst), ranga TK B1, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca

26 sierpnia 2023r.

TURNIEJ DECATHLON GO
kategoria MIKST, ranga TK B1, korty GDYNIA PADEL CLUB

Drabinka główna

Zobacz również Drabinki o miejsca Pocieszenie

5 sierpnia 2023r.

Veneto Padel Cup 2023 x VII Polish Padel Tour
kategoria MIKST, ranga PPT A, korty InterPadel Warszawa

Zobacz również Drabinki o miejsca

29 lipca 2023r.

I Gdynia Padel Tour
kategoria MIKST, ranga PPT PROMOTION B, korty GDYNIA PADEL CLUB

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
MATYJEK Ewa
ANDREA Andrea
2 2 2:0 18:12
2. MAJ Paweł
MAJ Agata
2 1 1:1 15:13
3. BOGUCKI Tomasz
BOGUCKA Dorota
2 0 0:2 10:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
BOGUCKA Marta
KOS Maciej
3 3 3:0 27:1
2. BOBKO Natalia
WAJS Mateusz
3 2 2:1 19:14
3. AGNIESZKA Milewska
TOMASZ Krysiak
3 1 1:2 12:23
4. BRZOSKOWSKA Patrycja
PEDRO Calvo
3 0 0:3 7:27

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
KREFT Jakub
DIAS Julia
3 3 3:0 27:12
2. CZAJA Jakub
MARINA Czaja
3 2 2:1 19:18
3. BIESZKE Mateusz
MAGDA Kuchn
3 1 1:2 16:26
4. FIODOROWICZ Jacek
FIODOROWICZ Natalia
3 0 0:3 21:27

Drabinka finałowa

1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        

14 lipca 2023r.

Drugie Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Padli
kategoria MIKST, ranga PPT PROMOTION A, korty Carthagowola Klub Padel

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

24 czerwca 2023r.

I Gdański Padel Cup
kategoria MIKST (MIKST), ranga TK B1, korty PADBOX

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
TAMAS Aleksander
ZAKHARCHENKO Oleksandra
2
(1)
2
(1)
4:0
(2:0)
24:6
(12:4)
2. SZABO Zoltan
KOMAR Natalia
3
(1)
2
(0)
4:2
(0:2)
29:28
(4:12)
3.
[2]
MATYJEK Ewa
ŻEBROWSKI Bartosz
2 1 2:3 33:26
4. KREFT Jakub
DIAS Julia
3 0 1:6 21:47

17 czerwca 2023r.

Turniej klubowy by PADEL HEROES
kategoria OPEN (B), ranga TK A2, korty Padlovnia

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
GROBLEWSKI Jan
PANKOWSKI Michał
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
35:28
(22:21)
2.
[1]
FABJANIAK Katarzyna
BARANOWSKI Witold
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
32:26
(20:19)
3. GAJ Michał
MAKSIMOWICZ Piotr
3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
32:27
(20:22)
4. WALAWENDER Łukasz
WACHOWICZ Michał
3 0 0:6 19:37

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ROGALSKI Michal
DUBOWSKI Mateusz
3 3 6:0 37:20
2.
[2]
ZIĘTEK Wojciech
DAMIAN Mularczyk
3 2 4:2 31:25
3. PAWŁOWSKI Kamil
NOWAK Marcin
3 1 2:5 31:39
4.
[3]
BODARSKI Marcin
BODARSKI Krzysztof
3 0 1:6 27:42

Drabinka finałowa

1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca