Komunikaty

UWAGA !!! 2018/06/02

Szanowne Uczestniczki ;) !

Wszystkie Panie, które do tej pory nie zapłaciły wpisowego za challenge, mają na to czas do środy 6 czerwca. Wieczorem tego dnia przeprowadzam ostateczną weryfikację i osoby bez opłaconego wpisowego zostaną usunięte z challengu - będą mogły zacząć od końca. 

ZWRACAM RÓWNIEŻ UWAGĘ, ŻE W TYM SEZONIE GRAMY TYLKO NA OBIEKATCH WKT MERA !!!

Kolejna istotna informacja to zmiana odnośnie podawania wyników - W TYM SEZONIE PODAJEMY JE NA RECPECJI KLUBU ! Wyjątkiem jest sytuacja gdy w recepcji już nie ma dziewczyn np. po godzinie 22:00, wtedy wysyłamy je do mnie na komórkę.

Na podanie wyniku są 3 GODZINY OD ROZPOCZĘCIA MECZU. Proszę tego pilnować, bo brak wyniku skutkuje obustronnym w/o. PODANIE WYNIKU JEST W INTERESIE OBU STRON, DLATEGO JEGO BRAK SKUTKUJĘ OBUSTRONNYM W/O.

Zgodnie z Waszą prośbą, przynajmniej osób, które zakwalifikowały sie do MASTERSÓW mam byc bardziej wymagający, dlatego postaram się surowiej trzymać regulaminu. 

Pozdrawiam 

Karol

TERMINY

 1. Zapisy potrwają do 14 maja 2018r. do godz. 12:00.
 2. Losowanie odbędzie się 14 maja 2018r. o godz. 20:00. Aby wziąć udział w losowaniu należy opłacić wpisowe.
 3. Rozgrywki zostaną wznowione 15 maja 2018r. o godz. 12:00.
 4. Wpisowe (120zł) należy opłacić przed rozpoczęciem uczestnictwa. Jedyną metodą płatności jest przelew. Po dokonaniu przelewu należy wysłać potwierdzenie na adres dekafil@op.pl. Poniżej dane do przelewu:
  Tytuł przelewu: CHALLENGE imie i nazwisko
  19 1050 1012 1000 0090 3030 4696
  Warszawski Klub Tenisowy MERA
  Al. Bohaterów Września 12
  02-389 Warszawa

NOWE PUNKTY REGULAMINU:

 1. Wynik spotkania należy zgłosić niezwocznie po zakończeniu meczu, jednak nie później niż 3 godziny po wpisanym do systemu terminie spotkania. Wynik podajemy w recepcji klubu, lub jeśli jest po godz. 22 smsem do organizatora. Obowiązek podania wyniku leży po stronie zarówno wyzywającego jak i wyzwanego. Nie zastosowanie się do tego punktu będzie skutkować obustronnym walkowerem. W przypadku gdy w trakcie meczu widać, że można nie wyrobić się z podaniem wyniku na czas należy powiadomić o tym organizatora sms'em.
 2. Osoba oddająca mecz walkowerem podczas turnieju Masters nie może brać już dalej udziału w turnieju Masters.

Wyróżnione oferty