Wyniki

2 marca 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy


26 lutego 2024r.

Americano - Kat. A
kategoria OPEN, ranga AA, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 WOŁOSZYN Michał
131
2 ZAJĄC Przemysław
128
3 SŁOMKA Tomasz
127
4 ZAJAC Jakub
124
5 ROGOWSKI Marcin
123
6 HADASIK Maciej
121
7 CHMIEL Jakub
111
8 ZABIELSKI Marcel
110
9 CHODUN Pawel
107
10 KANIA Jan
104
11 TRAMŚ Adam
101
12 FORMIŃSKI Maciej
99

21 lutego 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 HADASIK Maciej
140
2 PŁONKA Paweł
129
3 DEHNER Marcin
120
4 FORMIŃSKI Maciej
118
5 KANIA Jan
117
6 FLOREK Marcin
115
7 URBANIK Lukas
113
8 PEGADO Goncalo
112
9 HADASIK Roman
109
10 KAZMIERCZYK Wojciech
107
11 BALON Aleksander
104
12 KRZYSTANEK Wojciech
102

12 lutego 2024r.

Americano - Kat. A
kategoria OPEN, ranga AA, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 WOŁOSZYN Michał
129
2 SŁOMKA Tomasz
121
3 KANIA Jan
112
4 SUARDI Michele
105
5 FORMIŃSKI Maciej
104
6 JAKSIK Artur
101
7 POLCZYK Jakub
100
8 BALON Borys
96

7 lutego 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 WOŁOSZYN Michał
141
2 SZPINDOR Filip
133
3 LEMIESZ Kacper
127
4 BALON Borys
124
5 KANIA Jan
118
6 URBANIK Lukas
117
7 FORMIŃSKI Maciej
116
8 HEWLIK Józef
115
9 WOJTAROWICZ Tomasz
108
10 KRZYSTANEK Wojciech
107
11 BALON Aleksander
102
12 WIERTELORZ Romuald
79

4 lutego 2024r.

Silesia Padel Tour I - HEAD CUP
kategoria OPEN (Open A), ranga SPT A, korty Padel Team Tychy

Zobacz również Drabinki o miejsca

4 lutego 2024r.

Silesia Padel Tour I - HEAD CUP
kategoria OPEN (Kat. B1), ranga SPT B, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

4 lutego 2024r.

Silesia Padel Tour I - HEAD CUP
kategoria OPEN (Open B2/B3), ranga SPT B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

17 stycznia 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 WOŁOSZYN Michał
135
2 HEWLIK Józef
130
3 BALON Borys
129
4 SZYMCZYK Michał
124
5 BURZYŃSKI Marcin
119
6 SWARYCZEWSKI Piotr
118
7 URBANIK Lukas
116
8 KANIA Jan
115
9 BALON Aleksander
109
10 ZUBRZYCKI Adrian
101
11 SKRZYDŁOWSKI Rafał
97
12 WIERTELORZ Romuald
91

11 stycznia 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 BALON Borys
136
2 HEWLIK Józef
129
3 ZABIELSKI Marcel
125
4 BURZYŃSKI Marcin
124
5 SZYNALIK Bogusz
123
6 DEHNER Marcin
116
7 BALON Aleksander
115
8 PS Tiago
114
9 KURDZIEL Piotr
111
10 FORMIŃSKI Maciej
100
11 TOBOLA Jacek
98
12 WIERTELORZ Romuald
93

3 stycznia 2024r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 WOŁOSZYN Michał
149
2 TRAMŚ Adam
122
3 BALON Aleksander
121
4 HEWLIK Józef
120
5 DEHNER Marcin
117
6 FORMIŃSKI Maciej
114
7 JAKSIK Artur
112
8 SKRZYDŁOWSKI Rafał
111
9 URBANIK Lukas
107
10 ZUBRZYCKI Adrian
106
11 WIERTELORZ Romuald
105
12 BODUCH Andrzej
103

27 grudnia 2023r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 WOŁOSZYN Michał
121
2 SWARYCZEWSKI Piotr
113
3 KRZYSTANEK Wojciech
108
4 URBANIK Lukas
107
5 ZABIELSKI Marcel
106
6 LEMIESZ Kacper
105
7 CHODUN Pawel
94
8 KURDZIEL Piotr
93
9 WIERTELORZ Romuald
86

20 grudnia 2023r.

Americano - Kat. B1/B2
kategoria OPEN, ranga AB2, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 CHMIEL Jakub
117
2 KRZEWIŃSKI Wiktor
116
3 GORYCZKA Jan
111
4 CHODUN Pawel
103
5 PIETRUS Tomasz
101
6 BODUCH Andrzej
100
7 SZYMCZYK Michał
100
8 WIERTELORZ Romuald
93

13 grudnia 2023r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 SCHNEIDER Rafał
122
2 BALON Aleksander
121
3 KURDZIEL Piotr
120
4 KRZYSTANEK Wojciech
117
5 URBANIK Lukas
114
6 PEGADO Goncalo
111
7 KRZEWIŃSKI Wiktor
110
8 DEHNER Marcin
103
9 WIERTELORZ Romuald
90

10 grudnia 2023r.

Silesia Padel Tour V - HEAD CUP
kategoria OPEN (Open A), ranga SPT A, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

10 grudnia 2023r.

Silesia Padel Tour V - HEAD CUP
kategoria OPEN (Open B), ranga SPT B, korty Padel Team Tychy

Zobacz również Drabinki o miejsca

10 grudnia 2023r.

Silesia Padel Tour V - HEAD CUP
kategoria OPEN (Open B2/B3), ranga SPT B2, korty Padel Team Tychy

Drabinka główna

1/8 finału
        
1/4 finału
        
1/2 finału
        
finał
        
Zobacz również Drabinki o miejsca

7 grudnia 2023r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty Padel Team Tychy

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 KOWALSKI Michał
128
2 KRZEWIŃSKI Wiktor
124
3 ZABIELSKI Marcel
123
4 CHODUN Pawel
117
5 ZUBRZYCKI Adrian
112
6 SWARYCZEWSKI Piotr
107
7 DEHNER Marcin
105
8 BURZYŃSKI Marcin
105
9 WIERTELORZ Romuald
87

26 listopada 2023r.

TURNIEJ KLUBOWY Via Sport
kategoria OPEN, ranga SPT A, korty Padel Jaworzno VIA Sport

Zobacz również Drabinki o miejsca

25 listopada 2023r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 SOBCZYK Tomasz
127
2 CHODUN Pawel
125
3 URBANIK Lukas
123
4 WOJTAROWICZ Tomasz
118
5 KRZYSTANEK Wojciech
117
6 BURZYŃSKI Marcin
113
7 WIERTELORZ Romuald
108
8 BALON Aleksander
95
9 TOBOLA Jacek
83

17 listopada 2023r.

Americano Ladies
kategoria OPEN (OPEN Ladies), ranga AB, korty Padel Jaworzno VIA Sport


17 listopada 2023r.

Americano Ladies
kategoria OPEN (OPEN Ladies), ranga AB, korty Padel Jaworzno VIA Sport


14 listopada 2023r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 CHODUN Pawel
131
2 BALON Aleksander
129
3 ŁACISZ Zbyszek
114
4 URBANIK Lukas
110
5 WIERTELORZ Romuald
108
6 TOBOLA Jacek
107
7 MOŁCZAN Patryk
106
8 ZUBRZYCKI Adrian
103
9 NOWAK Maciej
102

13 listopada 2023r.

Americano - Kat. B2
kategoria OPEN, ranga AB2, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 CHODUN Pawel
120
2 MROZEK Sebastian
119
3 JOKISZ Bożena
118
4 GĘBSKA Katarzyna
117
5 CHMIEL Jakub
116
6 WĘGRZYK Daniel
109
7 KUCHARCZYK Sylwia
108
8 POCZTOWSKI Michał
106
9 KASPRZAK Alicja
96

12 listopada 2023r.

Americano A - B - C
kategoria OPEN (OPEN A), ranga AA, korty Padel Jaworzno VIA Sport

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 HAMULSKI Tomasz
119
2 WOŁOSZYN Michał
117
3 STEFAŃCZYK Krzysztof
116
4 POMIERNY Paweł
113
5 GARCZYŃSKI Maciek
112
6 WIECZOREK Szymon
111
7 ŻYTKA Mateusz
94
8 KANIA Jan
88

12 listopada 2023r.

Americano A - B - C
kategoria OPEN (OPEN B), ranga AB, korty Padel Jaworzno VIA Sport

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 KURDZIEL Piotr
137
2 CHODUN Pawel
136
3 PEGADO Goncalo
135
4 BURZYŃSKI Marcin
128
5 PS Tiago
127
6 BALON Aleksander
123
7 MĘDRYSA Michał
112
8 TOBOLA Jacek
111
9 WIERTELORZ Romuald
107

12 listopada 2023r.

Americano A - B - C
kategoria OPEN (OPEN C), ranga AC, korty Padel Jaworzno VIA Sport

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 WĄCHAŁA Elżbieta
140
2 WILK Kacper
137
3 KASPRZAK Alicja
133
4 SROCZYŃSKA Beata
132
5 GWAZDA Grzegorz
131
6 JOKISZ Bożena
125
7 IWAŃCZOK Joanna
116
8 KUCHARCZYK Sylwia
116
9 KUCHAREK Anna
89

7 listopada 2023r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 ZABIELSKI Marcel
116
2 HEWLIK Józef
115
3 BALON Aleksander
113
4 BURZYŃSKI Marcin
112
5 SOBCZYK Tomasz
111
6 URBANIK Lukas
108
7 PS Tiago
105
8 TOBOLA Jacek
95
9 MOŁCZAN Patryk
85
10 WIERTELORZ Romuald
84

6 listopada 2023r.

Americano - Kat. B2
kategoria OPEN, ranga AB2, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 CHODUN Pawel
148
2 POCZTOWSKI Michał
132
3 MICZKO Dawid
121
4 WĘGRZYK Daniel
117
5 JOKISZ Bożena
114
6 KASPRZAK Alicja
113
7 NOWAK Maciej
112
8 IWAŃCZOK Joanna
79
9 WIERTELORZ Barbara
72

2 listopada 2023r.

Americano - Kat. A2/B1
kategoria OPEN, ranga AB, korty ---

Tabela americano

# Uczestnik Liczba punktów
1 LEMIESZ Kacper
122
2 CHMIEL Jakub
118
3 KROCHMAL Mateusz
117
4 CHODUN Pawel
113
5 BALON Borys
106
6 BURZYŃSKI Marcin
104
7 PS Tiago
100
8 URBANIK Lukas
93
9 TOBOLA Jacek
85
10 JAKSIK Artur
84