Ranking

x7
1. Sikora Maciej
Wygrany (#332)
2. Metelski Dominik
Wygrany (#340)
3. Chojecki Rafał
Wyzwany (#334)
4. Niewiadomski Michał
Wyzwany (#345)
5. Dmoch Andrzej
6. Pawluk Przemek
Wyzywający (#334)
7. Wawrzyniak Tomasz
Wyzwany (#344)
8. Grotowski Tadeusz
Wyzywający (#345)
9. Wysocki Robert
Wyzwany (#346)
10. Bombik Maciej
11. Niewęgłowski Adam
Wyzywający (#344)
12. Maya Oscar
Wyzywający (#346)
13. Morawska Magda
Wyzwany (#347)
14. Petrusiewicz Artur
Wyzwany (#339)
15. Morawski Janusz
Wyzwany (#331)
16. Sałaga Tomasz
Urlop
17. Kalinowski Łukasz
Wyzwany (#342)
18. Bieńkowski Piotr
Wyzwany (#337)
19. Sochaczewski Marcin
Urlop
20. Czyżewski Tomasz
Wyzywający (#347)
21. Sewerynik Jakub
Wyzywający (#331)
22. Chudek Sebastian
Wyzywający (#342)
23. Grabowski Paweł
Wyzywający (#339)
24. Batorski Stanisław
25. Ryński Krzysztof
Wyzywający (#337)
26. Sobolewski Piotr
27. Czerwiński Maciej
28. Mielcarz Mikołaj
29. Jażdrzyk Dariusz
30. Kunicki Tomasz
31. Herbst Mikołaj
32. Narożny Robert
33. Fert Michał
34. Staroń Marcin
35. Płaskowicki Piotr
36. Być Maciej
37. Owczarek Adam
38. Kutyłowski Karol
39. Rządkowski Jacek
40. Dejneka Mariusz
41. Wichrowski Paweł
42. Liszkiewicz Marek
43. Trębicki Jerzy
44. Anusiewicz Maciej
45. Golak Grzegorz
46. Cichowski Piotr
47. Staroń Arkadiusz
48. Maciejewski Jacek
Wkrótce urlop
49. Trawczyński Adam
50. Brzusek Włodzimierz
51. Maicki Michał
52. Fabisiak Maciej
53. Jaczewski J
54. Fryc Artur
55. Kluk Tomasz
56. Campos Nicolas
57. Białek Konrad
58. Filipowicz Tomasz
59. Perciński Łukasz
Wygrany (#343)
60. Maćkowski Przemysław
61. Pałka Tomasz
62. Sitarz Rafał
63. Bartnicki Wiktor
64. Urbański Paweł
Wyzwany (#338)
65. Szleszyński Tomasz
Wyzywający (#338)
66. Wałowicz Eugeniusz
67. Michalczuk Karol
68. Wajdemajer Paulina
69. Monecki Łukasz
70. Przychodzki Jarosław
71. Kołodziejczak Emilia
72. Zwierzchowski Krystian
73. Kurek Wojciech
74. Berezowski Władzisław
75. Kwiatkowski Ernest
76. Dawidczyk Damian
77. Szymaniak Bartosz
78. Kamiński Kacper
79. Krzekotowski Maciej
80. Niedzielski Michal
81. Święcicki Jakub
82. Wasilewski Michał
83. Levchenko Roman
84. Zając Krzysztof
Wyzwany (#341)
85. Tomczyk Joanna
86. Zieliński Michał
87. Borkowski Marcin
88. Kaliniak Janusz
89. Jagoda Tomasz
90. Martins Marco
91. Komalski Kordian
92. Kubieniec Krzysztof
93. Wójcik Maciej
94. Włodarczyk Maciek
Wyzywający (#341)
95. Pawilonis Jacek

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#347 Czyżewski - Morawska wczoraj o godz. 16:17
#346 Maya - Wysocki 3 dni temu o godz. 23:05
#345 Grotowski - Niewiadomski 3 dni temu o godz. 16:43
#344 Niewęgłowski - Wawrzyniak 3 dni temu o godz. 07:14
#343 Pawilonis - Perciński 4 dni temu o godz. 17:19

Nadchodzące spotkania

#338 Szleszyński - Urbański za 2 godz.
#337 Ryński - Bieńkowski za 12 godz.
#344 Niewęgłowski - Wawrzyniak jutro o godz. 21:00
#341 Włodarczyk - Zając pojutrze o godz. 12:00
#342 Chudek - Kalinowski pojutrze o godz. 16:00

Ostatnie wyniki

#340 Dmoch - Metelski 5/7 4/6
#343 Pawilonis - Perciński 1/6 1/6
#332 Morawska - Sikora 1/6 3/6
#336 Fert - Herbst 2/6 0/6
#320 Sochaczewski - Grotowski 0/5 krecz/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych