Перелік викликів

#194
Sobota, 2 grudnia 2023r. 21:00
Bartosz Dominik - Pettersson Alexander (84/80)

Побачити виклик
#193
Ніякого дедлайну.
Popławski Piotr - Sopel Tomasz (42/38)

Побачити виклик
#192
Ніякого дедлайну.
Bojdo Filip - Kłopocki Jakub (39/35)

Побачити виклик
#191
Ніякого дедлайну.
Venskiy Ilya - Smolak Piotr (34/30)

Побачити виклик
#190
Niedziela, 3 grudnia 2023r. 20:00
Haładyna Wojciech - Dołaszyński Michał (73/68)

Побачити виклик
#189
Wtorek, 28 listopada 2023r. 21:00
Rozłucki Grzegorz - Klimkiewicz Szymon (32/28)

Побачити виклик
#188
Niedziela, 3 grudnia 2023r. 21:00
Zbyrasz Krzysztof - Tylicki Marek (27/22)

Побачити виклик
#187
Ніякого дедлайну.
Kłos Kacper - Gembarowski Piotr (57/55)

Побачити виклик
#186
Niedziela, 3 grudnia 2023r. 09:30
Szuniewicz Marcin - Koniarek Marcin (64/60)

Побачити виклик
#185
Niedziela, 3 grudnia 2023r. 17:00
Rajska Monika - Kaczmarczyk Łukasz (54/51)

Побачити виклик
#184
Ніякого дедлайну.
Kozica Pawel - Ancewicz Kamil (4/1)

Побачити виклик
#183
Sobota, 2 grudnia 2023r. 19:00
Stafijowski Franciszek - Chukhray Serhiy (50/45)

Побачити виклик
#182
Sobota, 2 grudnia 2023r. 19:00
Latos Dominik - Sinkiewicz Marek (43/40)

Побачити виклик
#181
Sobota, 2 grudnia 2023r. 19:00
Woźniak Tomasz - Praszałek Jacek (59/56)

Побачити виклик
#180
2023/11/27 21:00
Bartosz Dominik - Fiatkovich Vova (94/84)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#179
Sobota, 2 grudnia 2023r. 21:00
Kapczyński Mateusz - Siekierka Albert (7/3)

Побачити виклик
#178
Niedziela, 3 grudnia 2023r. 14:30
Tyniec Paweł - Gąsior Oskar (9/6)

Побачити виклик
#177
2023/11/26 11:33
Haładyna Wojciech - Malski Filip (79/74)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#176
Sobota, 2 grudnia 2023r. 16:00
Nowak Maciej - Krajewski Zbigniew (29/24)

Побачити виклик
#175
Sobota, 2 grudnia 2023r. 19:00
Marciniak Łukasz - Baryła Michał (21/20)

Побачити виклик
#174
2023/11/26 10:33
Kujawska-Dziworska Aleksandra - Tuszyński Paweł (25/20)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#173
2023/11/25 17:37
Bojdo Filip - Sinkiewicz Marek (42/40)
6/2 krecz/1
Побачити виклик
#172
Piątek, 1 grudnia 2023r. 20:00
Maciukiewicz Piotr - Śliwka Sebastian (63/61)

Побачити виклик
#171
2023/11/27 10:03
Sopel Tomasz - Kubiński Filip (39/38)
6/4 5/7 8/10
Побачити виклик
#170
2023/11/24 16:45
Popławski Piotr - Chukhray Serhiy (46/43)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#169
2023/11/24 16:38
Kozica Pawel - Daszkiewicz Szymon (9/4)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#168
2023/11/24 22:17
Fomichev Sergey - Pettersson Alexander (86/81)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#167
2023/11/24 08:38
Tyniec Paweł - Vu Piotr (13/10)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#166
2023/11/26 21:56
Kijak Daniel - Dołaszyński Jakub (17/12)
0/6 0/6
Побачити виклик
#165
2023/11/26 16:47
Zbyrasz Krzysztof - Klimkiewicz Szymon (31/27)
6/4 6/2
Побачити виклик
#164
2023/11/26 23:02
Kaźmierczak Jacek - Gawędzki Radosław (54/47)
6/7 3/6
Побачити виклик
#163
Środa, 29 listopada 2023r. 21:00
Mrówczyński Maurycy - Bauć Janusz (34/30)

Побачити виклик
#162
Środa, 29 listopada 2023r. 08:30
Kosmol Maciek - Polit Mateusz (48/45)

Побачити виклик
#161
2023/11/26 10:34
Chaabaoui Mounir - Szuniewicz Marcin (69/66)
2/6 3/6
Побачити виклик
#159
2023/11/25 15:16
Rajska Monika - Praszałek Jacek (58/55)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#158
2023/11/27 15:02
Venskiy Ilya - Kłopocki Jakub (36/35)
3/6 6/4 11/9
Побачити виклик
#157
Wtorek, 28 listopada 2023r. 21:30
Zajka Przemysław - Bartosik Wojciech (41/37)

Побачити виклик
#156
2023/11/24 13:28
Ptasiński Paweł - Staśkowiak Filip (13/8)
7/5 4/6 3/10
Побачити виклик
#155
2023/11/25 20:56
Wrobel Filip - Latos Dominik (49/44)
6/3 3/6 7/10
Побачити виклик
#154
2023/11/25 21:09
Gembarowski Piotr - Stafijowski Franciszek (56/50)
5/7 2/6
Побачити виклик
#153
2023/11/21 14:32
Klimkiewicz Szymon - Marciniak Łukasz (27/21)
3/6 4/6
Побачити виклик
#152
2023/11/23 13:57
Kapczyński Mateusz - Laskowski Piotr (7/2)
3/6 3/6
Побачити виклик
#151
2023/11/19 12:05
Bartosz Dominik - Sputo Karol (106/96)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#150
2023/11/22 22:01
Woźniak Tomasz - Koniarek Marcin (63/60)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#149
2023/11/28 12:24
Wysocki Maciej - Lewandowski Dariusz (22/18)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#148
2023/11/15 15:43
Marciniak Łukasz - Frankowski Wojciech (24/21)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#147
2023/11/19 17:16
Kijak Daniel - Tyniec Paweł (17/12)
1/6 0/6
Побачити виклик
#146
2023/11/19 22:28
Szuniewicz Marcin - Śliwka Sebastian (66/62)
2/6 7/6 7/10
Побачити виклик
#145
2023/11/24 22:17
Kłos Kacper - Moss Andrzej (57/53)
3/6 3/6
Побачити виклик
#144
2023/11/23 17:22
Baryła Michał - Mykulshyn Semen (19/15)
3/6 6/3 7:10
Побачити виклик
#143
2023/11/15 13:52
Kijak Daniel - Frankowski Wojciech (22/17)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#142
2023/11/23 23:00
Krajewski Zbigniew - Tylicki Marek (25/23)
2/6 3/6 4:10
Побачити виклик
#141
2023/11/23 10:21
Diesing Józef - Haładyna Wojciech (84/79)
1/6 3/6
Побачити виклик
#140
2023/11/23 11:01
Gąsior Oskar - Ancewicz Kamil (6/1)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#139
2023/11/19 22:48
Kaźmierczak Jacek - Praszałek Jacek (55/54)
6/2 6/0
Побачити виклик
#138
2023/11/19 22:36
Smolak Piotr - Bauć Janusz (32/29)
6/0 3/6 10:7
Побачити виклик
#137
2023/11/21 23:21
Chukhray Serhiy - Bojdo Filip (43/42)
2/6 2/6 4/6
Побачити виклик
#136
2023/11/23 10:33
Kujawska-Dziworska Aleksandra - Klimkowski Rafal (31/26)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#135
2023/11/21 10:48
Zdeb Adam - Stempień Krzysztof (16/11)
1/6 3/6
Побачити виклик
#134
2023/11/19 13:23
Venskiy Ilya - Bartosik Wojciech (39/36)
7/5 6/1
Побачити виклик
#133
2023/11/19 19:48
Popławski Piotr - Gawędzki Radosław (50/46)
4/6 6/4 11/9
Побачити виклик
#132
2023/11/16 13:53
Polit Mateusz - Zajka Przemysław (45/41)
4/6 6/4 8:10
Побачити виклик
#131
2023/11/19 20:37
Rozłucki Grzegorz - Zbyrasz Krzysztof (33/28)
3/6 0/6
Побачити виклик
#130
2023/11/17 22:18
Maciukiewicz Piotr - Gembarowski Piotr (64/58)
4/6 3/6
Побачити виклик
#129
2023/11/15 14:36
Klimkiewicz Szymon - Wysocki Maciej (26/21)
0/6 4/6
Побачити виклик
#128
2023/11/20 23:24
Sinkiewicz Marek - Sopel Tomasz (40/38)
4/6 3/6
Побачити виклик
#127
2023/11/19 00:02
Kozica Pawel - Vu Piotr (14/10)
6/0 6/1
Побачити виклик
#126
2023/11/20 16:50
Fomichev Sergey - Sabarański Robert (85/82)
1/6 1/6
Побачити виклик
#125
2023/11/11 17:07
Polit Mateusz - Gawędzki Radosław (48/44)
7/6 6/4
Побачити виклик
#124
2023/11/12 23:05
Nowak Maciej - Bauć Janusz (31/27)
3/6 6/1 6/4
Побачити виклик
#123
2023/11/17 15:09
Wrobel Filip - Stafijowski Franciszek (53/48)
7/5 6/3
Побачити виклик
#122
2023/11/14 17:05
Szuniewicz Marcin - Reit Paweł (69/65)
6/4 7/5
Побачити виклик
#121
2023/11/14 13:22
Marciniak Łukasz - Kijak Daniel (24/22)
2/6 6/2 9:11
Побачити виклик
#120
2023/11/11 13:30
Pettersson Alexander - Wódkowski Zbigniew (88/83)
6/2 0/6 10:6
Побачити виклик
#119
2023/11/13 06:56
Moss Andrzej - Praszałek Jacek (56/54)
6/0 6/0
Побачити виклик
#118
2023/11/09 22:47
Fomichev Sergey - Fiatkovich Vova (90/85)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#117
2023/11/08 23:49
Maciukiewicz Piotr - Wójcik Anna (68/64)
6/3 6/2
Побачити виклик
#116
2023/11/11 20:16
Lewandowski Dariusz - Tyniec Paweł (17/12)
2/6 3/6
Побачити виклик
#115
2023/11/13 07:25
Bartosz Dominik - Kujawska-Dziworska Aleksandra (107/29)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#114
2023/11/13 11:33
Kosmol Maciek - Witczak Mariusz (51/45)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#112
2023/11/10 09:56
Kozica Pawel - Frankowski Wojciech (19/14)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#111
2023/11/13 17:40
Kłos Kacper - Rajska Monika (109/57)
6/1 6/1
Побачити виклик
#110
2023/11/14 23:44
Koniarek Marcin - Kołkowski Rafał (60/59)
2/6 1/6
Побачити виклик
#109
2023/11/15 11:38
Kapczyński Mateusz - Siekierka Albert (7/3)
2/6 0/1 krecz/2
Побачити виклик
#108
2023/11/15 15:23
Ptasiński Paweł - Dołaszyński Jakub (13/9)
walkower
Побачити виклик
#107
2023/11/08 23:38
Szuniewicz Marcin - Dołaszyński Michał (73/69)
6/1 6/1
Побачити виклик
#106
2023/11/13 22:34
Tylicki Marek - Baryła Michał (23/18)
4/6 2/6
Побачити виклик
#105
2023/11/11 16:11
Chukhray Serhiy - Venskiy Ilya (42/39)
4/6 6/2 4/10
Побачити виклик
#104
2023/11/07 13:12
Fomichev Sergey - Torój Eryk (100/90)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#103
2023/11/04 18:59
Lewandowski Dariusz - Baryła Michał (24/17)
6/4 6/4
Побачити виклик
#102
2023/11/18 13:12
Kłopocki Jakub - Mrówczyński Maurycy (34/33)
6/4 6/7 1/6
Побачити виклик
#101
2023/11/08 20:42
Smolak Piotr - Rozłucki Grzegorz (36/32)
6/4 7/5
Побачити виклик
#100
2023/11/10 22:09
Gembarowski Piotr - Popławski Piotr (56/50)
4/6 1/6
Побачити виклик
#99
2023/11/10 10:37
Wysocki Maciej - Zdeb Adam (20/16)
1/6 1/6
Побачити виклик
#98
2023/11/06 09:23
Kosmol Maciek - Kaczmarczyk Łukasz (57/51)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#97
2023/11/09 15:00
Polit Mateusz - Stafijowski Franciszek (49/48)
6/2 6/1
Побачити виклик
#96
2023/11/05 14:42
Maciukiewicz Piotr - Reit Paweł (69/65)
3/6 6/2 7:10
Побачити виклик
#94
2023/11/18 17:23
Latos Dominik - Kubiński Filip (43/37)
0/6 0/6
Побачити виклик
#93
2023/11/10 14:17
Sinkiewicz Marek - Zajka Przemysław (47/40)
6/1 6/1
Побачити виклик
#92
2023/11/05 18:03
Wrobel Filip - Praszałek Jacek (55/50)
6/4 6/0
Побачити виклик
#91
2023/11/04 12:43
Diesing Józef - Grad Łukasz (94/85)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#89
2023/11/02 23:26
Chukhray Serhiy - Sopel Tomasz (40/37)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#88
2023/10/30 21:19
Chukhray Serhiy - Szajna Janusz (44/40)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#87
2023/11/11 19:36
Krajewski Zbigniew - Klimkowski Rafal (29/24)
6/3 6/4
Побачити виклик
#86
2023/11/03 14:40
Gembarowski Piotr - Kroczewski Piotr (63/57)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#85
2023/11/04 16:08
Moss Andrzej - Rajska Monika (60/54)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#84
2023/11/05 14:15
Zbyrasz Krzysztof - Kujawska-Dziworska Aleksandra (30/28)
7/6(5) 3/6 10:3
Побачити виклик
#83
2023/11/04 09:00
Kozica Pawel - Frankowski Wojciech (18/13)
walkower
Побачити виклик
#82
2023/11/02 14:37
Smolak Piotr - Kubiński Filip (41/36)
6/3 6/3
Побачити виклик
#81
2023/11/04 14:06
Venskiy Ilya - Kłopocki Jakub (38/34)
2/6 3/6
Побачити виклик
#80
2023/11/02 13:19
Sinkiewicz Marek - Stafijowski Franciszek (55/48)
6/2 7/5
Побачити виклик
#79
2023/11/08 22:47
Laskowski Piotr - Ancewicz Kamil (2/1)
7/5 2/2 krecz/2
Побачити виклик
#78
2023/11/09 20:32
Woźniak Tomasz - Śliwka Sebastian (64/62)
1/6 4/6
Побачити виклик
#77
2023/11/02 15:11
Kosmol Maciek - Kołkowski Rafał (61/57)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#76
2023/10/30 18:33
Chukhray Serhiy - Kałużny Adam (47/43)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#75
2023/10/29 18:05
Sabarański Robert - Wojtynski Marcin (84/79)
2/6 2/6
Побачити виклик
#74
2023/11/06 23:04
Bauć Janusz - Kijak Daniel (26/20)
3/6 4/6
Побачити виклик
#73
2023/11/02 22:31
Polit Mateusz - Popławski Piotr (53/49)
6/3 3/6 10:8
Побачити виклик
#72
2023/10/29 21:49
Sopel Tomasz - Rozłucki Grzegorz (37/32)
3/6 6/7
Побачити виклик
#71
2023/11/04 20:54
Kapczyński Mateusz - Dołaszyński Jakub (12/7)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#70
2023/10/29 17:41
Smolak Piotr - Bojdo Filip (45/40)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#69
2023/11/02 23:27
Mrówczyński Maurycy - Nowak Maciej (33/31)
4/6 2/6
Побачити виклик
#68
2023/11/04 13:40
Tylicki Marek - Marciniak Łukasz (24/21)
7/5 6/4
Побачити виклик
#67
2023/10/28 09:02
Rajska Monika - Kroczewski Piotr (54/53)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#66
2023/10/27 20:30
Venskiy Ilya - Szajna Janusz (41/38)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#65
2023/11/03 12:06
Witczak Mariusz - Gawędzki Radosław (46/44)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#64
2023/10/30 00:32
Kozica Pawel - Tuszyński Paweł (23/18)
6/4 6/1
Побачити виклик
#63
2023/10/28 16:45
Kłopocki Jakub - Krajewski Zbigniew (34/29)
4/6 3/6
Побачити виклик
#62
2023/10/25 16:59
Fomichev Sergey - Mel Sirhei (102/92)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#61
2023/10/27 23:16
Kaźmierczak Jacek - Chukhray Serhiy (51/47)
6/3 1/6 8/10
Побачити виклик
#60
2023/10/27 19:21
Kosmol Maciek - Śliwka Sebastian (65/61)
7/6 2/6 11/9
Побачити виклик
#59
2023/10/28 20:11
Sinkiewicz Marek - Wrobel Filip (60/56)
6/4 6/4
Побачити виклик
#58
2023/10/26 23:01
Rozłucki Grzegorz - Kujawska-Dziworska Aleksandra (32/28)
6/3 2/6 4/10
Побачити виклик
#57
2023/10/28 18:41
Laskowski Piotr - Siekierka Albert (4/2)
6/0 6/1
Побачити виклик
#56
2023/10/25 13:58
Kijak Daniel - Marciniak Łukasz (25/20)
6/1 6/4
Побачити виклик
#55
2023/10/31 09:09
Baryła Michał - Zdeb Adam (17/15)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#54
2023/10/25 13:37
Polit Mateusz - Smolak Piotr (52/45)
4/6 1/6
Побачити виклик
#53
2023/10/23 22:29
Venskiy Ilya - Kubiński Filip (41/36)
0/6 4/6
Побачити виклик
#52
2023/10/24 11:37
Kapczyński Mateusz - Frankowski Wojciech (16/12)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#51
2023/10/21 16:54
Fomichev Sergey - Zimin Anton (101/99)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#50
2023/10/25 23:20
Bartosik Wojciech - Mrówczyński Maurycy (35/33)
6/0 6/7 4:10
Побачити виклик
#49
2023/10/26 00:21
Bojdo Filip - Sopel Tomasz (40/37)
5/7 1/6
Побачити виклик
#48
2023/10/19 11:13
Witczak Mariusz - Tomaszunas Jakub (51/46)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#47
2023/10/22 09:37
Kozica Pawel - Bauć Janusz (27/23)
6/0 6/0
Побачити виклик
#46
2023/10/27 12:02
Stafijowski Franciszek - Popławski Piotr (56/49)
6/4 6/2
Побачити виклик
#45
2023/10/21 17:17
Chukhray Serhiy - Gawędzki Radosław (48/44)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#44
2023/10/30 14:47
Lewandowski Dariusz - Klimkowski Rafal (24/20)
6/7 7/6 10/7
Побачити виклик
#43
2023/10/24 00:39
Klimkiewicz Szymon - Tylicki Marek (26/22)
4/6 6/3 10:6
Побачити виклик
#42
2023/10/19 21:21
Venskiy Ilya - Kałużny Adam (46/41)
6/0 6/0 Walkower
Побачити виклик
#41
2023/10/19 12:12
Bojdo Filip - Sobieski Szymon (40/39)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#40
2023/10/28 08:41
Gembarowski Piotr - Moss Andrzej (61/59)
1/6 1/6
Побачити виклик
#39
2023/10/18 21:11
Zdeb Adam - Kapczyński Mateusz (17/15)
6/0 6/0
Побачити виклик
#38
2023/10/23 12:44
Wysocki Maciej - Ptasiński Paweł (18/13)
2/6 6/4 0/10
Побачити виклик
#37
2023/10/18 20:50
Polit Mateusz - Kroczewski Piotr (57/53)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#36
2023/10/22 11:08
Diesing Józef - Miroslawski Maciej (103/94)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#35
2023/10/21 10:07
Baryła Michał - Tuszyński Paweł (20/16)
0/6 6/2 12:10
Побачити виклик
#34
2023/10/17 14:11
Marciniak Łukasz - Klimkowski Rafal (22/19)
7/5 6/4
Побачити виклик
#33
2023/10/17 11:52
Wódkowski Zbigniew - Grad Łukasz (88/84)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#32
2023/10/21 21:27
Wrobel Filip - Kaźmierczak Jacek (56/52)
4/6 5/7
Побачити виклик
#31
2023/10/16 20:16
Bojdo Filip - Kałużny Adam (44/40)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#30
2023/10/19 09:28
Bartosik Wojciech - Kubiński Filip (36/33)
0/6 6/4 10/5
Побачити виклик
#29
2023/10/20 22:05
Woźniak Tomasz - Koniarek Marcin (62/61)
6/2 6/2
Побачити виклик
#28
2023/10/15 18:07
Fomichev Sergey - Diesing Józef (104/103)
3/6 3/6
Побачити виклик
#27
2023/10/20 23:42
Tyniec Paweł - Vu Piotr (11/9)
3/6 2/6
Побачити виклик
#26
2023/10/22 13:10
Sinkiewicz Marek - Śliwka Sebastian (105/59)
6/3 6/2
Побачити виклик
#25
2023/10/18 13:28
Kozica Pawel - Kujawska-Dziworska Aleksandra (102/26)
6/1 6/1
Побачити виклик
#24
2023/10/20 22:44
Kołkowski Rafał - Niedziela Artur (106/57)
4/0 krecz/1
Побачити виклик
#23
2023/10/14 16:20
Wódkowski Zbigniew - Dziworski Kornel (96/87)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#22
2023/10/21 16:38
Kłopocki Jakub - Zbyrasz Krzysztof (32/29)
3/6 1/6
Побачити виклик
#21
2023/10/14 16:23
Dołaszyński Jakub - Daszkiewicz Szymon (7/2)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#20
2023/10/31 14:25
Latos Dominik - Zajka Przemysław (41/37)
5/7 5/7
Побачити виклик
#19
2023/10/16 14:55
Klimkiewicz Szymon - Lewandowski Dariusz (25/23)
1/6 1/6
Побачити виклик
#18
2023/10/14 09:02
Dołaszyński Michał - Chaabaoui Mounir (69/67)
3/6 7/5 2:10
Побачити виклик
#17
2023/10/14 09:30
Popławski Piotr - Gawędzki Radosław (47/42)
0/6 0/6 walkower
Побачити виклик
#13
2023/10/11 16:20
Wódkowski Zbigniew - Marciszonek Oskar (106/97)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#12
2023/10/15 22:18
Gembarowski Piotr - Stafijowski Franciszek (60/55)
2/6 1/6
Побачити виклик
#11
2023/10/17 14:29
Venskiy Ilya - Chukhray Serhiy (50/46)
6/3 6/2
Побачити виклик
#10
2023/10/10 19:22
Witczak Mariusz - Praszałek Jacek (53/49)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#9
2023/10/13 14:58
Bartosik Wojciech - Szajna Janusz (40/36)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик
#8
2023/10/17 23:37
Krajewski Zbigniew - Kijak Daniel (28/24)
6/7(8) 2/6
Побачити виклик
#7
2023/10/15 23:33
Tylicki Marek - Wysocki Maciej (21/18)
3/6 2/6
Побачити виклик
#6
2023/10/20 20:22
Ancewicz Kamil - Siekierka Albert (6/1)
6/4 6/7 10/7
Побачити виклик
#5
2023/10/14 17:57
Marciniak Łukasz - Bauć Janusz (27/22)
6/4 3/6 11/9
Побачити виклик
#4
2023/10/14 11:13
Wrobel Filip - Polit Mateusz (96/56)
6/7 6/3 10/6
Побачити виклик
#3
2023/10/15 14:23
Kapczyński Mateusz - Stempień Krzysztof (15/10)
4/6 0/6
Побачити виклик
#2
2023/10/18 21:48
Rozłucki Grzegorz - Mrówczyński Maurycy (35/31)
6/1 6/2
Побачити виклик
#1
2023/10/13 10:43
Woźniak Tomasz - Reit Paweł (67/62)
6/0 6/0 walkower
Побачити виклик

Вибрані оголошення